Zgłoszenie Rejestracji Przebudzonych Konsumentów

Dnia 22.04.2021 złożyliśmy w Sądzie Okręgowym w Warszawie wniosek o rejestrację Partii Politycznej Przebudzeni Konsumenci


data publikacji: 23-04-2021


Nadal zbieramy podpisy!


Dzięki Waszemu zaangażowaniu udało nam się zgromadzić odpowiednią ilość podpisów wymaganych do zgłoszenia rejestracji partii politycznej. Dnia 22 kwietnia 2021 roku, dzień po pikiecie którą zorganizowaliśmy pod Ministerstwem Rolnictwa w Warszawie podczas której złożyliśmy na ręce Pana Pudy petycję z 17 postylatami, udaliśmy się do Sądu Okręgowego w celu złożenia wniosku o rejestrację Przebudzonych Konsumentów.

Złożenie wniosku nie oznacza jeszcze, że rejestracja przebiegnie pomyślnie. Może się zdarzyć, że część podpisów zostanie przez Sąd odrzucona. Dlatego zwracam się do Was z prośbą o dalsze zbierania podpisów popierających rejestrację partii. Zaktualizowaną listę można pobrać w zakładce (pliki do pobrania).

Bardzo ważne jest, żeby wszystkie dane były uzupełnione w sposób czytelny. Zdarzało się, że wśród podpisów jakie do mnie wysyłaliście brakowało istotnych danych. LIczę na Waszą pomoc.

Marcin BustowskiBustowski TVlosowa wiadomość

Nowy Porządek Świata. Horror, który czeka ludzkość

Data utworzenia: 15 września 2009 16:32 - Artykuł został usunięty z internetu po 11 latach! - Na naszych oczach rodzi się Nowy Porządek Świata. Ziemi gr...

losowa wiadomość

Połowa z potrzebnej kwoty zebrana w dwa dni

Dnia 16.03.2021 roku rozpoczęliśmy zbiórkę potrzebnej kwoty na wyjazd w ważnej dla nas wszystkich sprawie do Warszawy. Dwa dni później , dzięki Wam mamy...

losowa wiadomość

Protest przy Ministerstwie Edukacji Narodowej

Dnia 26.05.2021 r będziemy protestować przy Ministerstwie Edukacji Narodowej w Warszawie. Start o godzinie 12:00

[ powrót ]


STOP! TRUCIA GLIFOSATEM


LISTA POPARCIA Partii Przebudzeni Konsumenci

Pobierz, wydrukuj, zbierz podpisy i wyślij kurierem

Wygrajmy Razem!


Podziękowania

Logo Przebudzeni Konsumenci | Marcin Bustowski

Dnia 20 stycznia 2021 roku w Warszawie w Sądzie Rejonowym odbyła się rozprawa w której byłem oskarżony przez firmę Animex uważającą się za lidera na rynku mięsa w Polsce. Składam serdeczne podziękowania wszystkim którzy przyjechali z różnych miast w Polsce, żeby mnie w tym dniu wspierać. Pokazaliście co potraficie, Korytarz w sądzie był wypełniony po brzegi, jesteście wspaniali za co Wam jeszcze raz dziękuję.

Marcin Bustowski
Matrix - WygrajmyRazem.pl - Marcin Bustowski

Żyjemy w matrixie

Państwo MATRIX w którym żyjemy nie jest nam przyjazne. Rzeczywistość ta została wykreowana przez polityków, korporacje zagraniczne, koncerny farmaceutyczne i spożywcze wspierane przez władzę okupacyjną. Mam nadzieję, że wspólnie uda nam się wygrać walkę ze złem. Wygrajmy Razem!

Zrzutka - WygrajmyRazem.pl - Marcin Bustowski

Dziękuję Wam za każdą złotówkę

Moja codzienna walka jaką toczę z wrogim systemem, wiąże się ze sporymi wydatkami - wyjazdy, badania, materiały reklamowe, megafony, porady prawne i wiele innych rzeczy które pochłaniają znaczne kwoty. Bez Was nie byłoby to mozliwe.
Proszę o wspieranie moich działań dla dobra nas wszystkich.

hop top