Zgłoszenie Rejestracji Przebudzonych Konsumentów

Dnia 22.04.2021 złożyliśmy w Sądzie Okręgowym w Warszawie wniosek o rejestrację Partii Politycznej Przebudzeni Konsumenci

data publikacji: 23-04-2021


Bustowski TVNadal zbieramy podpisy!


Dzięki Waszemu zaangażowaniu udało nam się zgromadzić odpowiednią ilość podpisów wymaganych do zgłoszenia rejestracji partii politycznej. Dnia 22 kwietnia 2021 roku, dzień po pikiecie którą zorganizowaliśmy pod Ministerstwem Rolnictwa w Warszawie podczas której złożyliśmy na ręce Pana Pudy petycję z 17 postylatami, udaliśmy się do Sądu Okręgowego w celu złożenia wniosku o rejestrację Przebudzonych Konsumentów.

Złożenie wniosku nie oznacza jeszcze, że rejestracja przebiegnie pomyślnie. Może się zdarzyć, że część podpisów zostanie przez Sąd odrzucona. Dlatego zwracam się do Was z prośbą o dalsze zbierania podpisów popierających rejestrację partii. Zaktualizowaną listę można pobrać w zakładce (pliki do pobrania).

Bardzo ważne jest, żeby wszystkie dane były uzupełnione w sposób czytelny. Zdarzało się, że wśród podpisów jakie do mnie wysyłaliście brakowało istotnych danych. LIczę na Waszą pomoc.

Marcin BustowskiTeam Bustowskilosowa wiadomość

Apel do osób posiadających wynuki badań na glifosat

Apel do osób posiadających wynuki badań na glifosat

Jeleniogórski Sanepid na nasz wniosek wszczął dochodzenie epidemiologiczne w związku z niepokojącymi wynikami badań które zostały przeprowadzone na grup...

Team Bustowskilosowa wiadomość

Facebook bezprawnie i bezkarnie blokuje konta

Facebook bezprawnie i bezkarnie blokuje konta

Facebook nęka, blokuje i dyskryminuje. Konta Polaków blokują uzasadniając publikacją postów naruszających standardy społeczności.

Team Bustowskilosowa wiadomość

24.12.2021 Życzenia Świąteczne od Team Bustowski

24.12.2021 Życzenia Świąteczne od Team Bustowski

Spokojnych Świat Bożego Narodzenia od całego zespołu Team Bustowski

[ poprzednia strona ]


STOP! TRUCIA GLIFOSATEM
Podziękowania

Logo Przebudzeni Konsumenci | Marcin Bustowski

Dnia 20 stycznia 2021 roku w Warszawie w Sądzie Rejonowym odbyła się rozprawa w której byłem oskarżony przez firmę Animex uważającą się za lidera na rynku mięsa w Polsce. Składam serdeczne podziękowania wszystkim którzy przyjechali z różnych miast w Polsce, żeby mnie w tym dniu wspierać. Pokazaliście co potraficie, Korytarz w sądzie był wypełniony po brzegi, jesteście wspaniali za co Wam jeszcze raz dziękuję.

Marcin Bustowski
Matrix - WygrajmyRazem.pl - Marcin Bustowski

Żyjemy w matrixie

Państwo MATRIX w którym żyjemy nie jest nam przyjazne. Rzeczywistość ta została wykreowana przez polityków, korporacje zagraniczne, koncerny farmaceutyczne i spożywcze wspierane przez władzę okupacyjną. Mam nadzieję, że wspólnie uda nam się wygrać walkę ze złem. Wygrajmy Razem!

Teleduperele - Darmowe ogłoszenia bez płacenia!

Teleduperele.pl - Ogłoszenia bez płacenia

Pomożemy Ci sprzedać wszystkie duperele!

hop top