Potwierdził, że zna problem

Rozmowa Magdaleny Tomaniak z Senatorem PIS Krzysztofem Mróz w sprawie dzieci strutych glifosatem.

data publikacji: 20-03-2021


Bustowski TVPanie senatorze, niech Pan pomoże!


Magdalena Tomaniak rozmawiała przez telefon z senatorem. Mnie nosi jak słyszę coś takiego. Jak można być senatorem i powiedzieć do matki, że zna problem i w tej sprawie nic nie zrobił. Potrafią załatwić cuda na telefon, a nie umieją wygospodarować kilku złotych na sfinansowanie badań dzieci. My obywatele mamy prowadzić dochodzenia i udowadniać, że dzieciaki są strute substancją nowotworową? Panie senatorze, czy Pan ma dzieci?

Pan Krzysztof Mróz odsyła matki do pisania pism, nie chce się spotkać twierdząc, że jest pandemia. Pandemia jest w systemie!

Skoro biuro senatorskie jest nieczynne, niech Pan wyjaśni na co bierzecie pieniądze? Ja chętnie usiądę, na Pana fotelu, a Pan niech się zajmie tym co my dla ludzi robimy. Jest Pan senatorem w Jeleniej Górze i nie chce Pan zainteresować się problemem podawanym na tacy przez mieszkańców w Pana mieście?

Posłuchajcie rozmowy Magdaleny Tomaniak z senatorem Krzysztofem Mróz z Jeleniej Góry.


Team Bustowskilosowa wiadomość

Zbieramy pieniądze na operację

Zbieramy pieniądze na operację

Przyłączamy się do akcji zbierania pieniędzy na operację dla Marcina Jakubowskiego. Jeden za wszystkich - Wszycy za jednego!

Team Bustowskilosowa wiadomość

10 dni aresztu wobec Szczepana Krzewickiego

10 dni aresztu wobec Szczepana Krzewickiego

Dnia 02 marca 2022 roku w firmie SĄD REJONOWY II Wydział Karny w Oświęcimiu odbyło się o godzinie 09:00 w sali nr 110 rozpatrzenie zażalenia Szczepana Kr...

Team Bustowskilosowa wiadomość

Apel Burmistrza Kowar w sprawie Glifosatu

Apel Burmistrza Kowar w sprawie Glifosatu

Burmistrz Kowar Pani Elżbieta Zakrzewska wystosowała na nasz wniosek apel do mieszkańców Kowar w sprawie Glifosatu

[ poprzednia strona ]


STOP! TRUCIA GLIFOSATEM
Podziękowania

Logo Przebudzeni Konsumenci | Marcin Bustowski

Dnia 20 stycznia 2021 roku w Warszawie w Sądzie Rejonowym odbyła się rozprawa w której byłem oskarżony przez firmę Animex uważającą się za lidera na rynku mięsa w Polsce. Składam serdeczne podziękowania wszystkim którzy przyjechali z różnych miast w Polsce, żeby mnie w tym dniu wspierać. Pokazaliście co potraficie, Korytarz w sądzie był wypełniony po brzegi, jesteście wspaniali za co Wam jeszcze raz dziękuję.

Marcin Bustowski
Matrix - WygrajmyRazem.pl - Marcin Bustowski

Żyjemy w matrixie

Państwo MATRIX w którym żyjemy nie jest nam przyjazne. Rzeczywistość ta została wykreowana przez polityków, korporacje zagraniczne, koncerny farmaceutyczne i spożywcze wspierane przez władzę okupacyjną. Mam nadzieję, że wspólnie uda nam się wygrać walkę ze złem. Wygrajmy Razem!

Teleduperele - Darmowe ogłoszenia bez płacenia!

Teleduperele.pl - Ogłoszenia bez płacenia

Pomożemy Ci sprzedać wszystkie duperele!

hop top