Potwierdził, że zna problem

Rozmowa Magdaleny Tomaniak z Senatorem PIS Krzysztofem Mróz w sprawie dzieci strutych glifosatem.

data publikacji: 20-03-2021


Bustowski TVPanie senatorze, niech Pan pomoże!


Magdalena Tomaniak rozmawiała przez telefon z senatorem. Mnie nosi jak słyszę coś takiego. Jak można być senatorem i powiedzieć do matki, że zna problem i w tej sprawie nic nie zrobił. Potrafią załatwić cuda na telefon, a nie umieją wygospodarować kilku złotych na sfinansowanie badań dzieci. My obywatele mamy prowadzić dochodzenia i udowadniać, że dzieciaki są strute substancją nowotworową? Panie senatorze, czy Pan ma dzieci?

Pan Krzysztof Mróz odsyła matki do pisania pism, nie chce się spotkać twierdząc, że jest pandemia. Pandemia jest w systemie!

Skoro biuro senatorskie jest nieczynne, niech Pan wyjaśni na co bierzecie pieniądze? Ja chętnie usiądę, na Pana fotelu, a Pan niech się zajmie tym co my dla ludzi robimy. Jest Pan senatorem w Jeleniej Górze i nie chce Pan zainteresować się problemem podawanym na tacy przez mieszkańców w Pana mieście?

Posłuchajcie rozmowy Magdaleny Tomaniak z senatorem Krzysztofem Mróz z Jeleniej Góry.


Team Bustowskilosowa wiadomość

Potrzebne pieniądze na walkę z korporacjami

Potrzebne pieniądze na walkę z korporacjami

Walka z korporacjami które nas trują wciąż trwa. Nie mogę ujawniać strategii działania, ale proszę o pomoc finansową w walce.

Team Bustowskilosowa wiadomość

Petycja w sprawie uchylenia aresztu

Petycja w sprawie uchylenia aresztu

Petycja o uwolnienie z aresztu śledczego osadzonych redaktorów NPTV Marcina Osadowskiego, Wojciecha Olszańskiego oraz Piotra Rybaka, organizatorów wiecu o ...

Team Bustowskilosowa wiadomość

Czy Sanepid otworzy przed nami drzwi

Czy Sanepid otworzy przed nami drzwi

Produkty żywnościowe które kupiliśmy dzisiaj w jeleniogórskim Lidlu zawieźliśmy do Sanepidu lecz zamknięto przed nami drzwi. Dzięki Policjantom udało ...

[ poprzednia strona ]


STOP! TRUCIA GLIFOSATEM
Podziękowania

Logo Przebudzeni Konsumenci | Marcin Bustowski

Dnia 20 stycznia 2021 roku w Warszawie w Sądzie Rejonowym odbyła się rozprawa w której byłem oskarżony przez firmę Animex uważającą się za lidera na rynku mięsa w Polsce. Składam serdeczne podziękowania wszystkim którzy przyjechali z różnych miast w Polsce, żeby mnie w tym dniu wspierać. Pokazaliście co potraficie, Korytarz w sądzie był wypełniony po brzegi, jesteście wspaniali za co Wam jeszcze raz dziękuję.

Marcin Bustowski
Matrix - WygrajmyRazem.pl - Marcin Bustowski

Żyjemy w matrixie

Państwo MATRIX w którym żyjemy nie jest nam przyjazne. Rzeczywistość ta została wykreowana przez polityków, korporacje zagraniczne, koncerny farmaceutyczne i spożywcze wspierane przez władzę okupacyjną. Mam nadzieję, że wspólnie uda nam się wygrać walkę ze złem. Wygrajmy Razem!

Zrzutka - WygrajmyRazem.pl - Marcin Bustowski

Dziękuję Wam za każdą złotówkę

Moja codzienna walka jaką toczę z wrogim systemem, wiąże się ze sporymi wydatkami - wyjazdy, badania, materiały reklamowe, megafony, porady prawne i wiele innych rzeczy które pochłaniają znaczne kwoty. Bez Was nie byłoby to mozliwe.
Proszę o wspieranie moich działań dla dobra nas wszystkich.

hop top