Glifosat zabija!

Chory na raka dostanie 280 milionów dolarów. Sąd uznał, że śmiertelną chorobę wywołał u niego środek na chwasty zawierający glifosat

data publikacji: 24-04-2021


Bustowski TVBayer odpowiedzialny za ciężkie choroby i śmierć wielu ludzi


Preparat chwastobójczy wywołujący między innymi nowotwory jest dopuszczony do sprzedaży w 130 krajach na świecie.

Prawda o śmiertelnym działaniu Roundup została potwierdzona przez ławę przysięgłych w Ameryce.

Wyrok sądu w Kaliforni uznawany jest za przełomowy, bo otwiera drogę do uzyskania odszkodowania przez inne osoby w wielu krajach które zachorowały w wyniku stosowania Roundup. Na dzień dzisiejszy nie ma nikogo kto nie miałby glifosatu w organizmie.

Preparaty zawierające glifosat są stosowane także w Polsce przez rolników i ogrodników. Roundup jest ogólnie dostępny, każdy może kupić tę truciznę.

Monsanto i jego spadkobierca Bayer nigdy nie wyprodukowały niczego pożytecznego dla ludzkości. Obie firmy są odpowiedzilne za śmierć i ciężkie choroby wielu osób. Bayer słynie z produkcji aspiryny. Firma zajmowała się także produkcją heroiny. Wybuch wojny stał się okazją do zrobienia dobrego interesu. Bayer był jedną z firm odpowiedzialnych za produkcję CYKLONU B. Firma chętnie współpracowała z nazistowskimi lekarzami słynącymi z okrutnych eksperymentów na więźniach.z obozów zagłady.

Prezentowany film znaleziony w komentarzach na FB. Trudno ustalić źródło pochodzenia.


Team Bustowskilosowa wiadomość

Połowa z potrzebnej kwoty zebrana w dwa dni

Połowa z potrzebnej kwoty zebrana w dwa dni

Dnia 16.03.2021 roku rozpoczęliśmy zbiórkę potrzebnej kwoty na wyjazd w ważnej dla nas wszystkich sprawie do Warszawy. Dwa dni później , dzięki Wam mamy...

Team Bustowskilosowa wiadomość

List otwarty do zarządu Laboratorium Alab

List otwarty do zarządu Laboratorium Alab

Dnia 08.05.2021 roku Alab poinformował telefonicznie, że wycofuje się z udzielania rabatu na badanie Glifosat – skł. herbicydów w moczu.

Team Bustowskilosowa wiadomość

Polecam Wam książkę Farma Gedon

Polecam Wam książkę Farma Gedon

Już do mnie dotarła. Każdy Polak i każda Polka powinni przeczytać tę książkę, a dowiedzą się prawdy skąd ich choroby i jak wygląda produkcja mięsa...

[ poprzednia strona ]


STOP! TRUCIA GLIFOSATEM
Podziękowania

Logo Przebudzeni Konsumenci | Marcin Bustowski

Dnia 20 stycznia 2021 roku w Warszawie w Sądzie Rejonowym odbyła się rozprawa w której byłem oskarżony przez firmę Animex uważającą się za lidera na rynku mięsa w Polsce. Składam serdeczne podziękowania wszystkim którzy przyjechali z różnych miast w Polsce, żeby mnie w tym dniu wspierać. Pokazaliście co potraficie, Korytarz w sądzie był wypełniony po brzegi, jesteście wspaniali za co Wam jeszcze raz dziękuję.

Marcin Bustowski
Matrix - WygrajmyRazem.pl - Marcin Bustowski

Żyjemy w matrixie

Państwo MATRIX w którym żyjemy nie jest nam przyjazne. Rzeczywistość ta została wykreowana przez polityków, korporacje zagraniczne, koncerny farmaceutyczne i spożywcze wspierane przez władzę okupacyjną. Mam nadzieję, że wspólnie uda nam się wygrać walkę ze złem. Wygrajmy Razem!

Zrzutka - WygrajmyRazem.pl - Marcin Bustowski

Dziękuję Wam za każdą złotówkę

Moja codzienna walka jaką toczę z wrogim systemem, wiąże się ze sporymi wydatkami - wyjazdy, badania, materiały reklamowe, megafony, porady prawne i wiele innych rzeczy które pochłaniają znaczne kwoty. Bez Was nie byłoby to mozliwe.
Proszę o wspieranie moich działań dla dobra nas wszystkich.

hop top