Glifosat zabija!

Chory na raka dostanie 280 milionów dolarów. Sąd uznał, że śmiertelną chorobę wywołał u niego środek na chwasty zawierający glifosat

data publikacji: 24-04-2021


Bustowski TVBayer odpowiedzialny za ciężkie choroby i śmierć wielu ludzi


Preparat chwastobójczy wywołujący między innymi nowotwory jest dopuszczony do sprzedaży w 130 krajach na świecie.

Prawda o śmiertelnym działaniu Roundup została potwierdzona przez ławę przysięgłych w Ameryce.

Wyrok sądu w Kaliforni uznawany jest za przełomowy, bo otwiera drogę do uzyskania odszkodowania przez inne osoby w wielu krajach które zachorowały w wyniku stosowania Roundup. Na dzień dzisiejszy nie ma nikogo kto nie miałby glifosatu w organizmie.

Preparaty zawierające glifosat są stosowane także w Polsce przez rolników i ogrodników. Roundup jest ogólnie dostępny, każdy może kupić tę truciznę.

Monsanto i jego spadkobierca Bayer nigdy nie wyprodukowały niczego pożytecznego dla ludzkości. Obie firmy są odpowiedzilne za śmierć i ciężkie choroby wielu osób. Bayer słynie z produkcji aspiryny. Firma zajmowała się także produkcją heroiny. Wybuch wojny stał się okazją do zrobienia dobrego interesu. Bayer był jedną z firm odpowiedzialnych za produkcję CYKLONU B. Firma chętnie współpracowała z nazistowskimi lekarzami słynącymi z okrutnych eksperymentów na więźniach.z obozów zagłady.

Prezentowany film znaleziony w komentarzach na FB. Trudno ustalić źródło pochodzenia.


Team Bustowskilosowa wiadomość

Lany poniedziełek i lanie wody

Lany poniedziełek i lanie wody

Dzisiaj lany poniedziałek i lanie wody jaką to mamy ekologiczną żywność

Team Bustowskilosowa wiadomość

Ekotester Soeks Ecovisor F4

Ekotester Soeks Ecovisor F4

Domowe labolatorium z menu w języku polskim. Samodzielnie sprawdzisz jakość wody i żywności oraz promieniowanie jonizujące i elektromagnetyczne.

Team Bustowskilosowa wiadomość

Pan Jerzy Łużniak wspiera akcję z badaniami dzieci

Pan Jerzy Łużniak wspiera akcję z badaniami dzieci

Jeżeli wyniki będą tak niepokojące, jak na próbach dokonywanych do tej pory - wystąpimy do Ministra Środowiska i Ministra Zdrowia, aby te badania rozszer...

[ poprzednia strona ]


STOP! TRUCIA GLIFOSATEM
Podziękowania

Logo Przebudzeni Konsumenci | Marcin Bustowski

Dnia 20 stycznia 2021 roku w Warszawie w Sądzie Rejonowym odbyła się rozprawa w której byłem oskarżony przez firmę Animex uważającą się za lidera na rynku mięsa w Polsce. Składam serdeczne podziękowania wszystkim którzy przyjechali z różnych miast w Polsce, żeby mnie w tym dniu wspierać. Pokazaliście co potraficie, Korytarz w sądzie był wypełniony po brzegi, jesteście wspaniali za co Wam jeszcze raz dziękuję.

Marcin Bustowski
Matrix - WygrajmyRazem.pl - Marcin Bustowski

Żyjemy w matrixie

Państwo MATRIX w którym żyjemy nie jest nam przyjazne. Rzeczywistość ta została wykreowana przez polityków, korporacje zagraniczne, koncerny farmaceutyczne i spożywcze wspierane przez władzę okupacyjną. Mam nadzieję, że wspólnie uda nam się wygrać walkę ze złem. Wygrajmy Razem!

Teleduperele - Darmowe ogłoszenia bez płacenia!

Teleduperele.pl - Ogłoszenia bez płacenia

Pomożemy Ci sprzedać wszystkie duperele!

hop top