Glifosat zabija!

Chory na raka dostanie 280 milionów dolarów. Sąd uznał, że śmiertelną chorobę wywołał u niego środek na chwasty zawierający glifosat

data publikacji: 24-04-2021


Bustowski TVBayer odpowiedzialny za ciężkie choroby i śmierć wielu ludzi


Preparat chwastobójczy wywołujący między innymi nowotwory jest dopuszczony do sprzedaży w 130 krajach na świecie.

Prawda o śmiertelnym działaniu Roundup została potwierdzona przez ławę przysięgłych w Ameryce.

Wyrok sądu w Kaliforni uznawany jest za przełomowy, bo otwiera drogę do uzyskania odszkodowania przez inne osoby w wielu krajach które zachorowały w wyniku stosowania Roundup. Na dzień dzisiejszy nie ma nikogo kto nie miałby glifosatu w organizmie.

Preparaty zawierające glifosat są stosowane także w Polsce przez rolników i ogrodników. Roundup jest ogólnie dostępny, każdy może kupić tę truciznę.

Monsanto i jego spadkobierca Bayer nigdy nie wyprodukowały niczego pożytecznego dla ludzkości. Obie firmy są odpowiedzilne za śmierć i ciężkie choroby wielu osób. Bayer słynie z produkcji aspiryny. Firma zajmowała się także produkcją heroiny. Wybuch wojny stał się okazją do zrobienia dobrego interesu. Bayer był jedną z firm odpowiedzialnych za produkcję CYKLONU B. Firma chętnie współpracowała z nazistowskimi lekarzami słynącymi z okrutnych eksperymentów na więźniach.z obozów zagłady.

Prezentowany film znaleziony w komentarzach na FB. Trudno ustalić źródło pochodzenia.


Team Bustowskilosowa wiadomość

Parówka pod mikroskopem

Parówka pod mikroskopem

Obejrzyjcie pod mikroskopem zawartość parówki. Mam nadzieję, że po seansie dołączysz do grona Przebudzonych Konsumentów

Team Bustowskilosowa wiadomość

Apel do osób posiadających wynuki badań na glifosat

Apel do osób posiadających wynuki badań na glifosat

Jeleniogórski Sanepid na nasz wniosek wszczął dochodzenie epidemiologiczne w związku z niepokojącymi wynikami badań które zostały przeprowadzone na grup...

Team Bustowskilosowa wiadomość

Wsparcie finansowe na sprawy sądowe

Wsparcie finansowe na sprawy sądowe

Moja codzienna walka jaką toczę z wrogim systemem, wiąże się ze sporymi wydatkami - wyjazdy, badania, materiały reklamowe, megafony, porady prawne i wiele...

[ poprzednia strona ]


STOP! TRUCIA GLIFOSATEM
Podziękowania

Logo Przebudzeni Konsumenci | Marcin Bustowski

Dnia 20 stycznia 2021 roku w Warszawie w Sądzie Rejonowym odbyła się rozprawa w której byłem oskarżony przez firmę Animex uważającą się za lidera na rynku mięsa w Polsce. Składam serdeczne podziękowania wszystkim którzy przyjechali z różnych miast w Polsce, żeby mnie w tym dniu wspierać. Pokazaliście co potraficie, Korytarz w sądzie był wypełniony po brzegi, jesteście wspaniali za co Wam jeszcze raz dziękuję.

Marcin Bustowski
Matrix - WygrajmyRazem.pl - Marcin Bustowski

Żyjemy w matrixie

Państwo MATRIX w którym żyjemy nie jest nam przyjazne. Rzeczywistość ta została wykreowana przez polityków, korporacje zagraniczne, koncerny farmaceutyczne i spożywcze wspierane przez władzę okupacyjną. Mam nadzieję, że wspólnie uda nam się wygrać walkę ze złem. Wygrajmy Razem!

Zrzutka - WygrajmyRazem.pl - Marcin Bustowski

Dziękuję Wam za każdą złotówkę

Moja codzienna walka jaką toczę z wrogim systemem, wiąże się ze sporymi wydatkami - wyjazdy, badania, materiały reklamowe, megafony, porady prawne i wiele innych rzeczy które pochłaniają znaczne kwoty. Bez Was nie byłoby to mozliwe.
Proszę o wspieranie moich działań dla dobra nas wszystkich.

hop top