Rusza proces cywilny z firmą Animex, producentem parówek Berlinki

Dnia 28.04.2021 roku w SĄDZIE OKRĘGOWYM w Jeleniej Górze rusza kolejny proces z Animexem producentem międy innymi parówek Berlinki.

data publikacji: 03-03-2021


Rusza proces cywilny z firmą Animex, producentem parówek Berlinki

Zapraszamy w tym dniu do SĄDU świadków


Przypomnę, że postanowieniem Sądu Rejonowego w Warszawie w procesie z oskarżenia firmy Animex Food Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Morlinach zostałem uniewinniony. Możecie o tym przeczytać w wiadomości z dnia 05.02.2021 roku Postanowienie Sądu z oskarżenia Animex Food.

Proces cywilny rozpocznie się tym razem w Sądzie Okręgowym w Jeleniej Górze dnia 28.04.2021 roku o godzinie 9 rano. W poprzednim procesie który odbył się w Warszawie licznie przybyliście do Sądu, żeby wspierać mnie w walce ze złem dla dobra nas wszystkich.

Tym razem również na Was liczę i mam nadzieję, że mnie nie zawiedziecie - Wygrajmy Razem!


Jeśli ktoś chce wspierać na koszty adwokackie
Nr konta 36124013011111000025754045
Swift bank PKO SA PKOP PL PW.

Tytuł wpłaty DAROWIZNA NA KOSZTY PROCESOWE


Bustowski TV
Wsparcie - pomożesz?[ powrót ]


STOP! TRUCIA GLIFOSATEM
Podziękowania

Logo Przebudzeni Konsumenci | Marcin Bustowski

Dnia 20 stycznia 2021 roku w Warszawie w Sądzie Rejonowym odbyła się rozprawa w której byłem oskarżony przez firmę Animex uważającą się za lidera na rynku mięsa w Polsce. Składam serdeczne podziękowania wszystkim którzy przyjechali z różnych miast w Polsce, żeby mnie w tym dniu wspierać. Pokazaliście co potraficie, Korytarz w sądzie był wypełniony po brzegi, jesteście wspaniali za co Wam jeszcze raz dziękuję.

Marcin Bustowski
Matrix - WygrajmyRazem.pl - Marcin Bustowski

Żyjemy w matrixie

Państwo MATRIX w którym żyjemy nie jest nam przyjazne. Rzeczywistość ta została wykreowana przez polityków, korporacje zagraniczne, koncerny farmaceutyczne i spożywcze wspierane przez władzę okupacyjną. Mam nadzieję, że wspólnie uda nam się wygrać walkę ze złem. Wygrajmy Razem!

Zrzutka - WygrajmyRazem.pl - Marcin Bustowski

Dziękuję Wam za każdą złotówkę

Moja codzienna walka jaką toczę z wrogim systemem, wiąże się ze sporymi wydatkami - wyjazdy, badania, materiały reklamowe, megafony, porady prawne i wiele innych rzeczy które pochłaniają znaczne kwoty. Bez Was nie byłoby to mozliwe.
Proszę o wspieranie moich działań dla dobra nas wszystkich.

hop top