Słowa Pana Chodasewicza rzucone na wiatr

Burmistrz Kamiennej Góry Pan Chodasewicz nie dał pieniędzy na badanie dzieci pomimo, że 250 matek deklarowało w ankiecie chęć zbadania dzieci.

data publikacji: 23-10-2021


Bustowski TVObiecał i nie dotrzymał słowa


Zwróciliśmy się do Pana Burmistrza Kamiennej Góry z wnioskiem o sfinansowanie badań grupy dzieci na zawartość rakotwórczej substancji w ich organizmach. Pan Chodasewicz nie przychylił się do naszego wniosku. W sprawie tej zrobiło się głośno. Zostaliśmy potraktowani jak intruzi którzy wtargnęli do Urzędu chcąc wyłudzić pieniądze. Zarzucono nam, że mamy prowizję od laboratorium które wykonuje badania.

Pomimo sporu Burmistrz Kamiennej Góry Pan Chodasewicz zadeklarował sfinansowanie badań jeżeli matki dzieci wyrażą zainteresowanie.

Wśród matek została przeprowadzona ankieta w której zostały zapytane czy są zainteresowane zrobieniem badań na Glifosat swoim dzieciom . Do badania zgłosiło się 250 chętnych. Pomimo tego Burmistrz Kamiennej Góry nie podjął żadnych działań zmierzających do wygospodarowania potrzebnych pieniędzy i sfinansowanie z budżetu miasta badań dzieci.

Marcin Bustowski


Team Bustowskilosowa wiadomość

Połowa z potrzebnej kwoty zebrana w dwa dni

Połowa z potrzebnej kwoty zebrana w dwa dni

Dnia 16.03.2021 roku rozpoczęliśmy zbiórkę potrzebnej kwoty na wyjazd w ważnej dla nas wszystkich sprawie do Warszawy. Dwa dni później , dzięki Wam mamy...

Team Bustowskilosowa wiadomość

Starosta Powiatu Lubińskiego Adam Myrda popiera akcje

Starosta Powiatu Lubińskiego Adam Myrda popiera akcje

... o tym, że w organizmach dzieci w różnych częściach Polski coraz częściej wykrywany jest glifosat – składnik środka chwastobójczego używanego w...

Team Bustowskilosowa wiadomość

Bustowski w Wirtualnej Polsce

Bustowski w Wirtualnej Polsce

Zarzuca firmą trucie Polaków. Wygrał sprawę z potężnym producentem - Wirtualna Polska

[ poprzednia strona ]


STOP! TRUCIA GLIFOSATEM
Podziękowania

Logo Przebudzeni Konsumenci | Marcin Bustowski

Dnia 20 stycznia 2021 roku w Warszawie w Sądzie Rejonowym odbyła się rozprawa w której byłem oskarżony przez firmę Animex uważającą się za lidera na rynku mięsa w Polsce. Składam serdeczne podziękowania wszystkim którzy przyjechali z różnych miast w Polsce, żeby mnie w tym dniu wspierać. Pokazaliście co potraficie, Korytarz w sądzie był wypełniony po brzegi, jesteście wspaniali za co Wam jeszcze raz dziękuję.

Marcin Bustowski
Matrix - WygrajmyRazem.pl - Marcin Bustowski

Żyjemy w matrixie

Państwo MATRIX w którym żyjemy nie jest nam przyjazne. Rzeczywistość ta została wykreowana przez polityków, korporacje zagraniczne, koncerny farmaceutyczne i spożywcze wspierane przez władzę okupacyjną. Mam nadzieję, że wspólnie uda nam się wygrać walkę ze złem. Wygrajmy Razem!

Teleduperele - Darmowe ogłoszenia bez płacenia!

Teleduperele.pl - Ogłoszenia bez płacenia

Pomożemy Ci sprzedać wszystkie duperele!

hop top