Słowa Pana Chodasewicza rzucone na wiatr

Burmistrz Kamiennej Góry Pan Chodasewicz nie dał pieniędzy na badanie dzieci pomimo, że 250 matek deklarowało w ankiecie chęć zbadania dzieci.

data publikacji: 23-10-2021


Bustowski TVObiecał i nie dotrzymał słowa


Zwróciliśmy się do Pana Burmistrza Kamiennej Góry z wnioskiem o sfinansowanie badań grupy dzieci na zawartość rakotwórczej substancji w ich organizmach. Pan Chodasewicz nie przychylił się do naszego wniosku. W sprawie tej zrobiło się głośno. Zostaliśmy potraktowani jak intruzi którzy wtargnęli do Urzędu chcąc wyłudzić pieniądze. Zarzucono nam, że mamy prowizję od laboratorium które wykonuje badania.

Pomimo sporu Burmistrz Kamiennej Góry Pan Chodasewicz zadeklarował sfinansowanie badań jeżeli matki dzieci wyrażą zainteresowanie.

Wśród matek została przeprowadzona ankieta w której zostały zapytane czy są zainteresowane zrobieniem badań na Glifosat swoim dzieciom . Do badania zgłosiło się 250 chętnych. Pomimo tego Burmistrz Kamiennej Góry nie podjął żadnych działań zmierzających do wygospodarowania potrzebnych pieniędzy i sfinansowanie z budżetu miasta badań dzieci.

Marcin Bustowski


Team Bustowskilosowa wiadomość

Rolnikowi zabrano maszyny został z widłami i bydłem

Rolnikowi zabrano maszyny został z widłami i bydłem

Komornik zabrał rolnikowi ciągnik i ładowacz czołowy dofinansowany w 50% z UE zostawiając go z bydłem i widłami.

Team Bustowskilosowa wiadomość

Interwencja w Agencji Rolnictwa we Wrocławiu

Interwencja w Agencji Rolnictwa we Wrocławiu

Dnia 01.07.2021 interweniowaliśmy w Agencji Modernizacji i Restrukturyzacji Rolnictwa we Wrocławiu

Team Bustowskilosowa wiadomość

07.09.2021 Morawiecki zaprasza na bal do Karpacza

07.09.2021 Morawiecki zaprasza na bal do Karpacza

od 07 do 09 września 2021 roku paskudna władza okupacyjna będzie balowała w Karpaczu w Hotelu Gołębiewski

[ poprzednia strona ]


STOP! TRUCIA GLIFOSATEM
Podziękowania

Logo Przebudzeni Konsumenci | Marcin Bustowski

Dnia 20 stycznia 2021 roku w Warszawie w Sądzie Rejonowym odbyła się rozprawa w której byłem oskarżony przez firmę Animex uważającą się za lidera na rynku mięsa w Polsce. Składam serdeczne podziękowania wszystkim którzy przyjechali z różnych miast w Polsce, żeby mnie w tym dniu wspierać. Pokazaliście co potraficie, Korytarz w sądzie był wypełniony po brzegi, jesteście wspaniali za co Wam jeszcze raz dziękuję.

Marcin Bustowski
Matrix - WygrajmyRazem.pl - Marcin Bustowski

Żyjemy w matrixie

Państwo MATRIX w którym żyjemy nie jest nam przyjazne. Rzeczywistość ta została wykreowana przez polityków, korporacje zagraniczne, koncerny farmaceutyczne i spożywcze wspierane przez władzę okupacyjną. Mam nadzieję, że wspólnie uda nam się wygrać walkę ze złem. Wygrajmy Razem!

Zrzutka - WygrajmyRazem.pl - Marcin Bustowski

Dziękuję Wam za każdą złotówkę

Moja codzienna walka jaką toczę z wrogim systemem, wiąże się ze sporymi wydatkami - wyjazdy, badania, materiały reklamowe, megafony, porady prawne i wiele innych rzeczy które pochłaniają znaczne kwoty. Bez Was nie byłoby to mozliwe.
Proszę o wspieranie moich działań dla dobra nas wszystkich.

hop top