Nie ufaj sondażom politycznym

Sondaże poparcia są niczym innym jak kształtowaniem fałszywego obrazu rzeczywistości poparcia politycznego

data publikacji: 02-03-2021


Bustowski TVTworzymy formację polityczną Przebudzeni Konsumenci


Dalej tak żyć nie możemy. Polityka musi służyć obywatelowi. Musimy dążyć do tego, żeby być ludźmi wolnymi.

Polityka w naszym państwie nie służy obywatelom. Zostaliśmy oszukani i chcemy to zmienić. Mam nadzieję, że dołączą do nas świadomi politycy, rolnicy, hodowcy trzody chlewnej którzy też zostali oszukani i wykorzystani w sposób nieuczciwy przy stosowaniu monopolizacji rynku, polityki przewagi kontraktowej. Będziemy aktywnie walczyć. Zawalczymy o nasze polskie rolnictwo i zabronimy w rozwiązaniach systemowych jako formacja Przebudzeni Konsumenci na stosowanie tego typu praktyk, a w szczególności sprzedaży niezdrowej żywności.

Nie potrzebujemy agentury amerykańsko izraelskiej.

Jestem otwarty na współpracę z ludźmi, którzy chcą spróbować naprawić nasz kraj.

Liczę na Twoje poparcie i proszę Ciebie o pobranie listy do zbierania podpisów, zebranie przynajmniej 10 podpisów i przesłanie listy z podpisami na adres podany na liście. Nie wysyłaj listy z podpisami Pocztą. Bardzo proszę o doreczenie podpisów kurierem.

Wygrajmy Razem!


Team Bustowskilosowa wiadomość

Rekordowy wynik badań na zawartość glifosatu

Rekordowy wynik badań na zawartość glifosatu

Każdego dnia otrzymujemy od Was wyniki badań na zawartość glifosatu w organizmie. Zobaczcie jaki wynik dotarł do nas dzisiaj...

Team Bustowskilosowa wiadomość

Miernik promieniowania 5G

Miernik promieniowania 5G

Polecam Wam miernik do precyzyjnego pomiaru między innymi promieniowania 5G

Team Bustowskilosowa wiadomość

Tester Glifosatu

Tester Glifosatu

Naukowcy i firmy z Lipska i Drezna chcą wprowadzić na rynek urządzenie pomiarowe, które można wykorzystać do szybkiego i łatwego wykrywania glifosatu na ...

[ poprzednia strona ]


STOP! TRUCIA GLIFOSATEM
Podziękowania

Logo Przebudzeni Konsumenci | Marcin Bustowski

Dnia 20 stycznia 2021 roku w Warszawie w Sądzie Rejonowym odbyła się rozprawa w której byłem oskarżony przez firmę Animex uważającą się za lidera na rynku mięsa w Polsce. Składam serdeczne podziękowania wszystkim którzy przyjechali z różnych miast w Polsce, żeby mnie w tym dniu wspierać. Pokazaliście co potraficie, Korytarz w sądzie był wypełniony po brzegi, jesteście wspaniali za co Wam jeszcze raz dziękuję.

Marcin Bustowski
Matrix - WygrajmyRazem.pl - Marcin Bustowski

Żyjemy w matrixie

Państwo MATRIX w którym żyjemy nie jest nam przyjazne. Rzeczywistość ta została wykreowana przez polityków, korporacje zagraniczne, koncerny farmaceutyczne i spożywcze wspierane przez władzę okupacyjną. Mam nadzieję, że wspólnie uda nam się wygrać walkę ze złem. Wygrajmy Razem!

Zrzutka - WygrajmyRazem.pl - Marcin Bustowski

Dziękuję Wam za każdą złotówkę

Moja codzienna walka jaką toczę z wrogim systemem, wiąże się ze sporymi wydatkami - wyjazdy, badania, materiały reklamowe, megafony, porady prawne i wiele innych rzeczy które pochłaniają znaczne kwoty. Bez Was nie byłoby to mozliwe.
Proszę o wspieranie moich działań dla dobra nas wszystkich.

hop top