Nie ufaj sondażom politycznym

Sondaże poparcia są niczym innym jak kształtowaniem fałszywego obrazu rzeczywistości poparcia politycznego

data publikacji: 02-03-2021


Bustowski TVTworzymy formację polityczną Przebudzeni Konsumenci


Dalej tak żyć nie możemy. Polityka musi służyć obywatelowi. Musimy dążyć do tego, żeby być ludźmi wolnymi.

Polityka w naszym państwie nie służy obywatelom. Zostaliśmy oszukani i chcemy to zmienić. Mam nadzieję, że dołączą do nas świadomi politycy, rolnicy, hodowcy trzody chlewnej którzy też zostali oszukani i wykorzystani w sposób nieuczciwy przy stosowaniu monopolizacji rynku, polityki przewagi kontraktowej. Będziemy aktywnie walczyć. Zawalczymy o nasze polskie rolnictwo i zabronimy w rozwiązaniach systemowych jako formacja Przebudzeni Konsumenci na stosowanie tego typu praktyk, a w szczególności sprzedaży niezdrowej żywności.

Nie potrzebujemy agentury amerykańsko izraelskiej.

Jestem otwarty na współpracę z ludźmi, którzy chcą spróbować naprawić nasz kraj.

Liczę na Twoje poparcie i proszę Ciebie o pobranie listy do zbierania podpisów, zebranie przynajmniej 10 podpisów i przesłanie listy z podpisami na adres podany na liście. Nie wysyłaj listy z podpisami Pocztą. Bardzo proszę o doreczenie podpisów kurierem.

Wygrajmy Razem!


Team Bustowskilosowa wiadomość

Pisma do dyrektorów szkół w ochronie dzieci

Pisma do dyrektorów szkół w ochronie dzieci

Już pojutrze dzieci rozpoczynają rok szkolny. Warto już teraz zadbać o nasze pociechy składając stosowne pisma do dyrektorów szkół.

Team Bustowskilosowa wiadomość

Marcinku, wszystkiego najlepszego

Marcinku, wszystkiego najlepszego

Z okazji rocznicy urodzin składamy życzenia spełnienia najskrytszych marzeń!

Team Bustowskilosowa wiadomość

Partia Polityczna Przebudzeni Konsumenci

Partia Polityczna Przebudzeni Konsumenci

Niniejszym powiadamiam i wyjaśniam, ja wolny człowiek Marcin Bustowski, iż dopełniły się starania o rejestrację Partii Politycznej Przebudzeni Konsumenci...

[ poprzednia strona ]


STOP! TRUCIA GLIFOSATEM
Podziękowania

Logo Przebudzeni Konsumenci | Marcin Bustowski

Dnia 20 stycznia 2021 roku w Warszawie w Sądzie Rejonowym odbyła się rozprawa w której byłem oskarżony przez firmę Animex uważającą się za lidera na rynku mięsa w Polsce. Składam serdeczne podziękowania wszystkim którzy przyjechali z różnych miast w Polsce, żeby mnie w tym dniu wspierać. Pokazaliście co potraficie, Korytarz w sądzie był wypełniony po brzegi, jesteście wspaniali za co Wam jeszcze raz dziękuję.

Marcin Bustowski
Matrix - WygrajmyRazem.pl - Marcin Bustowski

Żyjemy w matrixie

Państwo MATRIX w którym żyjemy nie jest nam przyjazne. Rzeczywistość ta została wykreowana przez polityków, korporacje zagraniczne, koncerny farmaceutyczne i spożywcze wspierane przez władzę okupacyjną. Mam nadzieję, że wspólnie uda nam się wygrać walkę ze złem. Wygrajmy Razem!

Zrzutka - WygrajmyRazem.pl - Marcin Bustowski

Dziękuję Wam za każdą złotówkę

Moja codzienna walka jaką toczę z wrogim systemem, wiąże się ze sporymi wydatkami - wyjazdy, badania, materiały reklamowe, megafony, porady prawne i wiele innych rzeczy które pochłaniają znaczne kwoty. Bez Was nie byłoby to mozliwe.
Proszę o wspieranie moich działań dla dobra nas wszystkich.

hop top