Spotkanie świadomych nauczycieli i rodziców

Dnia 18.09.2021 roku w miejscowości Świny koło Bolkowa odbyło się spotkanie świadomych nauczycieli i rodziców.

data publikacji: 19-09-2021


Bustowski TVDrodzy Rodzice i Nauczyciele


Najlepszą rzeczą jaką rodzice mogą zrobić dla swojego dziecka to dbanie o jego zdrowie psychiczne, fizyczne oraz o edukację. Edukacja to jedna z dziedzin życia społecznego, które pandemia Covid-19 dotknęła najmocniej. Dla wielu uczniów i uczennic w klasach 1-3 edukacja zdalna oznacza po prostu brak systematycznej nauki i utrudnioną socjalizację. Nauka czytania, liczenia, funkcjonowania w grupie i w szkole – tego nie da się zrealizować zdalnie. Edukacja zdalna zmusiła większość rodziców młodszych dzieci do wejścia w rolę nauczycieli, a nie każdy ma takie zdolności i czas. Również dzieci starsze mają problem z akceptacji zdalnego nauczania, aż 81 proc. dyrektorów szkół wskazało na problem dostępu uczniów do urządzeń umożliwiających zdalną edukację. Zapowiedzi ograniczenia podstawy programowej, które nie są na razie realizowane i nowe zasady egzaminowania wpływają znacznie na psychikę dzieci. Uczestnictwo w życiu społecznym u dzieci i kontakty z rówieśnikami sprzyjają zdrowemu rozwojowi, chronią między innymi przed stresem emocjonalnym, osłabieniem funkcji poznawczych oraz nadmierna masą ciała. Ministerstwo Edukacji i Nauki ogłosiło,. że w pierwszych tygodniach nauki będzie przeprowadzona akcja szczepień w szkołach. Akcja ta jest niezgodna z prawem. Tworzenie punktów szczepień w placówkach szkolnych i obciążanie dyrektorów odpowiedzialnością jest co najmniej nie na miejscu. Nikt nie mówi o skutkach ubocznych preparatów szczepiennych, nikt nie mówi o interakcji preparatów szczepiennych z różnymi substancjami trującymi jakie znajdują się w naszych organizmach. Jedną z takich substancji jest GLIFOSAT. Na 100 dzieci przebadanych w Jeleniej Górze setka dzieci jest zatrutych tą substancją. Producenci preparatów szczepiennych, Ministerstwo Zdrowia, szpitale i lekarze nie znają skutków ubocznych jakie mogą wystąpić po korelacji preparatu szczepiennego z GLIFOSATEM. Apeluję więc do rodziców, przed zaszczepieniem swojego dziecka, przebadajcie je na zawartość GLIFOSATU w jego organizmie i proście pediatrę o wystawienie opinii na temat interakcji preparatu przeciwko Covid-19 z substancją rakotwórczą jaka jest GLIFOSAT.


GLIFOSAT to herbicyd totalny powodujący szereg chorób autoimmunologicznych w tym chorób nowotworowych wśród dzieci który w połączeniu z preparatami szczepiennymi może wywołać rozwój komórek nowotworowych, a także innych powikłań. O fakcie badań dzieci informowaliśmy Kancelarię Premiera, Ministerstwo Edukacji, Ministerstwo Zdrowia, a także Ministerstwo Rolnictwa. Pomimo licznych apeli do strony rządowej o struciu dzieci GLIFOSATEM poprzez żywność marketową i wskazania na wypłacanie wielomiliardowych odszkodowań strona rządowa mając pełną wiedzę nie realizuje zadań wynikających z Konwencji Praw Dziecka i nie wdraża obligatoryjnych badań wszystkich dzieci w ramach diagnostyki.


Wspólnie nie pozwólmy aby nasze dzieci płaciły za błędy ludzi którym nie zależy na zdrowiu ani życiu naszym i naszych pociech.

Dziękujemy Robertowi Bzowy, właścicielowi CampingPodLasem.pl za fantastyczne przygotowanie miejsca gdzie odbyło się spotkanie. Polecamy Camping Pod Lasem wszystkim którzy chcą odpocząć od codziennej pogoni za nie wiadomo za czym oraz organizatorom spotkań integracyjnych.

Opracowanie: Magdalena Tomaniak


Team Bustowskilosowa wiadomość

29-03-2021 Pikieta pod firmą Bayer w Warszawie

29-03-2021 Pikieta pod firmą Bayer w Warszawie

W Stanach Zjednoczonych firma Bayer wypłaciła 10,9 miliarda odszkodowania, a w Polsce sprzedaje Roundup i truje Polaków.

Team Bustowskilosowa wiadomość

10 dni aresztu wobec Szczepana Krzewickiego

10 dni aresztu wobec Szczepana Krzewickiego

Dnia 02 marca 2022 roku w firmie SĄD REJONOWY II Wydział Karny w Oświęcimiu odbyło się o godzinie 09:00 w sali nr 110 rozpatrzenie zażalenia Szczepana Kr...

Team Bustowskilosowa wiadomość

Przebudzeni Konsumenci nowy ład polityczny

Przebudzeni Konsumenci nowy ład polityczny

Wkrótce z mojej inicjatywy na polskiej scenie politycznej może pojawić się nowa partia Przebudzeni Konsumenci. Nowa formacja ma być głosem ludzi, którzy...

[ poprzednia strona ]


STOP! TRUCIA GLIFOSATEM
Podziękowania

Logo Przebudzeni Konsumenci | Marcin Bustowski

Dnia 20 stycznia 2021 roku w Warszawie w Sądzie Rejonowym odbyła się rozprawa w której byłem oskarżony przez firmę Animex uważającą się za lidera na rynku mięsa w Polsce. Składam serdeczne podziękowania wszystkim którzy przyjechali z różnych miast w Polsce, żeby mnie w tym dniu wspierać. Pokazaliście co potraficie, Korytarz w sądzie był wypełniony po brzegi, jesteście wspaniali za co Wam jeszcze raz dziękuję.

Marcin Bustowski
Matrix - WygrajmyRazem.pl - Marcin Bustowski

Żyjemy w matrixie

Państwo MATRIX w którym żyjemy nie jest nam przyjazne. Rzeczywistość ta została wykreowana przez polityków, korporacje zagraniczne, koncerny farmaceutyczne i spożywcze wspierane przez władzę okupacyjną. Mam nadzieję, że wspólnie uda nam się wygrać walkę ze złem. Wygrajmy Razem!

Teleduperele - Darmowe ogłoszenia bez płacenia!

Teleduperele.pl - Ogłoszenia bez płacenia

Pomożemy Ci sprzedać wszystkie duperele!

hop top