13.06.2021 Święto Rolnika Polskiego w Wagnerówce

Dnia 13.06.2021 roku w Wagnerówce odbędzie się Świeto Rolnika Polskiego. Będę obecny - wszystkim polecam!

data publikacji: 11-06-2021


Bustowski TVMusimy się spotkać w Wagnerówce


Na spotkaniu będą obecni znakomici goście z dr.Jerzym Jaśkowskim na czele, oraz prof. Mirosław Miler, prof. Leszek Wożniak, prof. Maciej Adamski, dr. Ela Wiśniewska, Ula Kozaczuk DODR. Wrocław. Ja również będę obecny.

Podczas spotkania będzie można nabyć produkty ekologiczne i nie tylko, zjeść smaczne jedzonko i milo spędzić niedzielny czas. Składka organizacyjna 10 zł. Płatna na miejscu.

Zapisy i informacje pod nr. 691146844 i 665946426

Polecam serdecznie

Marcin Bustowski


losowa wiadomośćpetycja w sprawie trucia żywnością

Celem Petycji jest powstrzymanie masowego trucia chemicznymi dodatkami do żywności oraz stosowania antybiotyków bez kontroli w hodowlach przemysłowych, czeg...

losowa wiadomośćSpotkanie Pis w Jeleniej Górze zakłócone

Dnia 18.07.2021 roku Team Bustowski chciał pokojowo przywitać Prawo i Sprawiedliwość chlebem i Roundup'em. Pokojowe spotkanie zakłóciła Policja.

losowa wiadomośćGlifosat to wyjątkowo wstrętne ścierwo

Wojtek powiedział, że chleba nie jemy z jednego powodu, ponieważ jest w nim mnóstwo trucizn - począwszy od glifosatu.

[ powrót ]


STOP! TRUCIA GLIFOSATEM
Podziękowania

Logo Przebudzeni Konsumenci | Marcin Bustowski

Dnia 20 stycznia 2021 roku w Warszawie w Sądzie Rejonowym odbyła się rozprawa w której byłem oskarżony przez firmę Animex uważającą się za lidera na rynku mięsa w Polsce. Składam serdeczne podziękowania wszystkim którzy przyjechali z różnych miast w Polsce, żeby mnie w tym dniu wspierać. Pokazaliście co potraficie, Korytarz w sądzie był wypełniony po brzegi, jesteście wspaniali za co Wam jeszcze raz dziękuję.

Marcin Bustowski
Matrix - WygrajmyRazem.pl - Marcin Bustowski

Żyjemy w matrixie

Państwo MATRIX w którym żyjemy nie jest nam przyjazne. Rzeczywistość ta została wykreowana przez polityków, korporacje zagraniczne, koncerny farmaceutyczne i spożywcze wspierane przez władzę okupacyjną. Mam nadzieję, że wspólnie uda nam się wygrać walkę ze złem. Wygrajmy Razem!

Zrzutka - WygrajmyRazem.pl - Marcin Bustowski

Dziękuję Wam za każdą złotówkę

Moja codzienna walka jaką toczę z wrogim systemem, wiąże się ze sporymi wydatkami - wyjazdy, badania, materiały reklamowe, megafony, porady prawne i wiele innych rzeczy które pochłaniają znaczne kwoty. Bez Was nie byłoby to mozliwe.
Proszę o wspieranie moich działań dla dobra nas wszystkich.

hop top