Współpraca Policji z Team Bustowski

Dnia 07.07.2021 roku po wstępnych rozmowach Armand uroczyście przyjął kluczyki od auta

data publikacji: 08-07-2021Czy Armand zostanie policjantem?


Dnia 12 lutego 2021 roku złożyliśmy wnioski o przyjęcie nas do Policji. Bardzo chcieliśmy wstąpić w szeregi grupy antykonfliktowej. Przez długi czas nie otrzymywaliśmy odpowiedzi czym wszyscy byliśmy bardzo zmartwieni.

W dniu dzisiejszym tj 07.07.2021 ku naszemu zdziwieniu wzbudzono w nas nadzieję, że będziemy mogli spełnić nasze marzenia o pracy w Policji. Po rozmowach wstępnych Armand uroczyście odebrał kluczyki od auta służbowego, które planujemy dodatkowo okleić naklejkami uświadamiającymi szkodliwość Glifosatu.

Marcin Bustowski


Team Bustowskilosowa wiadomość

Prezydent Jeleniej Góry nie dotrzymał słowa

Prezydent Jeleniej Góry nie dotrzymał słowa

Prezydent Jeleniej Góry Jerzy Łużniak okłamał nas obiecując pomoc w sprawie badań jeleniogórskich dzieci na obecność glifosatu w ich orgazizmach.

Team Bustowskilosowa wiadomość

Jarosław Kaczyński jest człowiekiem czy powłoką

Jarosław Kaczyński jest człowiekiem czy powłoką

W moich wczorajszych przemysleniach poddałem wątpliwości fakt, że Jarosław Kaczyński żyje i jest człowiekiem. Moje przeczucia nie muszą być fantazją,...

Team Bustowskilosowa wiadomość

Apel do osób posiadających wynuki badań na glifosat

Apel do osób posiadających wynuki badań na glifosat

Jeleniogórski Sanepid na nasz wniosek wszczął dochodzenie epidemiologiczne w związku z niepokojącymi wynikami badań które zostały przeprowadzone na grup...

[ poprzednia strona ]


STOP! TRUCIA GLIFOSATEM
Podziękowania

Logo Przebudzeni Konsumenci | Marcin Bustowski

Dnia 20 stycznia 2021 roku w Warszawie w Sądzie Rejonowym odbyła się rozprawa w której byłem oskarżony przez firmę Animex uważającą się za lidera na rynku mięsa w Polsce. Składam serdeczne podziękowania wszystkim którzy przyjechali z różnych miast w Polsce, żeby mnie w tym dniu wspierać. Pokazaliście co potraficie, Korytarz w sądzie był wypełniony po brzegi, jesteście wspaniali za co Wam jeszcze raz dziękuję.

Marcin Bustowski
Matrix - WygrajmyRazem.pl - Marcin Bustowski

Żyjemy w matrixie

Państwo MATRIX w którym żyjemy nie jest nam przyjazne. Rzeczywistość ta została wykreowana przez polityków, korporacje zagraniczne, koncerny farmaceutyczne i spożywcze wspierane przez władzę okupacyjną. Mam nadzieję, że wspólnie uda nam się wygrać walkę ze złem. Wygrajmy Razem!

Teleduperele - Darmowe ogłoszenia bez płacenia!

Teleduperele.pl - Ogłoszenia bez płacenia

Pomożemy Ci sprzedać wszystkie duperele!

hop top