Współpraca Policji z Team Bustowski

Dnia 07.07.2021 roku po wstępnych rozmowach Armand uroczyście przyjął kluczyki od auta

data publikacji: 08-07-2021Czy Armand zostanie policjantem?


Dnia 12 lutego 2021 roku złożyliśmy wnioski o przyjęcie nas do Policji. Bardzo chcieliśmy wstąpić w szeregi grupy antykonfliktowej. Przez długi czas nie otrzymywaliśmy odpowiedzi czym wszyscy byliśmy bardzo zmartwieni.

W dniu dzisiejszym tj 07.07.2021 ku naszemu zdziwieniu wzbudzono w nas nadzieję, że będziemy mogli spełnić nasze marzenia o pracy w Policji. Po rozmowach wstępnych Armand uroczyście odebrał kluczyki od auta służbowego, które planujemy dodatkowo okleić naklejkami uświadamiającymi szkodliwość Glifosatu.

Marcin Bustowski


Team Bustowskilosowa wiadomość

Urodziny Marcina Bustowskiego w SĄDZIE w Warszawie

Urodziny Marcina Bustowskiego w SĄDZIE w Warszawie

Z okazji rocznicy urodzin Marcina Bustowskiego jako osoby z nim współpracujące zrobiliśmy Marcinowi niespodziankę organizując zbiórkę na prezent z okazj...

Team Bustowskilosowa wiadomość

Wyrok w sprawie z oskarżenia firmy Animex Foods

Wyrok w sprawie z oskarżenia firmy Animex Foods

Jest postanowienie w procesie sądowym z oskarżenia firmy Animex Food Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Morlinach, uważającą się za lidera na rynku mięsnym ...

Team Bustowskilosowa wiadomość

Spółka KSWiK z Mysłakowic stosuje Roundup

Spółka KSWiK z Mysłakowic stosuje Roundup

Pracownicy Karkonoskiego Systemu Wodociągów i Kanalizacji w Mysłakowicach zostali przez nas przyłapani na gorącym uczynku podczas stosowania rakotwórczego...

[ poprzednia strona ]


STOP! TRUCIA GLIFOSATEM
Podziękowania

Logo Przebudzeni Konsumenci | Marcin Bustowski

Dnia 20 stycznia 2021 roku w Warszawie w Sądzie Rejonowym odbyła się rozprawa w której byłem oskarżony przez firmę Animex uważającą się za lidera na rynku mięsa w Polsce. Składam serdeczne podziękowania wszystkim którzy przyjechali z różnych miast w Polsce, żeby mnie w tym dniu wspierać. Pokazaliście co potraficie, Korytarz w sądzie był wypełniony po brzegi, jesteście wspaniali za co Wam jeszcze raz dziękuję.

Marcin Bustowski
Matrix - WygrajmyRazem.pl - Marcin Bustowski

Żyjemy w matrixie

Państwo MATRIX w którym żyjemy nie jest nam przyjazne. Rzeczywistość ta została wykreowana przez polityków, korporacje zagraniczne, koncerny farmaceutyczne i spożywcze wspierane przez władzę okupacyjną. Mam nadzieję, że wspólnie uda nam się wygrać walkę ze złem. Wygrajmy Razem!

Zrzutka - WygrajmyRazem.pl - Marcin Bustowski

Dziękuję Wam za każdą złotówkę

Moja codzienna walka jaką toczę z wrogim systemem, wiąże się ze sporymi wydatkami - wyjazdy, badania, materiały reklamowe, megafony, porady prawne i wiele innych rzeczy które pochłaniają znaczne kwoty. Bez Was nie byłoby to mozliwe.
Proszę o wspieranie moich działań dla dobra nas wszystkich.

hop top