Zapraszam AGROunię oraz Rolników

Czy AGROunia oraz Rolnicy odważą się na spotkanie w Warszawie przed firmą Bayer? Czy AGROunia poprze zakaz stosowania glifosatu?

data publikacji: 11-03-2021


Bustowski TVPowiedzmy STOP! chemii w żywności


Muszą rolnicy uderzyć się w klatę i przeprosić opinię publiczną oraz konsumentów.

Wieprzowina i kurczaki które Wam dzisiaj pokazywałem podczas akcji Psi Patrol, częściowo pochodzą z zagranicy, a część pochodzi z krajowej produkcji. Jasno i wyraźnie trzeba powiedzieć, że ta krajowa produkcja także jest rozbujnictwem na roli.

  • Kto hoduje świnie? rolnik!
  • Kto hoduje kurczaki? rolnik!
  • Kto pryska zboże Roundupem? rolnik!
  • Kto grykę pryska? rolnik!
  • Kto jedzie agregatem i wali chemię? rolnik!
  • Kto to kupuje? Konsument!
  • Kto sprzedaje w marketach ze świadomością, że jest to szkodliwe, niebezpieczne i rakotwórcze? Polak dla korporacji zagranicznych!
  • Kto temu wszystkiemu jest winny? Nie politycy, bo oni wykorzystali to na co pozwolił im konsument, obywatel! Gdyby konsument nie godził się na taką żywność, nie miałaby ona prawa się znaleźć w marketach.

Zapraszam AGROunię i Rolników

Przy udziale konsumentów zapraszam AGROunię i Rolników dnia 29 lub 30 marca przed firmę Bayer która sprzedaje rolnikom szkodliwą chemię. To Bayer dostarcza Wam glifosat od którego dostajemy nowotwory. To wy jako rolnicy jesteście pierwsi na froncie, którzy stosując glifosat narażacie się na utratę zdrowia i życia. Wy rolnicy dla ochrony swoich miejsc pracy powinniście domagać się agencji bezpieczeństwa żywności. To Wy rolnicy jesteście dzisiaj w mniejszości do konsumenta. Konsument będzie dziś kreował politykę rolną w suwerenności żywnościowej dla państwa polskiego, a autorem tej polityki rolnej jest Krzysztof Tołwiński. Każdy powinien przeczytać na stronie Krzysztofa Tołwińskiego narodową politykę rolną w suwerenności żywnościowej.

Wszystkie organizacje rolnicze, izby rolnicze, ośrodki doradztwa rolniczego, są do likwidacji!

Dziękuję Krzysztofowi za miód i listy z podpisami!

Zapraszam do obejrzenia filmu:

Team Bustowskilosowa wiadomość

Nie pozwolimy truć glifosatem

Nie pozwolimy truć glifosatem

Otrzymałem wyniki badań na zawartość glifosatu w organizmie 9-cio letniej Otylii. Wynik 1,63 ng/ml

Team Bustowskilosowa wiadomość

Decyzja Sądu w sprawie zatrzymania Bustowskiego

Decyzja Sądu w sprawie zatrzymania Bustowskiego

Dnia 12.07.2021 roku Sąd Rejonowy w Jeleniej Górze wydał postanowienie w sprawie mojego zażalenia na zatrzymanie mnie przez Policję dnia 06.02.2021 roku.

Team Bustowskilosowa wiadomość

Broń biologiczna w maskach

Broń biologiczna w maskach

Maski którymi władza okupacyjna nakazuje nam zakrywać usta i nos w mojej ocenie są bronią bilogiczną wynierzoną w nas wszystkich.

[ poprzednia strona ]


STOP! TRUCIA GLIFOSATEM
Podziękowania

Logo Przebudzeni Konsumenci | Marcin Bustowski

Dnia 20 stycznia 2021 roku w Warszawie w Sądzie Rejonowym odbyła się rozprawa w której byłem oskarżony przez firmę Animex uważającą się za lidera na rynku mięsa w Polsce. Składam serdeczne podziękowania wszystkim którzy przyjechali z różnych miast w Polsce, żeby mnie w tym dniu wspierać. Pokazaliście co potraficie, Korytarz w sądzie był wypełniony po brzegi, jesteście wspaniali za co Wam jeszcze raz dziękuję.

Marcin Bustowski
Matrix - WygrajmyRazem.pl - Marcin Bustowski

Żyjemy w matrixie

Państwo MATRIX w którym żyjemy nie jest nam przyjazne. Rzeczywistość ta została wykreowana przez polityków, korporacje zagraniczne, koncerny farmaceutyczne i spożywcze wspierane przez władzę okupacyjną. Mam nadzieję, że wspólnie uda nam się wygrać walkę ze złem. Wygrajmy Razem!

Teleduperele - Darmowe ogłoszenia bez płacenia!

Teleduperele.pl - Ogłoszenia bez płacenia

Pomożemy Ci sprzedać wszystkie duperele!

hop top