Zapraszam AGROunię oraz Rolników

Czy AGROunia oraz Rolnicy odważą się na spotkanie w Warszawie przed firmą Bayer? Czy AGROunia poprze zakaz stosowania glifosatu?

data publikacji: 11-03-2021


Bustowski TVPowiedzmy STOP! chemii w żywności


Muszą rolnicy uderzyć się w klatę i przeprosić opinię publiczną oraz konsumentów.

Wieprzowina i kurczaki które Wam dzisiaj pokazywałem podczas akcji Psi Patrol, częściowo pochodzą z zagranicy, a część pochodzi z krajowej produkcji. Jasno i wyraźnie trzeba powiedzieć, że ta krajowa produkcja także jest rozbujnictwem na roli.

  • Kto hoduje świnie? rolnik!
  • Kto hoduje kurczaki? rolnik!
  • Kto pryska zboże Roundupem? rolnik!
  • Kto grykę pryska? rolnik!
  • Kto jedzie agregatem i wali chemię? rolnik!
  • Kto to kupuje? Konsument!
  • Kto sprzedaje w marketach ze świadomością, że jest to szkodliwe, niebezpieczne i rakotwórcze? Polak dla korporacji zagranicznych!
  • Kto temu wszystkiemu jest winny? Nie politycy, bo oni wykorzystali to na co pozwolił im konsument, obywatel! Gdyby konsument nie godził się na taką żywność, nie miałaby ona prawa się znaleźć w marketach.

Zapraszam AGROunię i Rolników

Przy udziale konsumentów zapraszam AGROunię i Rolników dnia 29 lub 30 marca przed firmę Bayer która sprzedaje rolnikom szkodliwą chemię. To Bayer dostarcza Wam glifosat od którego dostajemy nowotwory. To wy jako rolnicy jesteście pierwsi na froncie, którzy stosując glifosat narażacie się na utratę zdrowia i życia. Wy rolnicy dla ochrony swoich miejsc pracy powinniście domagać się agencji bezpieczeństwa żywności. To Wy rolnicy jesteście dzisiaj w mniejszości do konsumenta. Konsument będzie dziś kreował politykę rolną w suwerenności żywnościowej dla państwa polskiego, a autorem tej polityki rolnej jest Krzysztof Tołwiński. Każdy powinien przeczytać na stronie Krzysztofa Tołwińskiego narodową politykę rolną w suwerenności żywnościowej.

Wszystkie organizacje rolnicze, izby rolnicze, ośrodki doradztwa rolniczego, są do likwidacji!

Dziękuję Krzysztofowi za miód i listy z podpisami!

Zapraszam do obejrzenia filmu:

Team Bustowskilosowa wiadomość

Armand wyręcza Sanepid w konrtolowaniu jakości

Armand wyręcza Sanepid w konrtolowaniu jakości

Dnia 31.03.2021 skontrolowałem kilka produktów w sklepie Biedronka w Kowarach. Zobaczcie jakie były wyniki przeprowadzonych testów.

Team Bustowskilosowa wiadomość

Ciekawe informacje o Roundap i Monsanto

Ciekawe informacje o Roundap i Monsanto

Mało kto dzisiaj nie zna lub nie słyszał o flagowym produkcie firmy Monsanto, niszczącym chwasty – Roundapie.

Team Bustowskilosowa wiadomość

Zbieramy pieniądze na operację

Zbieramy pieniądze na operację

Przyłączamy się do akcji zbierania pieniędzy na operację dla Marcina Jakubowskiego. Jeden za wszystkich - Wszycy za jednego!

[ poprzednia strona ]


STOP! TRUCIA GLIFOSATEM
Podziękowania

Logo Przebudzeni Konsumenci | Marcin Bustowski

Dnia 20 stycznia 2021 roku w Warszawie w Sądzie Rejonowym odbyła się rozprawa w której byłem oskarżony przez firmę Animex uważającą się za lidera na rynku mięsa w Polsce. Składam serdeczne podziękowania wszystkim którzy przyjechali z różnych miast w Polsce, żeby mnie w tym dniu wspierać. Pokazaliście co potraficie, Korytarz w sądzie był wypełniony po brzegi, jesteście wspaniali za co Wam jeszcze raz dziękuję.

Marcin Bustowski
Matrix - WygrajmyRazem.pl - Marcin Bustowski

Żyjemy w matrixie

Państwo MATRIX w którym żyjemy nie jest nam przyjazne. Rzeczywistość ta została wykreowana przez polityków, korporacje zagraniczne, koncerny farmaceutyczne i spożywcze wspierane przez władzę okupacyjną. Mam nadzieję, że wspólnie uda nam się wygrać walkę ze złem. Wygrajmy Razem!

Zrzutka - WygrajmyRazem.pl - Marcin Bustowski

Dziękuję Wam za każdą złotówkę

Moja codzienna walka jaką toczę z wrogim systemem, wiąże się ze sporymi wydatkami - wyjazdy, badania, materiały reklamowe, megafony, porady prawne i wiele innych rzeczy które pochłaniają znaczne kwoty. Bez Was nie byłoby to mozliwe.
Proszę o wspieranie moich działań dla dobra nas wszystkich.

hop top