To co się dzieje jest zmową międzynarodową

Ograniczanie wolności i swobody będzie zaostrzane. Taki jest szaleńczy plan w który zostaliśmy wszyscy wciągnięci.

data publikacji: 19-02-2021


Bustowski TVPolicjanci, wojskowi, lekarze... przebudźcie się!


Nie ma już żadnych wątpliwości, że szaleńczy plan grupy działającej na szkodę ludzkości się realizuje, a wielu z nas niestety wspomaga władzę okupacyjną która wysługując się urzędnikami, serwuje nam koszmar.

Policjanci, lekarze, wojsko, dziennikarze i wszyscy którzy się zgadzają z obostrzeniami i posłusznie wykonują polecenia i rozkazy - opamiętajcie się!. Jeżeli nie powstrzymamy działań które każdego dnia wspomagane są przez urzędników i Policjantów bezmyślnie uczestniczących w realizowaniu szaleńczego planu, lekarzy uczestniczących w aplikowaniu trucizny i dziennikarzy siejących panikę, skończy się to tragedią.

Z dnia na dzień będzie coraz gorzej, będą tworzone obozy. niewygodnych będą zamykali pod pretekstem plandemii.

Rzeczywista zachorowalność i umieralność jest przyczyną zabawy związkami chemicznymi przez producentów żywności, co jest potwierdzone

Jesteśmy traktowani jak przedmiot.

Wszyscy w sejmie i senacie są ludżmi z układu działającego na szkodę nas wszystkich. Trzeba wziąść sprawy w swoje ręce i odsunąć ich od władzy, póki nie jest jeszcze za późno.

Czy chcecie w takiej Polsce żyć?


Team Bustowskilosowa wiadomość

Rząd potajemnie podpisał porozumienie z Izraelem

Rząd potajemnie podpisał porozumienie z Izraelem

Wrogi Polakom rząd okupacyjny potajemnie przed narodem polskim podpisał niekorzystne dla Polaków porozumienie z Izraelem. (Link do dziennika ustaw pod wiadom...

Team Bustowskilosowa wiadomość

Pan Jerzy Łuzniak wygospodarował pieniadze na badanie

Pan Jerzy Łuzniak wygospodarował pieniadze na badanie

Prezydent Miasta Jelenia Góra, Pan Jerzy Łużniak wygospodarował pieniądze na sfinansowanie badań dzieci pod kątem zawartości glifosatu.

Team Bustowskilosowa wiadomość

Zmowa międzynarodowa

Zmowa międzynarodowa

Ograniczanie wolności i swobody będzie zaostrzane. Taki jest szaleńczy plan w który zostaliśmy wszyscy wciągnięci.

[ poprzednia strona ]


STOP! TRUCIA GLIFOSATEM
Podziękowania

Logo Przebudzeni Konsumenci | Marcin Bustowski

Dnia 20 stycznia 2021 roku w Warszawie w Sądzie Rejonowym odbyła się rozprawa w której byłem oskarżony przez firmę Animex uważającą się za lidera na rynku mięsa w Polsce. Składam serdeczne podziękowania wszystkim którzy przyjechali z różnych miast w Polsce, żeby mnie w tym dniu wspierać. Pokazaliście co potraficie, Korytarz w sądzie był wypełniony po brzegi, jesteście wspaniali za co Wam jeszcze raz dziękuję.

Marcin Bustowski
Matrix - WygrajmyRazem.pl - Marcin Bustowski

Żyjemy w matrixie

Państwo MATRIX w którym żyjemy nie jest nam przyjazne. Rzeczywistość ta została wykreowana przez polityków, korporacje zagraniczne, koncerny farmaceutyczne i spożywcze wspierane przez władzę okupacyjną. Mam nadzieję, że wspólnie uda nam się wygrać walkę ze złem. Wygrajmy Razem!

Teleduperele - Darmowe ogłoszenia bez płacenia!

Teleduperele.pl - Ogłoszenia bez płacenia

Pomożemy Ci sprzedać wszystkie duperele!

hop top