To co się dzieje jest zmową międzynarodową

Ograniczanie wolności i swobody będzie zaostrzane. Taki jest szaleńczy plan w który zostaliśmy wszyscy wciągnięci.

data publikacji: 19-02-2021


Bustowski TVPolicjanci, wojskowi, lekarze... przebudźcie się!


Nie ma już żadnych wątpliwości, że szaleńczy plan grupy działającej na szkodę ludzkości się realizuje, a wielu z nas niestety wspomaga władzę okupacyjną która wysługując się urzędnikami, serwuje nam koszmar.

Policjanci, lekarze, wojsko, dziennikarze i wszyscy którzy się zgadzają z obostrzeniami i posłusznie wykonują polecenia i rozkazy - opamiętajcie się!. Jeżeli nie powstrzymamy działań które każdego dnia wspomagane są przez urzędników i Policjantów bezmyślnie uczestniczących w realizowaniu szaleńczego planu, lekarzy uczestniczących w aplikowaniu trucizny i dziennikarzy siejących panikę, skończy się to tragedią.

Z dnia na dzień będzie coraz gorzej, będą tworzone obozy. niewygodnych będą zamykali pod pretekstem plandemii.

Rzeczywista zachorowalność i umieralność jest przyczyną zabawy związkami chemicznymi przez producentów żywności, co jest potwierdzone

Jesteśmy traktowani jak przedmiot.

Wszyscy w sejmie i senacie są ludżmi z układu działającego na szkodę nas wszystkich. Trzeba wziąść sprawy w swoje ręce i odsunąć ich od władzy, póki nie jest jeszcze za późno.

Czy chcecie w takiej Polsce żyć?


Team Bustowskilosowa wiadomość

Zadyma żeby zmylić tok myślenia konsumentów

Zadyma żeby zmylić tok myślenia konsumentów

Można się pomylić, że sanepid działa prawdłowo, widząc, że GIS kazał wycofać ze sprzedaży partię produktów Animexu. Ta pokazówka jest wierzchołk...

Team Bustowskilosowa wiadomość

Podziękowania od Kasi Pohoreckiej i jej rodziny

Podziękowania od Kasi Pohoreckiej i jej rodziny

Dziękuję serdecznie za wpłaty i za wszystko co robicie dla mnie i mojej rodziny. Pomoc płynie z całego kraju, a nawet od Rodaków mieszkających zagranicą...

Team Bustowskilosowa wiadomość

Uświadamiamy Konsumentów w Lidlu w Jeleniej Górze

Uświadamiamy Konsumentów w Lidlu w Jeleniej Górze

Polacy wynoszą z molochów takich jak Lidl, Biedronka, Kaufland, Carrefour i inne, pełne torby chemicznej żywności. Sklepy te powinny być przekwalifikowane...

[ poprzednia strona ]


STOP! TRUCIA GLIFOSATEM
Podziękowania

Logo Przebudzeni Konsumenci | Marcin Bustowski

Dnia 20 stycznia 2021 roku w Warszawie w Sądzie Rejonowym odbyła się rozprawa w której byłem oskarżony przez firmę Animex uważającą się za lidera na rynku mięsa w Polsce. Składam serdeczne podziękowania wszystkim którzy przyjechali z różnych miast w Polsce, żeby mnie w tym dniu wspierać. Pokazaliście co potraficie, Korytarz w sądzie był wypełniony po brzegi, jesteście wspaniali za co Wam jeszcze raz dziękuję.

Marcin Bustowski
Matrix - WygrajmyRazem.pl - Marcin Bustowski

Żyjemy w matrixie

Państwo MATRIX w którym żyjemy nie jest nam przyjazne. Rzeczywistość ta została wykreowana przez polityków, korporacje zagraniczne, koncerny farmaceutyczne i spożywcze wspierane przez władzę okupacyjną. Mam nadzieję, że wspólnie uda nam się wygrać walkę ze złem. Wygrajmy Razem!

Zrzutka - WygrajmyRazem.pl - Marcin Bustowski

Dziękuję Wam za każdą złotówkę

Moja codzienna walka jaką toczę z wrogim systemem, wiąże się ze sporymi wydatkami - wyjazdy, badania, materiały reklamowe, megafony, porady prawne i wiele innych rzeczy które pochłaniają znaczne kwoty. Bez Was nie byłoby to mozliwe.
Proszę o wspieranie moich działań dla dobra nas wszystkich.

hop top