Wyniki kontroli NIK są alarmujące!

Prezes Najwyższej Izby Kontroli Pan Krzysztof Kwiatkowski twierdzi, że wyniki kontroli NIK są alarmujące

data publikacji: 09-03-2021


Bustowski TVCzemu Sanepid oraz GIS nie zareagowali na raport NIK?


Pan Krzysztof Kwiatkowski, Prezes Najwyższej Izby Kontroli potwierdził, że wyniki kontroli NIK pokazują, że Polak zjada w ciągu roku ponad dwa kilogramy różnego rodzaju dodatków do żywności oznaczonych symbolami E.

Wyniki badań przeprowadzonych przez NIK są alarmujące. Niepokojące jest, że brakuje właściwego nadzoru nad stosowaniem dodatków do żywności. Inspekcje nie przeprowadzają badań we właściwy sposób, potwierdził Prezes Najwyższej Izby Kontroli.

Każdego dnia spożywamy konserwanty, przeciwutleniacze, emulgatory, wzmacniacze smaków i mnóstwo innych rzeczy których nie powinno być w zdrowej żywności. To jest prawdziwa pandemia, a koncerny farmacetyczne liczą zyski.


Team Bustowskilosowa wiadomość

zawiadomienie przeciwko dyrektorom sanepidu

zawiadomienie przeciwko dyrektorom sanepidu

Do Prokuratury Okręgowej w Jeleniej Górze złożyłem zawiadomienie o możliwości popełnienia przestępstwa z art. 231&1 k.k. w związku z art. 118 k.k. ora...

Team Bustowskilosowa wiadomość

Decyzja Sądu w sprawie zatrzymania Bustowskiego

Decyzja Sądu w sprawie zatrzymania Bustowskiego

Dnia 12.07.2021 roku Sąd Rejonowy w Jeleniej Górze wydał postanowienie w sprawie mojego zażalenia na zatrzymanie mnie przez Policję dnia 06.02.2021 roku.

Team Bustowskilosowa wiadomość

Rejestracja Partii Politycznej Przebudzeni Konsumenci

Rejestracja Partii Politycznej Przebudzeni Konsumenci

Dnia 22.04.2021 złożyliśmy w Sądzie Okręgowym w Warszawie wniosek o rejestrację Partii Politycznej Przebudzeni Konsumenci

[ poprzednia strona ]


STOP! TRUCIA GLIFOSATEM
Podziękowania

Logo Przebudzeni Konsumenci | Marcin Bustowski

Dnia 20 stycznia 2021 roku w Warszawie w Sądzie Rejonowym odbyła się rozprawa w której byłem oskarżony przez firmę Animex uważającą się za lidera na rynku mięsa w Polsce. Składam serdeczne podziękowania wszystkim którzy przyjechali z różnych miast w Polsce, żeby mnie w tym dniu wspierać. Pokazaliście co potraficie, Korytarz w sądzie był wypełniony po brzegi, jesteście wspaniali za co Wam jeszcze raz dziękuję.

Marcin Bustowski
Matrix - WygrajmyRazem.pl - Marcin Bustowski

Żyjemy w matrixie

Państwo MATRIX w którym żyjemy nie jest nam przyjazne. Rzeczywistość ta została wykreowana przez polityków, korporacje zagraniczne, koncerny farmaceutyczne i spożywcze wspierane przez władzę okupacyjną. Mam nadzieję, że wspólnie uda nam się wygrać walkę ze złem. Wygrajmy Razem!

Teleduperele - Darmowe ogłoszenia bez płacenia!

Teleduperele.pl - Ogłoszenia bez płacenia

Pomożemy Ci sprzedać wszystkie duperele!

hop top