Wyniki kontroli NIK są alarmujące!

Prezes Najwyższej Izby Kontroli Pan Krzysztof Kwiatkowski twierdzi, że wyniki kontroli NIK są alarmujące

data publikacji: 09-03-2021


Bustowski TVCzemu Sanepid oraz GIS nie zareagowali na raport NIK?


Pan Krzysztof Kwiatkowski, Prezes Najwyższej Izby Kontroli potwierdził, że wyniki kontroli NIK pokazują, że Polak zjada w ciągu roku ponad dwa kilogramy różnego rodzaju dodatków do żywności oznaczonych symbolami E.

Wyniki badań przeprowadzonych przez NIK są alarmujące. Niepokojące jest, że brakuje właściwego nadzoru nad stosowaniem dodatków do żywności. Inspekcje nie przeprowadzają badań we właściwy sposób, potwierdził Prezes Najwyższej Izby Kontroli.

Każdego dnia spożywamy konserwanty, przeciwutleniacze, emulgatory, wzmacniacze smaków i mnóstwo innych rzeczy których nie powinno być w zdrowej żywności. To jest prawdziwa pandemia, a koncerny farmacetyczne liczą zyski.


Team Bustowskilosowa wiadomość

Pisma w sprawie szczepien

Pisma w sprawie szczepien

Przygotowaliśmy dwa pisma razem z opisem w sprawie szczepień.

Team Bustowskilosowa wiadomość

Zrzutka zablokowała wypłatę zgomadzonych pieniędzy

Zrzutka zablokowała wypłatę zgomadzonych pieniędzy

Spółka z.o.o. Zrzutka.pl zablokowała nam wypłatę pieniędzy które pomagaliście nam zgomadzić na konkretny cel

Team Bustowskilosowa wiadomość

planowane akcje dla dobra nas wszystkich

planowane akcje dla dobra nas wszystkich

Informacje o teminach i miejscach ważnych akcji, spotkań i wydarzeń związanych z walką o normalną Polskę i zdrową żywność

[ poprzednia strona ]


STOP! TRUCIA GLIFOSATEM
Podziękowania

Logo Przebudzeni Konsumenci | Marcin Bustowski

Dnia 20 stycznia 2021 roku w Warszawie w Sądzie Rejonowym odbyła się rozprawa w której byłem oskarżony przez firmę Animex uważającą się za lidera na rynku mięsa w Polsce. Składam serdeczne podziękowania wszystkim którzy przyjechali z różnych miast w Polsce, żeby mnie w tym dniu wspierać. Pokazaliście co potraficie, Korytarz w sądzie był wypełniony po brzegi, jesteście wspaniali za co Wam jeszcze raz dziękuję.

Marcin Bustowski
Matrix - WygrajmyRazem.pl - Marcin Bustowski

Żyjemy w matrixie

Państwo MATRIX w którym żyjemy nie jest nam przyjazne. Rzeczywistość ta została wykreowana przez polityków, korporacje zagraniczne, koncerny farmaceutyczne i spożywcze wspierane przez władzę okupacyjną. Mam nadzieję, że wspólnie uda nam się wygrać walkę ze złem. Wygrajmy Razem!

Zrzutka - WygrajmyRazem.pl - Marcin Bustowski

Dziękuję Wam za każdą złotówkę

Moja codzienna walka jaką toczę z wrogim systemem, wiąże się ze sporymi wydatkami - wyjazdy, badania, materiały reklamowe, megafony, porady prawne i wiele innych rzeczy które pochłaniają znaczne kwoty. Bez Was nie byłoby to mozliwe.
Proszę o wspieranie moich działań dla dobra nas wszystkich.

hop top