Dom Kasi Pohoreckiej spłonął

W dniu dzisiejszym po godzinie 14:00, kiedy Kasia Pohorecka przemawiała przed Ministerstwem Rolnictwa w Warszawie w obronie dzieci, w Jeleniej Górze pożar zn...

data publikacji: 26-05-2021


Bustowski TVKasia i jej rodzina bez dachu nad głową


Z przykrością zawiadamiamy, że dom walecznej Kasi spłonął kiedy ona przemawiała w Warszawie w obronie dzieci. Kasia natychmiast wróciła z Warszawy do Jeleniej Góry, kiedy otrzymała tę smutną wiadomość. Team Bustowski zwraca się do wszystkich z apelem o pilną pomoc dla Kasi. Ona, jej mąż, dzieci i zwierzęta stracili swój dom. Nie mają dachu nad głową, ubrań, dokumentów - ogień strawił wszystko co mieli.

Kasia pomagała nam, teraz my musimy pomóc Kasi odbudować zniszczony przez ogień dom.

https://zrzutka.pl/4378a7

https://paypal.me/pohorecka

Katarzyna Pohorecka,

ul. Karola Miarki 7, 58-500 Jelenia Góra

PKO BP 50 1020 5558 1111 1712 2910 0001 z dopiskiem "DAROWIZNA POGORZELCOM"Musisz to zobaczyć: Pożar domu Kasi PohoreckiejTeam Bustowskilosowa wiadomość

Groźny konserwant w wędlinach

Groźny konserwant w wędlinach

Parówki są robione z kiepskiego surowca, bo ze świń z ferm przemysłowych, a to sama chemia. W procesie przetwarzania tego niebezpiecznego mięsa dodają ma...

Team Bustowskilosowa wiadomość

Glifosat w piaskownicy

Glifosat w piaskownicy

Problem Glifosatu w piaskownicy poruszyła na sesji rady miasta Przewodnicząca Zarządu Osiedla Wolica Piaskowa Pani Monika Mazur.

Team Bustowskilosowa wiadomość

Magdalena Tomaniak dzwoni do Marzeny Anny Machałek

Magdalena Tomaniak dzwoni do Marzeny Anny Machałek

Dzisiaj Magda dzwoni do Pani Marzeny Anny Machałek - wiceminister edukacji w randze sekretarza stanu, nauczycielki, Posłanki na Sejm.

[ poprzednia strona ]


STOP! TRUCIA GLIFOSATEM
Podziękowania

Logo Przebudzeni Konsumenci | Marcin Bustowski

Dnia 20 stycznia 2021 roku w Warszawie w Sądzie Rejonowym odbyła się rozprawa w której byłem oskarżony przez firmę Animex uważającą się za lidera na rynku mięsa w Polsce. Składam serdeczne podziękowania wszystkim którzy przyjechali z różnych miast w Polsce, żeby mnie w tym dniu wspierać. Pokazaliście co potraficie, Korytarz w sądzie był wypełniony po brzegi, jesteście wspaniali za co Wam jeszcze raz dziękuję.

Marcin Bustowski
Matrix - WygrajmyRazem.pl - Marcin Bustowski

Żyjemy w matrixie

Państwo MATRIX w którym żyjemy nie jest nam przyjazne. Rzeczywistość ta została wykreowana przez polityków, korporacje zagraniczne, koncerny farmaceutyczne i spożywcze wspierane przez władzę okupacyjną. Mam nadzieję, że wspólnie uda nam się wygrać walkę ze złem. Wygrajmy Razem!

Zrzutka - WygrajmyRazem.pl - Marcin Bustowski

Dziękuję Wam za każdą złotówkę

Moja codzienna walka jaką toczę z wrogim systemem, wiąże się ze sporymi wydatkami - wyjazdy, badania, materiały reklamowe, megafony, porady prawne i wiele innych rzeczy które pochłaniają znaczne kwoty. Bez Was nie byłoby to mozliwe.
Proszę o wspieranie moich działań dla dobra nas wszystkich.

hop top