Dom Kasi Pohoreckiej spłonął

W dniu dzisiejszym po godzinie 14:00, kiedy Kasia Pohorecka przemawiała przed Ministerstwem Rolnictwa w Warszawie w obronie dzieci, w Jeleniej Górze pożar zn...

data publikacji: 26-05-2021


Dom Kasi Pohoreckiej spłonął

Kasia i jej rodzina bez dachu nad głową


Z przykrością zawiadamiamy, że dom walecznej Kasi spłonął kiedy ona przemawiała w Warszawie w obronie dzieci. Kasia natychmiast wróciła z Warszawy do Jeleniej Góry, kiedy otrzymała tę smutną wiadomość. Team Bustowski zwraca się do wszystkich z apelem o pilną pomoc dla Kasi. Ona, jej mąż, dzieci i zwierzęta stracili swój dom. Nie mają dachu nad głową, ubrań, dokumentów - ogień strawił wszystko co mieli.

Kasia pomagała nam, teraz my musimy pomóc Kasi odbudować zniszczony przez ogień dom.

https://zrzutka.pl/4378a7

https://paypal.me/pohorecka

Katarzyna Pohorecka,

ul. Karola Miarki 7, 58-500 Jelenia Góra

PKO BP 50 1020 5558 1111 1712 2910 0001 z dopiskiem "DAROWIZNA POGORZELCOM"Bustowski TV
Wsparcie - pomożesz?Musisz to zobaczyć: Pożar domu Kasi Pohoreckiej[ powrót ]


STOP! TRUCIA GLIFOSATEM
Podziękowania

Logo Przebudzeni Konsumenci | Marcin Bustowski

Dnia 20 stycznia 2021 roku w Warszawie w Sądzie Rejonowym odbyła się rozprawa w której byłem oskarżony przez firmę Animex uważającą się za lidera na rynku mięsa w Polsce. Składam serdeczne podziękowania wszystkim którzy przyjechali z różnych miast w Polsce, żeby mnie w tym dniu wspierać. Pokazaliście co potraficie, Korytarz w sądzie był wypełniony po brzegi, jesteście wspaniali za co Wam jeszcze raz dziękuję.

Marcin Bustowski
Matrix - WygrajmyRazem.pl - Marcin Bustowski

Żyjemy w matrixie

Państwo MATRIX w którym żyjemy nie jest nam przyjazne. Rzeczywistość ta została wykreowana przez polityków, korporacje zagraniczne, koncerny farmaceutyczne i spożywcze wspierane przez władzę okupacyjną. Mam nadzieję, że wspólnie uda nam się wygrać walkę ze złem. Wygrajmy Razem!

Zrzutka - WygrajmyRazem.pl - Marcin Bustowski

Dziękuję Wam za każdą złotówkę

Moja codzienna walka jaką toczę z wrogim systemem, wiąże się ze sporymi wydatkami - wyjazdy, badania, materiały reklamowe, megafony, porady prawne i wiele innych rzeczy które pochłaniają znaczne kwoty. Bez Was nie byłoby to mozliwe.
Proszę o wspieranie moich działań dla dobra nas wszystkich.

hop top