Pan napsuł mi krwi

"Pan wystarczająco dużo mi napsuł już krwi. Pan jest znany tu" - tak powiedział do mnie lekarz który w autobusie p...

data publikacji: 06-05-2021


Bustowski TVIle krwi zdrowym ludziom napsuło Ministerstwo Zdrowia?


Ministerstwo Zdrowia kupiło busy które są mobilnymi punktami poboru krwi. Autobusy takie można spotkać w różnych miastach naszego kraju. Akcja szlachetna, ale nie przemyślana.

W ubiegłym roku w takim punkcie krwiodawstwa krew oddał nasz znajomy Bogusław który ma w swoim organizmie 7,74 ng rakotwórczej substancji jaką jest Glifosat. Wyniki potwierdzone są badaniem laboratoryjnym.

Dzisiaj lekarz ponownie potwierdził, że nie badają glifosatu. "nie badamy bo nie mamy możliwości" - usłyszałem.

Oprócz tego dowiedziałem się, że Ministerstwo Zdrowia naciska na nich, aby masowo wystawiali zwolnienia lekarskie każdemu krwiodawcy na dwa dni, a nie jak do tej pory na jeden dzień. Pozyskałem także informację, że po oddaniu krwi mogę spodziewać się, że dostanę list polecony z wiadomością, że jestem chory na Covid i zostaną wszczęte wobec mnie stosowne procedury. Takie Ministerstwo Zdrowia ma procedury, a my mamy takie Ministerstwo.

Bustowski Marcin


Team Bustowskilosowa wiadomość

Ozonujemy mięso kupione w Lidlu

Ozonujemy mięso kupione w Lidlu

Sprawdzaj mięso przed spożyciem, bo to może uratować życie.

Team Bustowskilosowa wiadomość

Złozyliśmy pismo w Urzędzie Miasta Kamienna Góra

Złozyliśmy pismo w Urzędzie Miasta Kamienna Góra

Przypomnijmy, że dnia 03.04.2021 roku kamiennogórski Burmistrz został gwiazdą Facebooka. Tym razem za sprawą relacji transmitowanej przez nas online z wiz...

Team Bustowskilosowa wiadomość

Podstępne działania władzy okupacyjnej

Podstępne działania władzy okupacyjnej

Że każdy kij ma dwa końce wiedzieli o tym dwaj tacy co chcieli ukraść księżyc. Choć im się to nie udało, jeden z nich w podstępny sposób przyczynił...

[ poprzednia strona ]


STOP! TRUCIA GLIFOSATEM
Podziękowania

Logo Przebudzeni Konsumenci | Marcin Bustowski

Dnia 20 stycznia 2021 roku w Warszawie w Sądzie Rejonowym odbyła się rozprawa w której byłem oskarżony przez firmę Animex uważającą się za lidera na rynku mięsa w Polsce. Składam serdeczne podziękowania wszystkim którzy przyjechali z różnych miast w Polsce, żeby mnie w tym dniu wspierać. Pokazaliście co potraficie, Korytarz w sądzie był wypełniony po brzegi, jesteście wspaniali za co Wam jeszcze raz dziękuję.

Marcin Bustowski
Matrix - WygrajmyRazem.pl - Marcin Bustowski

Żyjemy w matrixie

Państwo MATRIX w którym żyjemy nie jest nam przyjazne. Rzeczywistość ta została wykreowana przez polityków, korporacje zagraniczne, koncerny farmaceutyczne i spożywcze wspierane przez władzę okupacyjną. Mam nadzieję, że wspólnie uda nam się wygrać walkę ze złem. Wygrajmy Razem!

Teleduperele - Darmowe ogłoszenia bez płacenia!

Teleduperele.pl - Ogłoszenia bez płacenia

Pomożemy Ci sprzedać wszystkie duperele!

hop top