Pan napsuł mi krwi

"Pan wystarczająco dużo mi napsuł już krwi. Pan jest znany tu" - tak powiedział do mnie lekarz który w autobusie p...

data publikacji: 06-05-2021


Bustowski TVIle krwi zdrowym ludziom napsuło Ministerstwo Zdrowia?


Ministerstwo Zdrowia kupiło busy które są mobilnymi punktami poboru krwi. Autobusy takie można spotkać w różnych miastach naszego kraju. Akcja szlachetna, ale nie przemyślana.

W ubiegłym roku w takim punkcie krwiodawstwa krew oddał nasz znajomy Bogusław który ma w swoim organizmie 7,74 ng rakotwórczej substancji jaką jest Glifosat. Wyniki potwierdzone są badaniem laboratoryjnym.

Dzisiaj lekarz ponownie potwierdził, że nie badają glifosatu. "nie badamy bo nie mamy możliwości" - usłyszałem.

Oprócz tego dowiedziałem się, że Ministerstwo Zdrowia naciska na nich, aby masowo wystawiali zwolnienia lekarskie każdemu krwiodawcy na dwa dni, a nie jak do tej pory na jeden dzień. Pozyskałem także informację, że po oddaniu krwi mogę spodziewać się, że dostanę list polecony z wiadomością, że jestem chory na Covid i zostaną wszczęte wobec mnie stosowne procedury. Takie Ministerstwo Zdrowia ma procedury, a my mamy takie Ministerstwo.

Bustowski Marcin


Team Bustowskilosowa wiadomość

Marcinku, wszystkiego najlepszego

Marcinku, wszystkiego najlepszego

Z okazji rocznicy urodzin składamy życzenia spełnienia najskrytszych marzeń!

Team Bustowskilosowa wiadomość

Świnie skażone groźną chemią

Świnie skażone groźną chemią

Zbadałem mocz świn z ferm przemysłowych z których robią parówki. W moczu tych świń było 7,76 ng/mg Glifosatu!

Team Bustowskilosowa wiadomość

Zapraszam do debaty publicznej

Zapraszam do debaty publicznej

Czy AGROunia oraz Rolnicy odważą się na spotkanie w Warszawie przed firmą Bayer? Czy AGROunia poprze zakaz stosowania glifosatu?

[ poprzednia strona ]


STOP! TRUCIA GLIFOSATEM
Podziękowania

Logo Przebudzeni Konsumenci | Marcin Bustowski

Dnia 20 stycznia 2021 roku w Warszawie w Sądzie Rejonowym odbyła się rozprawa w której byłem oskarżony przez firmę Animex uważającą się za lidera na rynku mięsa w Polsce. Składam serdeczne podziękowania wszystkim którzy przyjechali z różnych miast w Polsce, żeby mnie w tym dniu wspierać. Pokazaliście co potraficie, Korytarz w sądzie był wypełniony po brzegi, jesteście wspaniali za co Wam jeszcze raz dziękuję.

Marcin Bustowski
Matrix - WygrajmyRazem.pl - Marcin Bustowski

Żyjemy w matrixie

Państwo MATRIX w którym żyjemy nie jest nam przyjazne. Rzeczywistość ta została wykreowana przez polityków, korporacje zagraniczne, koncerny farmaceutyczne i spożywcze wspierane przez władzę okupacyjną. Mam nadzieję, że wspólnie uda nam się wygrać walkę ze złem. Wygrajmy Razem!

Zrzutka - WygrajmyRazem.pl - Marcin Bustowski

Dziękuję Wam za każdą złotówkę

Moja codzienna walka jaką toczę z wrogim systemem, wiąże się ze sporymi wydatkami - wyjazdy, badania, materiały reklamowe, megafony, porady prawne i wiele innych rzeczy które pochłaniają znaczne kwoty. Bez Was nie byłoby to mozliwe.
Proszę o wspieranie moich działań dla dobra nas wszystkich.

hop top