Odszedł od nas nasz przyjaciel Hołowaty Ryszard

Z niedzieli na poniedziałek 13 marca 2022 roku odszedł od nas nasz przyjaciel Hołowaty Ryszard. Życie stracił w swoim kamperze w tragicznym wypadku do którego doszło na drodze ekspresowej S3 pomiędzy Legnicą, a Bolkowem około godziny 23:00

data publikacji: 15-03-2022


Bustowski TVDzień wczesniej jedliśmy wspólnie obiad


Późno w nocy 13 marca 2022 roku z niedzieli na poniedziałek na drodze ekspresowej S3 w nieustalonych okolicznościach nasz przyjaciel Hołowaty Ryszard wracając do Jeleniej Góry wjechał swoim kamperem w tył naczepy samochodu ciężarowego - poniósł śmierć na miejscu.

Zdarzenie miało miejsce na odcinku drogi pomiędzy Legnicą, a Bolkowem.

Na dzień dzisiejszy nie mamy żadnych informacji które moglibyśmy Wam przekazać. Jak tylko otrzymamy potwierdzone wiadomości natychmiast je w tym miejscu opublikujemy.

Umieściliśmy krótki film wspominający naszego przyjaciela. Obiecaliśmy, że dodamy film z Rysia udziałem który dotychczas nigdzie nie był opublikowany, a nagrany był w SĄDZIE OKRĘGOWYM w Jeleniej Górze dnia 01 marca 2022 roku. Na prośbę rodziny Rysia film jednak nie zostanie opublikowany.Team Bustowskilosowa wiadomość

Bayer truje glifosatem i leczy chemioterapią

Bayer truje glifosatem i leczy chemioterapią

Ile firma Bayer produkująca Glifosat rakotwórczy zarabia na lekach do chemioterapii onkologicznej? Czy Polacy nie widzą jaka jest skala nowotworów?

Team Bustowskilosowa wiadomość

Czy możemy się bezpiecznie szczepić

Czy możemy się bezpiecznie szczepić

W dniu dzisiejszym tj. 27.08.2021 roku YOUTUBE po raz kolejny zablokował możliwość przesyłania filmów oraz transmisji online na kanale "ściekowym" na okr...

Team Bustowskilosowa wiadomość

Zrzutka na koszty pikiety pod firma bayer w Warszawie

Zrzutka na koszty pikiety pod firma bayer w Warszawie

Proszę udostępniij - Żądamy powołania Agencji Bezpieczeństwa Żywności, wprowadzenia restrykcyjnych norm żywności, odbudowania polskiego rolnictwa, lik...

[ poprzednia strona ]


STOP! TRUCIA GLIFOSATEM
Podziękowania

Logo Przebudzeni Konsumenci | Marcin Bustowski

Dnia 20 stycznia 2021 roku w Warszawie w Sądzie Rejonowym odbyła się rozprawa w której byłem oskarżony przez firmę Animex uważającą się za lidera na rynku mięsa w Polsce. Składam serdeczne podziękowania wszystkim którzy przyjechali z różnych miast w Polsce, żeby mnie w tym dniu wspierać. Pokazaliście co potraficie, Korytarz w sądzie był wypełniony po brzegi, jesteście wspaniali za co Wam jeszcze raz dziękuję.

Marcin Bustowski
Matrix - WygrajmyRazem.pl - Marcin Bustowski

Żyjemy w matrixie

Państwo MATRIX w którym żyjemy nie jest nam przyjazne. Rzeczywistość ta została wykreowana przez polityków, korporacje zagraniczne, koncerny farmaceutyczne i spożywcze wspierane przez władzę okupacyjną. Mam nadzieję, że wspólnie uda nam się wygrać walkę ze złem. Wygrajmy Razem!

Zrzutka - WygrajmyRazem.pl - Marcin Bustowski

Dziękuję Wam za każdą złotówkę

Moja codzienna walka jaką toczę z wrogim systemem, wiąże się ze sporymi wydatkami - wyjazdy, badania, materiały reklamowe, megafony, porady prawne i wiele innych rzeczy które pochłaniają znaczne kwoty. Bez Was nie byłoby to mozliwe.
Proszę o wspieranie moich działań dla dobra nas wszystkich.

hop top