Odszedł od nas nasz przyjaciel Hołowaty Ryszard

Z niedzieli na poniedziałek 13 marca 2022 roku odszedł od nas nasz przyjaciel Hołowaty Ryszard. Życie stracił w swoim kamperze w tragicznym wypadku do którego doszło na drodze ekspresowej S3 pomiędzy Legnicą, a Bolkowem około godziny 23:00

data publikacji: 15-03-2022


Bustowski TVDzień wczesniej jedliśmy wspólnie obiad


Późno w nocy 13 marca 2022 roku z niedzieli na poniedziałek na drodze ekspresowej S3 w nieustalonych okolicznościach nasz przyjaciel Hołowaty Ryszard wracając do Jeleniej Góry wjechał swoim kamperem w tył naczepy samochodu ciężarowego - poniósł śmierć na miejscu.

Zdarzenie miało miejsce na odcinku drogi pomiędzy Legnicą, a Bolkowem.

Na dzień dzisiejszy nie mamy żadnych informacji które moglibyśmy Wam przekazać. Jak tylko otrzymamy potwierdzone wiadomości natychmiast je w tym miejscu opublikujemy.

Umieściliśmy krótki film wspominający naszego przyjaciela. Obiecaliśmy, że dodamy film z Rysia udziałem który dotychczas nigdzie nie był opublikowany, a nagrany był w SĄDZIE OKRĘGOWYM w Jeleniej Górze dnia 01 marca 2022 roku. Na prośbę rodziny Rysia film jednak nie zostanie opublikowany.Team Bustowskilosowa wiadomość

Rolnikowi zabrano maszyny został z widłami i bydłem

Rolnikowi zabrano maszyny został z widłami i bydłem

Komornik zabrał rolnikowi ciągnik i ładowacz czołowy dofinansowany w 50% z UE zostawiając go z bydłem i widłami.

Team Bustowskilosowa wiadomość

Zrzutka na teledysk uświadamiający z udziałem dzieci

Zrzutka na teledysk uświadamiający z udziałem dzieci

Każdy kto wesprze nas kwotą min 30 zł przez Zrzutka.pl otrzyma w podziękowaniu listem poleconym smycz do kluczy z na...

Team Bustowskilosowa wiadomość

Zdrowie to wolność - spotkanie w Poznaniu

Zdrowie to wolność - spotkanie w Poznaniu

Dnia 27.03.2022 roku tym razem w Poznaniu odbędzie się kolejna edycja ciekawego spotkania w którym udział wezmą między innymi Marcin Bustowski, Hubert Cze...

[ poprzednia strona ]


STOP! TRUCIA GLIFOSATEM
Podziękowania

Logo Przebudzeni Konsumenci | Marcin Bustowski

Dnia 20 stycznia 2021 roku w Warszawie w Sądzie Rejonowym odbyła się rozprawa w której byłem oskarżony przez firmę Animex uważającą się za lidera na rynku mięsa w Polsce. Składam serdeczne podziękowania wszystkim którzy przyjechali z różnych miast w Polsce, żeby mnie w tym dniu wspierać. Pokazaliście co potraficie, Korytarz w sądzie był wypełniony po brzegi, jesteście wspaniali za co Wam jeszcze raz dziękuję.

Marcin Bustowski
Matrix - WygrajmyRazem.pl - Marcin Bustowski

Żyjemy w matrixie

Państwo MATRIX w którym żyjemy nie jest nam przyjazne. Rzeczywistość ta została wykreowana przez polityków, korporacje zagraniczne, koncerny farmaceutyczne i spożywcze wspierane przez władzę okupacyjną. Mam nadzieję, że wspólnie uda nam się wygrać walkę ze złem. Wygrajmy Razem!

Zrzutka - WygrajmyRazem.pl - Marcin Bustowski

Dziękuję Wam za każdą złotówkę

Moja codzienna walka jaką toczę z wrogim systemem, wiąże się ze sporymi wydatkami - wyjazdy, badania, materiały reklamowe, megafony, porady prawne i wiele innych rzeczy które pochłaniają znaczne kwoty. Bez Was nie byłoby to mozliwe.
Proszę o wspieranie moich działań dla dobra nas wszystkich.

hop top