Odszedł od nas nasz przyjaciel Hołowaty Ryszard

Z niedzieli na poniedziałek 13 marca 2022 roku odszedł od nas nasz przyjaciel Hołowaty Ryszard. Życie stracił w swoim kamperze w tragicznym wypadku do którego doszło na drodze ekspresowej S3 pomiędzy Legnicą, a Bolkowem około godziny 23:00

data publikacji: 15-03-2022


Bustowski TVDzień wczesniej jedliśmy wspólnie obiad


Późno w nocy 13 marca 2022 roku z niedzieli na poniedziałek na drodze ekspresowej S3 w nieustalonych okolicznościach nasz przyjaciel Hołowaty Ryszard wracając do Jeleniej Góry wjechał swoim kamperem w tył naczepy samochodu ciężarowego - poniósł śmierć na miejscu.

Zdarzenie miało miejsce na odcinku drogi pomiędzy Legnicą, a Bolkowem.

Na dzień dzisiejszy nie mamy żadnych informacji które moglibyśmy Wam przekazać. Jak tylko otrzymamy potwierdzone wiadomości natychmiast je w tym miejscu opublikujemy.

Umieściliśmy krótki film wspominający naszego przyjaciela. Obiecaliśmy, że dodamy film z Rysia udziałem który dotychczas nigdzie nie był opublikowany, a nagrany był w SĄDZIE OKRĘGOWYM w Jeleniej Górze dnia 01 marca 2022 roku. Na prośbę rodziny Rysia film jednak nie zostanie opublikowany.Team Bustowskilosowa wiadomość

Przyjdzie głód i zabawa się skończy

Przyjdzie głód i zabawa się skończy

Jak odejdzie miska spod pyska, to naród nagle świadomość odzyska

Team Bustowskilosowa wiadomość

Potrzebne pieniądze na walkę z korporacjami

Potrzebne pieniądze na walkę z korporacjami

Walka z korporacjami które nas trują wciąż trwa. Nie mogę ujawniać strategii działania, ale proszę o pomoc finansową w walce.

Team Bustowskilosowa wiadomość

Spółka KSWiK z Mysłakowic stosuje Roundup

Spółka KSWiK z Mysłakowic stosuje Roundup

Pracownicy Karkonoskiego Systemu Wodociągów i Kanalizacji w Mysłakowicach zostali przez nas przyłapani na gorącym uczynku podczas stosowania rakotwórczego...

[ poprzednia strona ]


STOP! TRUCIA GLIFOSATEM
Podziękowania

Logo Przebudzeni Konsumenci | Marcin Bustowski

Dnia 20 stycznia 2021 roku w Warszawie w Sądzie Rejonowym odbyła się rozprawa w której byłem oskarżony przez firmę Animex uważającą się za lidera na rynku mięsa w Polsce. Składam serdeczne podziękowania wszystkim którzy przyjechali z różnych miast w Polsce, żeby mnie w tym dniu wspierać. Pokazaliście co potraficie, Korytarz w sądzie był wypełniony po brzegi, jesteście wspaniali za co Wam jeszcze raz dziękuję.

Marcin Bustowski
Matrix - WygrajmyRazem.pl - Marcin Bustowski

Żyjemy w matrixie

Państwo MATRIX w którym żyjemy nie jest nam przyjazne. Rzeczywistość ta została wykreowana przez polityków, korporacje zagraniczne, koncerny farmaceutyczne i spożywcze wspierane przez władzę okupacyjną. Mam nadzieję, że wspólnie uda nam się wygrać walkę ze złem. Wygrajmy Razem!

Zrzutka - WygrajmyRazem.pl - Marcin Bustowski

Dziękuję Wam za każdą złotówkę

Moja codzienna walka jaką toczę z wrogim systemem, wiąże się ze sporymi wydatkami - wyjazdy, badania, materiały reklamowe, megafony, porady prawne i wiele innych rzeczy które pochłaniają znaczne kwoty. Bez Was nie byłoby to mozliwe.
Proszę o wspieranie moich działań dla dobra nas wszystkich.

hop top