Czarne chmury nad Parówkarzami

Inspekcja Weterynaryjna wykryła Listeria Monocytogenes w parówkach PIKOK dystrybuowanych przez Lidl.

data publikacji: 23-04-2021Sprawdź parówki przed spożyciem, bo to uratuje życie!


Stosunkowo niedawno GIS podał informację o wykryciu Salmonella w mięsie produkowanym przez firmę Animex, a w dniu dzisiejszym dowiadujemy się, że w wyniku działań urzędowych Inspekcji Weterynaryjnej w partii produktu PIKOK PURE PARÓWKI Z SZYNKI 250g wykryto Listeria Monocytogenes. Spożycie tych parówek może prowadzić do choroby zwanej listeriozą.

Jest to choroba której śmiertelność jest na poziomie 30 - 40 proc. Może prowadzić do zapalenia opon mózgowych, sepsy lub posocznicy. Innymi objawami mogą być: wysoka gorączka, wymioty, bóle brzucha. Covid-19 porównując z Listeria Monocytogenes jest mniej niebezpieczny.

W wyniku niezwłocznego powiadomienia producenta przez organy urzędowej kontroli, o wykryciu bakterii Listeria monocytogenes w badanych próbkach wyrobu, zakład uruchomił procedurę wycofania
produktu z rynku. Przedsiębiorca poinformował odbiorców o konieczności zatrzymania dystrybucji, wycofania i poddania utylizacji partii w/w wyrobu. Nieoznacza to, że zakażone parówki nie zostały już przez kogoś spożyte.

  • Producent: Sokołów S.A. Oddziałw Czyżewie, ul. Zarębska 48, 18-220 Czyżew
  • Dystrybutor: Lidl
  • Termin przydatności do spożycia: 04.05.2021
  • Numer serii: C 10349134
  • Numer partii: 11031

W jednym z 17 postulatów zawartych w petycji którą złożyliśmy w dniu 21.04.2021 w Ministerstwie Rolnictwa jest konieczność utworzenia alertów żywnościowych. Dzisiaj każdy otrzymałby SMS z tą bardzo ważną informacją.


Team Bustowskilosowa wiadomość

Glifosat to wyjątkowo wstrętne ścierwo

Glifosat to wyjątkowo wstrętne ścierwo

Wojtek powiedział, że chleba nie jemy z jednego powodu, ponieważ jest w nim mnóstwo trucizn - począwszy od glifosatu.

Team Bustowskilosowa wiadomość

29.01.2022 Kedyw Poznań drzwi otwarte

29.01.2022 Kedyw Poznań drzwi otwarte

Kedyw Poznań organizuje spotkanie w Poznaniu pod nazwą "Otwarte Drzwi"

Team Bustowskilosowa wiadomość

Życzenia noworoczne od Team Bustowski

Życzenia noworoczne od Team Bustowski

Stary 2021 Rok dobiega końca. Zostały ostatnie godziny dzielące nas od wejścia w Nowy 2022 Rok.

[ poprzednia strona ]


STOP! TRUCIA GLIFOSATEM
Podziękowania

Logo Przebudzeni Konsumenci | Marcin Bustowski

Dnia 20 stycznia 2021 roku w Warszawie w Sądzie Rejonowym odbyła się rozprawa w której byłem oskarżony przez firmę Animex uważającą się za lidera na rynku mięsa w Polsce. Składam serdeczne podziękowania wszystkim którzy przyjechali z różnych miast w Polsce, żeby mnie w tym dniu wspierać. Pokazaliście co potraficie, Korytarz w sądzie był wypełniony po brzegi, jesteście wspaniali za co Wam jeszcze raz dziękuję.

Marcin Bustowski
Matrix - WygrajmyRazem.pl - Marcin Bustowski

Żyjemy w matrixie

Państwo MATRIX w którym żyjemy nie jest nam przyjazne. Rzeczywistość ta została wykreowana przez polityków, korporacje zagraniczne, koncerny farmaceutyczne i spożywcze wspierane przez władzę okupacyjną. Mam nadzieję, że wspólnie uda nam się wygrać walkę ze złem. Wygrajmy Razem!

Zrzutka - WygrajmyRazem.pl - Marcin Bustowski

Dziękuję Wam za każdą złotówkę

Moja codzienna walka jaką toczę z wrogim systemem, wiąże się ze sporymi wydatkami - wyjazdy, badania, materiały reklamowe, megafony, porady prawne i wiele innych rzeczy które pochłaniają znaczne kwoty. Bez Was nie byłoby to mozliwe.
Proszę o wspieranie moich działań dla dobra nas wszystkich.

hop top