Czarne chmury nad Parówkarzami

Inspekcja Weterynaryjna wykryła Listeria Monocytogenes w parówkach PIKOK dystrybuowanych przez Lidl.

data publikacji: 23-04-2021Sprawdź parówki przed spożyciem, bo to uratuje życie!


Stosunkowo niedawno GIS podał informację o wykryciu Salmonella w mięsie produkowanym przez firmę Animex, a w dniu dzisiejszym dowiadujemy się, że w wyniku działań urzędowych Inspekcji Weterynaryjnej w partii produktu PIKOK PURE PARÓWKI Z SZYNKI 250g wykryto Listeria Monocytogenes. Spożycie tych parówek może prowadzić do choroby zwanej listeriozą.

Jest to choroba której śmiertelność jest na poziomie 30 - 40 proc. Może prowadzić do zapalenia opon mózgowych, sepsy lub posocznicy. Innymi objawami mogą być: wysoka gorączka, wymioty, bóle brzucha. Covid-19 porównując z Listeria Monocytogenes jest mniej niebezpieczny.

W wyniku niezwłocznego powiadomienia producenta przez organy urzędowej kontroli, o wykryciu bakterii Listeria monocytogenes w badanych próbkach wyrobu, zakład uruchomił procedurę wycofania
produktu z rynku. Przedsiębiorca poinformował odbiorców o konieczności zatrzymania dystrybucji, wycofania i poddania utylizacji partii w/w wyrobu. Nieoznacza to, że zakażone parówki nie zostały już przez kogoś spożyte.

  • Producent: Sokołów S.A. Oddziałw Czyżewie, ul. Zarębska 48, 18-220 Czyżew
  • Dystrybutor: Lidl
  • Termin przydatności do spożycia: 04.05.2021
  • Numer serii: C 10349134
  • Numer partii: 11031

W jednym z 17 postulatów zawartych w petycji którą złożyliśmy w dniu 21.04.2021 w Ministerstwie Rolnictwa jest konieczność utworzenia alertów żywnościowych. Dzisiaj każdy otrzymałby SMS z tą bardzo ważną informacją.


Team Bustowskilosowa wiadomość

Przemówienie Bustowskiego podczas Rady Miasta Karpacz

Przemówienie Bustowskiego podczas Rady Miasta Karpacz

Dnia 30.06.2021 roku mielismy spotkanie z Radnymi MIasta Karpacz. Poruszyliśmy problem szczepień.

Team Bustowskilosowa wiadomość

Beata Pawlikowska wyjaśnia co to jest glifosat

Beata Pawlikowska wyjaśnia co to jest glifosat

Pani Beata Pawlikowska wyjaśnia co to jest Glifosat o którym ostatnio jest tak głośno.

Team Bustowskilosowa wiadomość

Dzwonię do jeleniogórskiego Komedianta

Dzwonię do jeleniogórskiego Komedianta

Komedianci kazali zbierać na mnie drobne sprawy, żeby mnie zamknąć. Chce im przekazać puszkę na te drobne, żeby im się nie pogubiło.

[ poprzednia strona ]


STOP! TRUCIA GLIFOSATEM
Podziękowania

Logo Przebudzeni Konsumenci | Marcin Bustowski

Dnia 20 stycznia 2021 roku w Warszawie w Sądzie Rejonowym odbyła się rozprawa w której byłem oskarżony przez firmę Animex uważającą się za lidera na rynku mięsa w Polsce. Składam serdeczne podziękowania wszystkim którzy przyjechali z różnych miast w Polsce, żeby mnie w tym dniu wspierać. Pokazaliście co potraficie, Korytarz w sądzie był wypełniony po brzegi, jesteście wspaniali za co Wam jeszcze raz dziękuję.

Marcin Bustowski
Matrix - WygrajmyRazem.pl - Marcin Bustowski

Żyjemy w matrixie

Państwo MATRIX w którym żyjemy nie jest nam przyjazne. Rzeczywistość ta została wykreowana przez polityków, korporacje zagraniczne, koncerny farmaceutyczne i spożywcze wspierane przez władzę okupacyjną. Mam nadzieję, że wspólnie uda nam się wygrać walkę ze złem. Wygrajmy Razem!

Zrzutka - WygrajmyRazem.pl - Marcin Bustowski

Dziękuję Wam za każdą złotówkę

Moja codzienna walka jaką toczę z wrogim systemem, wiąże się ze sporymi wydatkami - wyjazdy, badania, materiały reklamowe, megafony, porady prawne i wiele innych rzeczy które pochłaniają znaczne kwoty. Bez Was nie byłoby to mozliwe.
Proszę o wspieranie moich działań dla dobra nas wszystkich.

hop top