Szkodliwa substancja w boczku Animex

Lubisz jajecznicę na boczku? Na boczek trzeba jednak uważać. Główny Inspektorat Sanitarny (GIS) wydał właśnie komunikat o wycofaniu ze sprzedaży 12 partii boczku produkowanego przez firmę Animex Foods Sp. z o.o.

data publikacji: 28-07-2021


Bustowski TVTlenek etylenu w boczku Animexu


Animex Foods Sp. z o.o., ul. T. Chałubińskiego 8, 00 - 613 Warszawa, Oddział w Starachowicach, ul. Krańcowa 4, 27 - 200 Starachowice, wycofuje wyprodukowany przez nią boczek ze względu na zastosowanie do jego produkcji mieszanki przypraw zanieczyszczonych tlenkiem etylenu.

Tlenek etylenu jest substancją szkodliwą dla zdrowia, obecność tej substancji w żywności w Unii Europejskiej jest niedozwolona.
Skąd w boczku Animexu jest coś niedozwolonego?


Idąc do psychiatry nie musisz wykupować recepty, bo antybiotyki i psychotropy są już w mięsie Animex'u które kupujesz w markecie. Zdarza się, że w gratisie otrzymasz Salmonellozę, o czym jakiś czas temu pisaliśmy. Dziś już wiemy czemu polskie społeczeństwo nie reaguje na kwestię trucia.

Animex Foods Sp. z o.o. powinna niezwłocznie zmienić PKD.

Dyrektor ds Public i Govemment Relations Animex Foods, Pan Łukasz Dominiak w oświadczeniu napisał między innymi, że ma na względzie szczególną troskę o bezpieczeństwo i wysoką jakość wszystkich wyrobów oferowanych Konsumentom.

Marcin BustowskiTeam Bustowskilosowa wiadomość

Policjanci są wykorzystywani przez władze okupacyjną

Policjanci są wykorzystywani przez władze okupacyjną

Władza okupacyjna wykorzystuje Policjantów i Policjantki do walki z narodem, a kiedy prosicie o zdrowie dla Waszych dzieci, okupanci odwracają się od Was!

Team Bustowskilosowa wiadomość

Złe decyzje wrogiej władzy okupacyjnej

Złe decyzje wrogiej władzy okupacyjnej

Już w najbliższym czasie wrogi nam Sejm i Senat będą głosować nad ratyfikacją umowy z Unią Europejską o zasobach własnych Unii Europejskiej Co to ozn...

Team Bustowskilosowa wiadomość

Pilny apel Szczepana

Pilny apel Szczepana

Obecna władza okupacyjna to dyktatura. Musimy powstrzymać tych szaleńców i odsunąć ich od władzy. W Katowicach 07.08.2021 roku pokazaliśmy, że potrafim...

[ poprzednia strona ]


STOP! TRUCIA GLIFOSATEM
Podziękowania

Logo Przebudzeni Konsumenci | Marcin Bustowski

Dnia 20 stycznia 2021 roku w Warszawie w Sądzie Rejonowym odbyła się rozprawa w której byłem oskarżony przez firmę Animex uważającą się za lidera na rynku mięsa w Polsce. Składam serdeczne podziękowania wszystkim którzy przyjechali z różnych miast w Polsce, żeby mnie w tym dniu wspierać. Pokazaliście co potraficie, Korytarz w sądzie był wypełniony po brzegi, jesteście wspaniali za co Wam jeszcze raz dziękuję.

Marcin Bustowski
Matrix - WygrajmyRazem.pl - Marcin Bustowski

Żyjemy w matrixie

Państwo MATRIX w którym żyjemy nie jest nam przyjazne. Rzeczywistość ta została wykreowana przez polityków, korporacje zagraniczne, koncerny farmaceutyczne i spożywcze wspierane przez władzę okupacyjną. Mam nadzieję, że wspólnie uda nam się wygrać walkę ze złem. Wygrajmy Razem!

Teleduperele - Darmowe ogłoszenia bez płacenia!

Teleduperele.pl - Ogłoszenia bez płacenia

Pomożemy Ci sprzedać wszystkie duperele!

hop top