Decyzja na eksperymenty medyczne na dzieciach

To na prawdę się dzieje! Wydano decyzję z pozwoleniem na prowadzenie badania klinicznego na zdrowych dzieciach < 12 lat

data publikacji: 06-08-2021Eksperymenty na zdrowych dzieciach


Dotarliśmy do Decyzji wydanej przez Prezesa Urzędu Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych ze zgodą na prowadzenie badania klinicznego , o numerze protokołu C4591007 wydanej dnia 27.04.202 roku (nr decyzji UR/DBL/D157/2021 dla BioNTech SE, An der Goldgrube 12, 55131 Mainz - Niemcy.

Pozwolenie zostało wydane przez szaleńców pod tytułem "Badanie otwarte fazy I nad określeniem dawki , mające na celu ocenę bezpieczeństwa, tolerancji i immunogenności oraz zaślepione dla obserwatora badanie fazy II/III z grupą kontrolną otrzymującą placebo , mające na celu określenie bezpieczeństwa tolerancji i immunogenności kandydata na szczepionkę RNA SARS-COV-2 przeciwko COVID-19 u zdrowych dzieci w wieku <12 lat"losowa wiadomość26.06.2021 Piknik Kamracki Marsz Dmowski na Zamek

Znakomicie zorganizowany Piknik Kamracki "Marsz Dmowski na Zamek" zorganizowany przez Wojtka, Marcina i sztab ludzi z nimi wpółpracujących odbył się dnia 2...

losowa wiadomośćGlifosat to wyjątkowo wstrętne ścierwo

Wojtek powiedział, że chleba nie jemy z jednego powodu, ponieważ jest w nim mnóstwo trucizn - począwszy od glifosatu.

losowa wiadomośćBustowski w Wirtualnej Polsce

Zarzuca firmą trucie Polaków. Wygrał sprawę z potężnym producentem - Wirtualna Polska

[ powrót ]


STOP! TRUCIA GLIFOSATEM
Podziękowania

Logo Przebudzeni Konsumenci | Marcin Bustowski

Dnia 20 stycznia 2021 roku w Warszawie w Sądzie Rejonowym odbyła się rozprawa w której byłem oskarżony przez firmę Animex uważającą się za lidera na rynku mięsa w Polsce. Składam serdeczne podziękowania wszystkim którzy przyjechali z różnych miast w Polsce, żeby mnie w tym dniu wspierać. Pokazaliście co potraficie, Korytarz w sądzie był wypełniony po brzegi, jesteście wspaniali za co Wam jeszcze raz dziękuję.

Marcin Bustowski
Matrix - WygrajmyRazem.pl - Marcin Bustowski

Żyjemy w matrixie

Państwo MATRIX w którym żyjemy nie jest nam przyjazne. Rzeczywistość ta została wykreowana przez polityków, korporacje zagraniczne, koncerny farmaceutyczne i spożywcze wspierane przez władzę okupacyjną. Mam nadzieję, że wspólnie uda nam się wygrać walkę ze złem. Wygrajmy Razem!

Zrzutka - WygrajmyRazem.pl - Marcin Bustowski

Dziękuję Wam za każdą złotówkę

Moja codzienna walka jaką toczę z wrogim systemem, wiąże się ze sporymi wydatkami - wyjazdy, badania, materiały reklamowe, megafony, porady prawne i wiele innych rzeczy które pochłaniają znaczne kwoty. Bez Was nie byłoby to mozliwe.
Proszę o wspieranie moich działań dla dobra nas wszystkich.

hop top