Zrzutka zablokowała wypłatę pieniędzy!

Spółka z.o.o. Zrzutka.pl zablokowała nam wypłatę pieniędzy które pomagaliście nam zgomadzić na konkretny cel

data publikacji: 24-03-2021


Bustowski TVNie odwołujemy akcji!


Jesteście kochani! Pomimo, że do końca zbiórki pozostało jeszcze 5 dni, mamy już osiągnięty cel! Dzięki Waszym wpłatom zebraliśmy potrzebną kwotę 5000 zł, a wpłaty nadal napływają dzięki czemu mamy więcej niż zaplanowaliśmy.

Wpłaty dokonało 98 osób - listę wpłacających prezentujemy poniżej. Wszystkim którzy nam pomogli serdecznie dziękujemy.

Mamy i nie mamy! Zrzutka.pl sp. z o.o. zablokowała nam wypłatę zebranych dzięki Wam pieniędzy. Pomimo tego nie odwołujemy pikiety zaplanowanej na dzień 29.03.2021 r.

Spotykamy się 29.03.2021 r tj w poniedziałek o godzinie 12:00 przed siedzibą firmy Bayer w Warszawie, Aleje Jerozolimskie 158. Pikieta została oficjalnie zgłoszona i jest potwierdzona.

Zwracamy się z prośbą o interwencje w tej sprawie do wszystkich którzy dokonali dla nas wpłaty za pośrednictwm Zrzutka.pl. Wiadomość można wysłać za pośrednictwem formularza kontaktowego na ich stronie internetowej. Mamy nadzieję, że masowa korespondencja okaże się skuteczna.

Wygrajmy Razem!

Marcin BustowskiTeam Bustowskilosowa wiadomość

Zarządzenie nr JG/01/08/21 z dnia 16.08.2021

Zarządzenie nr JG/01/08/21 z dnia 16.08.2021

Zarządzenie nr JG/01/08/21 z dnia 16.08.2021 Przewodniczącego Partii Przebudzeni Konsumenci w sprawie zwołania pierwszego zebrania Partii Przebudzeni Konsu...

Team Bustowskilosowa wiadomość

planowane akcje dla dobra nas wszystkich

planowane akcje dla dobra nas wszystkich

Informacje o teminach i miejscach ważnych akcji, spotkań i wydarzeń związanych z walką o normalną Polskę i zdrową żywność

Team Bustowskilosowa wiadomość

Armand otrzymał pocztę z Policji i Prokuratury

Armand otrzymał pocztę z Policji i Prokuratury

W dniu dzisiejszym odebrałem listy adresowane do mnie przez Sąd Rejonowy, Prokuraturę i Komedianta.

[ poprzednia strona ]


STOP! TRUCIA GLIFOSATEM
Podziękowania

Logo Przebudzeni Konsumenci | Marcin Bustowski

Dnia 20 stycznia 2021 roku w Warszawie w Sądzie Rejonowym odbyła się rozprawa w której byłem oskarżony przez firmę Animex uważającą się za lidera na rynku mięsa w Polsce. Składam serdeczne podziękowania wszystkim którzy przyjechali z różnych miast w Polsce, żeby mnie w tym dniu wspierać. Pokazaliście co potraficie, Korytarz w sądzie był wypełniony po brzegi, jesteście wspaniali za co Wam jeszcze raz dziękuję.

Marcin Bustowski
Matrix - WygrajmyRazem.pl - Marcin Bustowski

Żyjemy w matrixie

Państwo MATRIX w którym żyjemy nie jest nam przyjazne. Rzeczywistość ta została wykreowana przez polityków, korporacje zagraniczne, koncerny farmaceutyczne i spożywcze wspierane przez władzę okupacyjną. Mam nadzieję, że wspólnie uda nam się wygrać walkę ze złem. Wygrajmy Razem!

Zrzutka - WygrajmyRazem.pl - Marcin Bustowski

Dziękuję Wam za każdą złotówkę

Moja codzienna walka jaką toczę z wrogim systemem, wiąże się ze sporymi wydatkami - wyjazdy, badania, materiały reklamowe, megafony, porady prawne i wiele innych rzeczy które pochłaniają znaczne kwoty. Bez Was nie byłoby to mozliwe.
Proszę o wspieranie moich działań dla dobra nas wszystkich.

hop top