Wezwaliśmy Ministra Rolnictwa do podjęcia działań

Dnia 16.11.2021 roku jako partia Przebudzeni Konsumenci skierowaliśmy do Ministra Rolnictwa Pana Henryka Kowalczyka pismo wzywające do podjęcia działań.

data publikacji: 20-11-2021


Bustowski TVWędliny i parówki ze świń z glifosatem


W piśmie skierowanym do Pana Henryka Kowalczyka - obecnego Ministra Rolnictwa, wzywamy do podjęcia działań zmierzających do wprowadzenia obligatoryjnych badań moczu świń z ferm przemysłowych przed ubojem.

Dysponujemy wynikami badań moczu świń z jednej z ferm przemysłowych z których wynika, że wędliny i parówki które konsumujemy są poważnym zagrożeniem dla zdrowia i życia.

Z niecierpliwością oczekujemy od Pana Ministra odpowiedzi na nasze pismo. Odpowiedź opublikujemy jak tylko ją otrzymamy.

Marcin BustowskiTeam Bustowskilosowa wiadomość

29.01.2022 Kedyw Poznań drzwi otwarte

29.01.2022 Kedyw Poznań drzwi otwarte

Kedyw Poznań organizuje spotkanie w Poznaniu pod nazwą "Otwarte Drzwi"

Team Bustowskilosowa wiadomość

Bardzo wysoki poziom glifosatu w organizmie

Bardzo wysoki poziom glifosatu w organizmie

Codziennie napływają do nas wynika badań na zawartość glifosatu w organizmie. Dzisiaj pokażemy jeden z wyższych wyników.

Team Bustowskilosowa wiadomość

Przebudzeni Konsumenci odpowiadają na pismo Biedronki

Przebudzeni Konsumenci odpowiadają na pismo Biedronki

Dnia 29 grudnia 2022 roku Biedronka wezwała Michała do zaprzestania naruszania dóbr osobistych. Przebudzeni Konsumenci odpowiedzieli Biedronce na pismo. Publ...

[ poprzednia strona ]


STOP! TRUCIA GLIFOSATEM
Podziękowania

Logo Przebudzeni Konsumenci | Marcin Bustowski

Dnia 20 stycznia 2021 roku w Warszawie w Sądzie Rejonowym odbyła się rozprawa w której byłem oskarżony przez firmę Animex uważającą się za lidera na rynku mięsa w Polsce. Składam serdeczne podziękowania wszystkim którzy przyjechali z różnych miast w Polsce, żeby mnie w tym dniu wspierać. Pokazaliście co potraficie, Korytarz w sądzie był wypełniony po brzegi, jesteście wspaniali za co Wam jeszcze raz dziękuję.

Marcin Bustowski
Matrix - WygrajmyRazem.pl - Marcin Bustowski

Żyjemy w matrixie

Państwo MATRIX w którym żyjemy nie jest nam przyjazne. Rzeczywistość ta została wykreowana przez polityków, korporacje zagraniczne, koncerny farmaceutyczne i spożywcze wspierane przez władzę okupacyjną. Mam nadzieję, że wspólnie uda nam się wygrać walkę ze złem. Wygrajmy Razem!

Teleduperele - Darmowe ogłoszenia bez płacenia!

Teleduperele.pl - Ogłoszenia bez płacenia

Pomożemy Ci sprzedać wszystkie duperele!

hop top