Czemu Pan Duda nie zainteresował się ważną sprawą?

Dnia 01.10.2019 roku złożyliśmy w Kancelarii Prezydenta petycję w sprawie analizy i reakcji na raport NIK

data publikacji: 26-02-2021Czy działania osób ukrywających prawdę są celowe?


Liczyliśmy naiwnie, że osoby decyzyjne w rządzie zainteresują się problematyką zagrożenia dla zdrowia i życia konsumentów, w szczególności dzieci. Problem został dostrzeżony przez Najwyższą Izbę Kontroli i opisany w raporcie z dnia 09.01.2019 roku pod nazwą (E w żywności bez kontroli) na który wskazywaliśmy w naszej petycji. Czemu sprawą nikt się nie zainteresował? Najwyraźniej polskojęzyczni zajmujący najwyższe stanowiska w rządzie celowo zamietli raport pod dywan. Oni przecież kupują w sklepach koszernych.


Petycja do prezydenta | WygrajmyRazem.pl


Musisz to zobaczyć: Raporty NIK i inne dokumenty do pobraniaTeam Bustowskilosowa wiadomość

Ryba ze stawu kontra ryba z marketu

Ryba ze stawu kontra ryba z marketu

Nadchodzą święta, tradycyjnie na stole w naszych domach wśród pokarmów pojawi się ryba. Apeluję o rozwagę w zakupie ryby.

Team Bustowskilosowa wiadomość

Team Bustowski otrzymał auto służbowe

Team Bustowski otrzymał auto służbowe

Dnia 07.07.2021 roku po wstępnych rozmowach Armand uroczyście przyjął kluczyki od auta

Team Bustowskilosowa wiadomość

Pliki do pobrania

Pliki do pobrania

Udostępniamy Wam pliki do pobrania i linki do stron na których są rzeczy do pobrania. Listę Dokumentów będziemy stale aktualizować.

[ poprzednia strona ]


STOP! TRUCIA GLIFOSATEM
Podziękowania

Logo Przebudzeni Konsumenci | Marcin Bustowski

Dnia 20 stycznia 2021 roku w Warszawie w Sądzie Rejonowym odbyła się rozprawa w której byłem oskarżony przez firmę Animex uważającą się za lidera na rynku mięsa w Polsce. Składam serdeczne podziękowania wszystkim którzy przyjechali z różnych miast w Polsce, żeby mnie w tym dniu wspierać. Pokazaliście co potraficie, Korytarz w sądzie był wypełniony po brzegi, jesteście wspaniali za co Wam jeszcze raz dziękuję.

Marcin Bustowski
Matrix - WygrajmyRazem.pl - Marcin Bustowski

Żyjemy w matrixie

Państwo MATRIX w którym żyjemy nie jest nam przyjazne. Rzeczywistość ta została wykreowana przez polityków, korporacje zagraniczne, koncerny farmaceutyczne i spożywcze wspierane przez władzę okupacyjną. Mam nadzieję, że wspólnie uda nam się wygrać walkę ze złem. Wygrajmy Razem!

Zrzutka - WygrajmyRazem.pl - Marcin Bustowski

Dziękuję Wam za każdą złotówkę

Moja codzienna walka jaką toczę z wrogim systemem, wiąże się ze sporymi wydatkami - wyjazdy, badania, materiały reklamowe, megafony, porady prawne i wiele innych rzeczy które pochłaniają znaczne kwoty. Bez Was nie byłoby to mozliwe.
Proszę o wspieranie moich działań dla dobra nas wszystkich.

hop top