Czemu Pan Duda nie zainteresował się ważną sprawą?

Dnia 01.10.2019 roku złożyliśmy w Kancelarii Prezydenta petycję w sprawie analizy i reakcji na raport NIK

data publikacji: 26-02-2021Czy działania osób ukrywających prawdę są celowe?


Liczyliśmy naiwnie, że osoby decyzyjne w rządzie zainteresują się problematyką zagrożenia dla zdrowia i życia konsumentów, w szczególności dzieci. Problem został dostrzeżony przez Najwyższą Izbę Kontroli i opisany w raporcie z dnia 09.01.2019 roku pod nazwą (E w żywności bez kontroli) na który wskazywaliśmy w naszej petycji. Czemu sprawą nikt się nie zainteresował? Najwyraźniej polskojęzyczni zajmujący najwyższe stanowiska w rządzie celowo zamietli raport pod dywan. Oni przecież kupują w sklepach koszernych.


Petycja do prezydenta | WygrajmyRazem.pl


Musisz to zobaczyć: Raporty NIK i inne dokumenty do pobraniaTeam Bustowskilosowa wiadomość

Polecam Wam książkę Farma Gedon

Polecam Wam książkę Farma Gedon

Już do mnie dotarła. Każdy Polak i każda Polka powinni przeczytać tę książkę, a dowiedzą się prawdy skąd ich choroby i jak wygląda produkcja mięsa...

Team Bustowskilosowa wiadomość

Do czego zalecany jest Roundup

Do czego zalecany jest Roundup

Jakby ktoś miał wątpliwości, czy glifosatu używa się, czy nie używa, przy produkcji warzyw, owoców, zbóż, strączków i innych... smacznego!

Team Bustowskilosowa wiadomość

Przemówienie Bustowskiego podczas Rady Miasta Karpacz

Przemówienie Bustowskiego podczas Rady Miasta Karpacz

Dnia 30.06.2021 roku mielismy spotkanie z Radnymi MIasta Karpacz. Poruszyliśmy problem szczepień.

[ poprzednia strona ]


STOP! TRUCIA GLIFOSATEM
Podziękowania

Logo Przebudzeni Konsumenci | Marcin Bustowski

Dnia 20 stycznia 2021 roku w Warszawie w Sądzie Rejonowym odbyła się rozprawa w której byłem oskarżony przez firmę Animex uważającą się za lidera na rynku mięsa w Polsce. Składam serdeczne podziękowania wszystkim którzy przyjechali z różnych miast w Polsce, żeby mnie w tym dniu wspierać. Pokazaliście co potraficie, Korytarz w sądzie był wypełniony po brzegi, jesteście wspaniali za co Wam jeszcze raz dziękuję.

Marcin Bustowski
Matrix - WygrajmyRazem.pl - Marcin Bustowski

Żyjemy w matrixie

Państwo MATRIX w którym żyjemy nie jest nam przyjazne. Rzeczywistość ta została wykreowana przez polityków, korporacje zagraniczne, koncerny farmaceutyczne i spożywcze wspierane przez władzę okupacyjną. Mam nadzieję, że wspólnie uda nam się wygrać walkę ze złem. Wygrajmy Razem!

Zrzutka - WygrajmyRazem.pl - Marcin Bustowski

Dziękuję Wam za każdą złotówkę

Moja codzienna walka jaką toczę z wrogim systemem, wiąże się ze sporymi wydatkami - wyjazdy, badania, materiały reklamowe, megafony, porady prawne i wiele innych rzeczy które pochłaniają znaczne kwoty. Bez Was nie byłoby to mozliwe.
Proszę o wspieranie moich działań dla dobra nas wszystkich.

hop top