Zadbajmy o nasze dzieci

Już pojutrze dzieci rozpoczynają rok szkolny. Warto już teraz zadbać o nasze pociechy składając stosowne pisma do dyrektorów szkół.

data publikacji: 30-08-2021Wzory pism do dyrektorów szkół


Szaleństwo władzy okupacyjnej na pewno się nie zakończy. Szczepienia preparatami nazywanymi zbawiennymi przeciwko wykreowanej pandemii Covid-19 dotykają także nasze dzieci.  Stało się tak dzięki decyzji nr UR/DBL/D/157/2021 z dnia 27.04.2021 roku wydanej przez Prezesa Urzędu Rejestracji Produktów Leczniczych i Wyrobów Medycznych w której wyraził zgodę na eksperyment medyczny na zdrowych dzieciach w wieku > 12 lat.  W akcję ludobójstwa zostały zaangażowane także szkoły. Dlatego już dzisiaj pobierz pisma które udostępniamy, wydrukuj, uzupełnij i złóż w szkołach.losowa wiadomośćZrzutka na walkę z systemem dla Kasi Pohoreckiej

Kasia jako jedna z nielicznych sprzeciwiła się zamykaniu lokali gastronomicznych. Została zaatakowana przez Sanepid, Policję i Prokuraturę. Za Kasią wstaw...

losowa wiadomośćPracownicy Sanepidu się buntują

Zbuntowani pracownicy Sanepidów mają dość, nie chcą kontrolować firm i nakładać mandatów. Obawiają się pozwów.

losowa wiadomośćPan Jerzy Łuzniak wygospodarował pieniadze na badanie

Prezydent Miasta Jelenia Góra, Pan Jerzy Łużniak wygospodarował pieniądze na sfinansowanie badań dzieci pod kątem zawartości glifosatu.

[ powrót ]


STOP! TRUCIA GLIFOSATEM
Podziękowania

Logo Przebudzeni Konsumenci | Marcin Bustowski

Dnia 20 stycznia 2021 roku w Warszawie w Sądzie Rejonowym odbyła się rozprawa w której byłem oskarżony przez firmę Animex uważającą się za lidera na rynku mięsa w Polsce. Składam serdeczne podziękowania wszystkim którzy przyjechali z różnych miast w Polsce, żeby mnie w tym dniu wspierać. Pokazaliście co potraficie, Korytarz w sądzie był wypełniony po brzegi, jesteście wspaniali za co Wam jeszcze raz dziękuję.

Marcin Bustowski
Matrix - WygrajmyRazem.pl - Marcin Bustowski

Żyjemy w matrixie

Państwo MATRIX w którym żyjemy nie jest nam przyjazne. Rzeczywistość ta została wykreowana przez polityków, korporacje zagraniczne, koncerny farmaceutyczne i spożywcze wspierane przez władzę okupacyjną. Mam nadzieję, że wspólnie uda nam się wygrać walkę ze złem. Wygrajmy Razem!

Zrzutka - WygrajmyRazem.pl - Marcin Bustowski

Dziękuję Wam za każdą złotówkę

Moja codzienna walka jaką toczę z wrogim systemem, wiąże się ze sporymi wydatkami - wyjazdy, badania, materiały reklamowe, megafony, porady prawne i wiele innych rzeczy które pochłaniają znaczne kwoty. Bez Was nie byłoby to mozliwe.
Proszę o wspieranie moich działań dla dobra nas wszystkich.

hop top