Przebudzeni Konsumenci odpowiedzieli na pismo Biedronki

Dnia 29 grudnia 2022 roku Biedronka wezwała Michała do zaprzestania naruszania dóbr osobistych. Przebudzeni Konsumenci odpowiedzieli Biedronce na pismo. Publikujemy treść wezwania oraz naszą odpowiedź na pismo.

data publikacji: 07-02-2023Oczekujemy na wyjaśnienia od Biedronki


Pełna treść pisma które otrzymaliśmy od Biedronki oraz naszą odpowiedź scalone w jednym pliku pobierzesz w zakładce "do pobrania" w kategorii "pisma". Bezpośredni link do pliku znajduje się pod wiadomością:

Źródło zdjęć: https://finanse.wp.pl/mieso-z-biedronki-wycofane-gis-nie-jedz-pod-zadnym-pozorem-6755979485985376aMusisz to zobaczyć: pismo z Biedronki i nasza odpowiedźTeam Bustowskilosowa wiadomość

Czy możemy się bezpiecznie szczepić

Czy możemy się bezpiecznie szczepić

W dniu dzisiejszym tj. 27.08.2021 roku YOUTUBE po raz kolejny zablokował możliwość przesyłania filmów oraz transmisji online na kanale "ściekowym" na okr...

Team Bustowskilosowa wiadomość

Bardzo wysoki poziom glifosatu w organizmie

Bardzo wysoki poziom glifosatu w organizmie

Codziennie napływają do nas wynika badań na zawartość glifosatu w organizmie. Dzisiaj pokażemy jeden z wyższych wyników.

Team Bustowskilosowa wiadomość

Armand wyręcza Sanepid w konrtolowaniu jakości

Armand wyręcza Sanepid w konrtolowaniu jakości

Dnia 31.03.2021 skontrolowałem kilka produktów w sklepie Biedronka w Kowarach. Zobaczcie jakie były wyniki przeprowadzonych testów.

[ poprzednia strona ]


STOP! TRUCIA GLIFOSATEM
Podziękowania

Logo Przebudzeni Konsumenci | Marcin Bustowski

Dnia 20 stycznia 2021 roku w Warszawie w Sądzie Rejonowym odbyła się rozprawa w której byłem oskarżony przez firmę Animex uważającą się za lidera na rynku mięsa w Polsce. Składam serdeczne podziękowania wszystkim którzy przyjechali z różnych miast w Polsce, żeby mnie w tym dniu wspierać. Pokazaliście co potraficie, Korytarz w sądzie był wypełniony po brzegi, jesteście wspaniali za co Wam jeszcze raz dziękuję.

Marcin Bustowski
Matrix - WygrajmyRazem.pl - Marcin Bustowski

Żyjemy w matrixie

Państwo MATRIX w którym żyjemy nie jest nam przyjazne. Rzeczywistość ta została wykreowana przez polityków, korporacje zagraniczne, koncerny farmaceutyczne i spożywcze wspierane przez władzę okupacyjną. Mam nadzieję, że wspólnie uda nam się wygrać walkę ze złem. Wygrajmy Razem!

Teleduperele - Darmowe ogłoszenia bez płacenia!

Teleduperele.pl - Ogłoszenia bez płacenia

Pomożemy Ci sprzedać wszystkie duperele!

hop top