Mikołajki tuż, tuż.... i już po

06.12.2021 Podsumowanie | W Paradise Club w miejscowości Lubań, będziesz mieć okazję wesprzeć zbiórkę na badanie dzieci na zawartość rakotwórczego glifosatu.

data publikacji: 01-12-2021


Bustowski TVGdzie, kiedy i o której godzinie?


Już 04 grudnia 2021 roku w Paradise Club przy ulicy Spółdzielczej 11 w miejscowości Lubań będziesz mieć okazję dobrze się zabawić i choć na chwilę zapomnieć o cowidowym szaleństwie jakie nam wszystkim zafundowano.

Zapraszamy w imieniu Organizatorów od godziny 21:00 i bawimy się tak długo, aż sił zabraknie!

Cena biletu 25 złociszy, a z każdego sprzedanego biletu Organizatorzy przeznaczą 5 złotych na badanie dzieci na zawartość rakotwórczej substancji w ich organizmach. Ziarnko do ziarnka, uzbiera się miarka. Liczymy na Twoją obecność.

Paradise Club, ul. Spółdzielcza 11

59-800 Lubań

Aktualizacja z dnia 06.12.2021

Bardzo dziękujemy wszystkim którzy przybyli do Club Paradise w Lubaniu, żeby nas wesprzeć. Oficjalnie otworzyliśmy wszystkie puszki do których zbieraliśmy pieniądze - obejrzyjcie jakiej kwoty się doliczyliśmy.

Pieniądze zostaną przeznaczone na badanie dzieci z najuboższych rodzin z miejscowości Lubań.

Team BustowskiTeam Bustowskilosowa wiadomość

Podsumowanie wizyty w Warszawie dnia 24.02.2021

Podsumowanie wizyty w Warszawie dnia 24.02.2021

Dnia 24.02.2021 roku gościliśmy w Warszawie w Ministerstwie Rolnictwa oraz wspieraliśmy przed sądem Jelenę Bojda. Dziekuję Panu Komendiantowi warszawskie...

Team Bustowskilosowa wiadomość

Komendant z Jeleniej Góry na pewno zostanie pozwany

Komendant z Jeleniej Góry na pewno zostanie pozwany

W wyniku pokazówki jaka była zorganizowana dnia 06.02.2021 roku z moim udziałem przez Komendanta Policji w Jeleniej Górze na pewno dojdzie do procesu sądow...

Team Bustowskilosowa wiadomość

Rejestracja Partii Politycznej Przebudzeni Konsumenci

Rejestracja Partii Politycznej Przebudzeni Konsumenci

Dnia 22.04.2021 złożyliśmy w Sądzie Okręgowym w Warszawie wniosek o rejestrację Partii Politycznej Przebudzeni Konsumenci

[ poprzednia strona ]


STOP! TRUCIA GLIFOSATEM
Podziękowania

Logo Przebudzeni Konsumenci | Marcin Bustowski

Dnia 20 stycznia 2021 roku w Warszawie w Sądzie Rejonowym odbyła się rozprawa w której byłem oskarżony przez firmę Animex uważającą się za lidera na rynku mięsa w Polsce. Składam serdeczne podziękowania wszystkim którzy przyjechali z różnych miast w Polsce, żeby mnie w tym dniu wspierać. Pokazaliście co potraficie, Korytarz w sądzie był wypełniony po brzegi, jesteście wspaniali za co Wam jeszcze raz dziękuję.

Marcin Bustowski
Matrix - WygrajmyRazem.pl - Marcin Bustowski

Żyjemy w matrixie

Państwo MATRIX w którym żyjemy nie jest nam przyjazne. Rzeczywistość ta została wykreowana przez polityków, korporacje zagraniczne, koncerny farmaceutyczne i spożywcze wspierane przez władzę okupacyjną. Mam nadzieję, że wspólnie uda nam się wygrać walkę ze złem. Wygrajmy Razem!

Zrzutka - WygrajmyRazem.pl - Marcin Bustowski

Dziękuję Wam za każdą złotówkę

Moja codzienna walka jaką toczę z wrogim systemem, wiąże się ze sporymi wydatkami - wyjazdy, badania, materiały reklamowe, megafony, porady prawne i wiele innych rzeczy które pochłaniają znaczne kwoty. Bez Was nie byłoby to mozliwe.
Proszę o wspieranie moich działań dla dobra nas wszystkich.

hop top