Policjanci, otrząśnijcie się!

Władza okupacyjna wykorzystuje Policjantów i Policjantki do walki z narodem, a kiedy prosicie o zdrowie dla Waszych dzieci, okupanci odwracają się od Was!

data publikacji: 09-06-2021


Bustowski TVKasa jest prawie na wszystko


Złożyliśmy pisma do komend wojewódzkich i wielu posterunków i komend policji w całym kraju z prośbą o przebadanie dzieci policjantów i pracowników policji na zawartość w ich organizmach rakotwórczej substancji jaką jest Glifosat. Otrzymaliśmy juz kilka odpowiedzi. Pieniędzy na badania dzieci policjantów nie ma!

Ważniejsze od zdrowia dzieci policjantów są rzeczy które mógłbym długo wymieniać, a każda z nich woła o pomstę do nieba. Dla przykładu są pieniądze na aresztowanie Bustowskiego za mówienie prawdy, w asyście kilku radiowozów i kilkunastu policjantów. Są pieniądze na asystowanie pracowników Sanepidu, którzy znęcają się nad restauratorami na zlecenie władzy okupacyjnej. Są pieniądze na ochronę oszustów, łajdaków i ludobójców, na szczepionkowe kampanie reklamowe, na wynagrodzenia za każdy przypadek śmiertelny potwierdzony przez lekarza jako Covid'owy, ale nie ma pieniędzy na przebadanie dzieci!

Policjanci i Policjantki, przejrzyjcie na oczy! Jesteście wykorzystywani do walki Polsko - Polskiej z narodem, a kiedy prosimy o przebadanie Waszych dzieci, żeby pokazać z jak ważnym problemem spotykamy się każdego dnia, otrzymujemy decyzję odmowną. Ta odmowa nie jest skierowana do mnie tylko do Was.


Team Bustowskilosowa wiadomość

Armand wyprowadza Policję z parku w Katowicach

Armand wyprowadza Policję z parku w Katowicach

Tu jest chodnik, a nie ulica! tu jest park, a nie autostrada! Wsteczny i z powrotem na ulicę! - tak uświadamiał przez megafon Marcin Bustowski. Armand się n...

Team Bustowskilosowa wiadomość

Tester Glifosatu

Tester Glifosatu

Naukowcy i firmy z Lipska i Drezna chcą wprowadzić na rynek urządzenie pomiarowe, które można wykorzystać do szybkiego i łatwego wykrywania glifosatu na ...

Team Bustowskilosowa wiadomość

Żeby Polska była polska

Żeby Polska była polska

Polskie dziecko do Was woła! ŻEBY POLSKA BYŁA POLSKA! Dziś nie ważne, miasto, wioska... w sercach ma być cała Polska!

[ poprzednia strona ]


STOP! TRUCIA GLIFOSATEM
Podziękowania

Logo Przebudzeni Konsumenci | Marcin Bustowski

Dnia 20 stycznia 2021 roku w Warszawie w Sądzie Rejonowym odbyła się rozprawa w której byłem oskarżony przez firmę Animex uważającą się za lidera na rynku mięsa w Polsce. Składam serdeczne podziękowania wszystkim którzy przyjechali z różnych miast w Polsce, żeby mnie w tym dniu wspierać. Pokazaliście co potraficie, Korytarz w sądzie był wypełniony po brzegi, jesteście wspaniali za co Wam jeszcze raz dziękuję.

Marcin Bustowski
Matrix - WygrajmyRazem.pl - Marcin Bustowski

Żyjemy w matrixie

Państwo MATRIX w którym żyjemy nie jest nam przyjazne. Rzeczywistość ta została wykreowana przez polityków, korporacje zagraniczne, koncerny farmaceutyczne i spożywcze wspierane przez władzę okupacyjną. Mam nadzieję, że wspólnie uda nam się wygrać walkę ze złem. Wygrajmy Razem!

Teleduperele - Darmowe ogłoszenia bez płacenia!

Teleduperele.pl - Ogłoszenia bez płacenia

Pomożemy Ci sprzedać wszystkie duperele!

hop top