Policjanci, otrząśnijcie się!

Władza okupacyjna wykorzystuje Policjantów i Policjantki do walki z narodem, a kiedy prosicie o zdrowie dla Waszych dzieci, okupanci odwracają się od Was!

data publikacji: 09-06-2021


Bustowski TVKasa jest prawie na wszystko


Złożyliśmy pisma do komend wojewódzkich i wielu posterunków i komend policji w całym kraju z prośbą o przebadanie dzieci policjantów i pracowników policji na zawartość w ich organizmach rakotwórczej substancji jaką jest Glifosat. Otrzymaliśmy juz kilka odpowiedzi. Pieniędzy na badania dzieci policjantów nie ma!

Ważniejsze od zdrowia dzieci policjantów są rzeczy które mógłbym długo wymieniać, a każda z nich woła o pomstę do nieba. Dla przykładu są pieniądze na aresztowanie Bustowskiego za mówienie prawdy, w asyście kilku radiowozów i kilkunastu policjantów. Są pieniądze na asystowanie pracowników Sanepidu, którzy znęcają się nad restauratorami na zlecenie władzy okupacyjnej. Są pieniądze na ochronę oszustów, łajdaków i ludobójców, na szczepionkowe kampanie reklamowe, na wynagrodzenia za każdy przypadek śmiertelny potwierdzony przez lekarza jako Covid'owy, ale nie ma pieniędzy na przebadanie dzieci!

Policjanci i Policjantki, przejrzyjcie na oczy! Jesteście wykorzystywani do walki Polsko - Polskiej z narodem, a kiedy prosimy o przebadanie Waszych dzieci, żeby pokazać z jak ważnym problemem spotykamy się każdego dnia, otrzymujemy decyzję odmowną. Ta odmowa nie jest skierowana do mnie tylko do Was.


Team Bustowskilosowa wiadomość

Pracownicy Sanepidu się buntują

Pracownicy Sanepidu się buntują

Zbuntowani pracownicy Sanepidów mają dość, nie chcą kontrolować firm i nakładać mandatów. Obawiają się pozwów.

Team Bustowskilosowa wiadomość

Statut Kaliski my to likwidujemy

Statut Kaliski my to likwidujemy

Dnia 11.11.2021 r w Kaliszu odbyło się wydarzenie artystyczne które przejdzie do historii. Organizatorom spektaklu edukacyjnego postawiono zarzuty. Postanowi...

Team Bustowskilosowa wiadomość

Obligatoryjna kontrola moczu świń jest konieczna

Obligatoryjna kontrola moczu świń jest konieczna

Dnia 16.11.2021 roku jako partia Przebudzeni Konsumenci skierowaliśmy do Ministra Rolnictwa Pana Henryka Kowalczyka pismo wzywające do podjęcia działań.

[ poprzednia strona ]


STOP! TRUCIA GLIFOSATEM
Podziękowania

Logo Przebudzeni Konsumenci | Marcin Bustowski

Dnia 20 stycznia 2021 roku w Warszawie w Sądzie Rejonowym odbyła się rozprawa w której byłem oskarżony przez firmę Animex uważającą się za lidera na rynku mięsa w Polsce. Składam serdeczne podziękowania wszystkim którzy przyjechali z różnych miast w Polsce, żeby mnie w tym dniu wspierać. Pokazaliście co potraficie, Korytarz w sądzie był wypełniony po brzegi, jesteście wspaniali za co Wam jeszcze raz dziękuję.

Marcin Bustowski
Matrix - WygrajmyRazem.pl - Marcin Bustowski

Żyjemy w matrixie

Państwo MATRIX w którym żyjemy nie jest nam przyjazne. Rzeczywistość ta została wykreowana przez polityków, korporacje zagraniczne, koncerny farmaceutyczne i spożywcze wspierane przez władzę okupacyjną. Mam nadzieję, że wspólnie uda nam się wygrać walkę ze złem. Wygrajmy Razem!

Zrzutka - WygrajmyRazem.pl - Marcin Bustowski

Dziękuję Wam za każdą złotówkę

Moja codzienna walka jaką toczę z wrogim systemem, wiąże się ze sporymi wydatkami - wyjazdy, badania, materiały reklamowe, megafony, porady prawne i wiele innych rzeczy które pochłaniają znaczne kwoty. Bez Was nie byłoby to mozliwe.
Proszę o wspieranie moich działań dla dobra nas wszystkich.

hop top