Czy znasz Prawo Naturalne?

Żyjemy w Matrixie, wszystkie urzędy które władza okupacyjna nazywa państwowymi, są zarejestrowane jako prywatne firmy w Waszyngtonie.

data publikacji: 18-03-2021


Bustowski TVWypowiedz posłuszeństwo i przejdź na Prawo Naturalne


Premier Mateusz Morawiecki głosi :" Jesteśmy w sytuacji, w pewnym sensie nie do odwrócenia. Ponieważ jesteśmy krajem posiadanym przez kogoś z zagranicy". W państwowości, która już nie istnieje, Państwo Rzeczpospolita Polska po 1989 roku, przekształcone zostało w spółkę zarejestrowaną pod DUNS Nr 0 0 0 7 9 3 1 2 w Waszyngtonie,

Tajemnica numeru PESEL powstającego obecnie wraz z CERTYFIKATEM URODZENIA polega na tym, że jest to nowoczesne narzędzie służące rządom do sprzedaży swoich obywateli klanowi 13 rodzin bankierskich, a bankierom CERYTFIKATY URODZEŃ służą do nowoczesengo handlu ludźmi (czytaj pracą tych ludzi) na światowych prywatnych giełdach pieniężnych.

Ludzie stali się towarem za który bankierzy płacą rządom emisją pieniądza (czytaj długiem) który potem spłacają niewolnicy-obywatele w podatkach. Kilka lat temu roczne wpływy z podatków dochodowych obywateli w Polsce, stanowiły w przybliżeniu roczną kwotę odsetek jaką rząd płacił bankierom za emisję dłużną pieniądza,  który NBP mógł wyemitować samodzielnie i bezotsetkowo. To jest kwintesencja oszustwa!  Pobrane przez Urząd Skarbowy nasze podatki dochodowe idą w formie odsetek do kieszeni bankierów którzy rozdysponowywują je pomiędzy sobą w wysokości najprawdopodobniej opartej na bazie wysokości tajnych udziałów w Narodowym Banku Polskim.

Ostatnimi czasy wydaje się, że po wprowadzeniu tzw. cyfryzacji owa „sprzedaż” Polaków idzie automatycznie dzięki obozowemu numerowi PESEL w trybie ciągłym wraz z urodzeniem się każdego nowego dziecka. Odbywa się to prawdopodobnie w następujący sposób: Szpital zgłasza obowiązkowo do Urzędu Stanu Cywilnego urodzenie się każdego dziecka. Ten rejestruje urodzenie, nadaje nr PESEL tworząc CERTYFIKAT URODZENIA  i wysyła informację do jednego z ministerstw (prawdopodobnie do ministerstwa Finansów i MSW). MINISTERSTWO przesyła CERTYFIKAT URODZENIA dalej czyli do tej zarejestrowanej w Ameryce pod nazwą „Poland Republic of” spółki, która deponuje te certyfikaty w formie elektronicznej w depozycie w Amerykańskiej Komisji Papierów Wartościowych (SEC) przy FEDzie by Międzynarodowa Korporacja finansowa (ICF) mogła handlować ludźmi na giełdach używając ich CERTYFIKATÓW URODZENIA.

Zatem jeśli chcemy wyjść z tego stanu niewolnictwa i handlu Polakami na światowych giełdach, trzeba skorzystać ze sprawdzonego sposobu uwolnienia się, tj. wrócić do zasad cywilizacji łacińskiej opartych o etykę katolicką i o Prawo Naturalne w polskim prawie oraz w  polskim życiu społeczno-polityczno-gospodarczym.  Następnie wszelkie odstępstwa od tych norm i nadużycia należy srogo karać.
Likwidując nr PESEL (czyli automatyczny łącznik pomiędzy żywym człowiekiem a handlarzami ludźmi) oraz uznając Prawo Naturalne za obowiązujące w polskim prawodastwie, automatycznie wylogowywujemy się z bankierskeigo niewolniczego systemu światowego handlu ludźmi.

Artykuł jest hipotezą i opinią Pani Teresy Garlandał

Anna Luiza - Konkretny Kanał rozmawia z Armandem Armani o prawie naturalnym


Musisz to zobaczyć: Lusia z Konkretnego KanałuTeam Bustowskilosowa wiadomość

Spotkanie ludzi świadomych w Sosnówce Górnej

Spotkanie ludzi świadomych w Sosnówce Górnej

Na prośbę organizatora informujemy, że dnia 10 i 11 kwietnia 2021 roku tj w najbliższą sobotę i niedzielę odbędzie się spotkanie ludzi świadomych

Team Bustowskilosowa wiadomość

Glifosat jest rakotwórczy - badania potwierdzają

Glifosat jest rakotwórczy - badania potwierdzają

Nowe badania przeprowadzone przez najlepszych amerykańskich naukowców rządowych wykazały, że osoby narażone na działanie powszechnie stosowanej substancj...

Team Bustowskilosowa wiadomość

26.06.2021 Piknik Kamracki Marsz Dmowski na Zamek

26.06.2021 Piknik Kamracki Marsz Dmowski na Zamek

Znakomicie zorganizowany Piknik Kamracki "Marsz Dmowski na Zamek" zorganizowany przez Wojtka, Marcina i sztab ludzi z nimi wpółpracujących odbył się dnia 2...

[ poprzednia strona ]


STOP! TRUCIA GLIFOSATEM
Podziękowania

Logo Przebudzeni Konsumenci | Marcin Bustowski

Dnia 20 stycznia 2021 roku w Warszawie w Sądzie Rejonowym odbyła się rozprawa w której byłem oskarżony przez firmę Animex uważającą się za lidera na rynku mięsa w Polsce. Składam serdeczne podziękowania wszystkim którzy przyjechali z różnych miast w Polsce, żeby mnie w tym dniu wspierać. Pokazaliście co potraficie, Korytarz w sądzie był wypełniony po brzegi, jesteście wspaniali za co Wam jeszcze raz dziękuję.

Marcin Bustowski
Matrix - WygrajmyRazem.pl - Marcin Bustowski

Żyjemy w matrixie

Państwo MATRIX w którym żyjemy nie jest nam przyjazne. Rzeczywistość ta została wykreowana przez polityków, korporacje zagraniczne, koncerny farmaceutyczne i spożywcze wspierane przez władzę okupacyjną. Mam nadzieję, że wspólnie uda nam się wygrać walkę ze złem. Wygrajmy Razem!

Zrzutka - WygrajmyRazem.pl - Marcin Bustowski

Dziękuję Wam za każdą złotówkę

Moja codzienna walka jaką toczę z wrogim systemem, wiąże się ze sporymi wydatkami - wyjazdy, badania, materiały reklamowe, megafony, porady prawne i wiele innych rzeczy które pochłaniają znaczne kwoty. Bez Was nie byłoby to mozliwe.
Proszę o wspieranie moich działań dla dobra nas wszystkich.

hop top