Czy Dom Dziecka mógł się dopuścić szczepień?

Dnia 09.07.2021 roku złożyliśmy zawiadomienie do Prokuratury w sprawie możliwości popełnienia przestępstwa na dzieciach z Domu Dziecka.

data publikacji: 10-07-2021


Bustowski TVCzy uzyskane informacje się potwierdzą?


Dnia 07.07.2021 roku odwiedziliśmy kilka domów dziecka w Jeleniej Górze składając Dyrektorom stosowne pisma w sprawie szczepień.
W jednym z domów dziecka Pani Dyrektor nie chciała potwierdzić pieczątką i podpisem, że otrzymała od nas pismo. Ostatecznie udało się nam otrzymać potwierdzenie.
Gdy opuszczaliśmy budynek od nieznanej nam osoby na korytarzu otrzymaliśmy informację, że w tutejszym Domu Dziecka rozpoczęto szczepienia. Wiadomość tę przekazał nam najprawdopodobniej pracownik.
Następnego dnia zawiadomiliśmy jeleniogórską Prokuraturę w tej sprawie.

Tego samego dnia napłynęły do nas informacje od internautów, że w internecie ktoś nawołuje o zgłaszanie do Youtube naszego filmu który nagraliśmy przy domu dziecka. Najprawdopodobniej jest to ktoś z bliskiego otoczenia Zarządu Stowarzyszenia które prowadzi Dom Dziecka w Jeleniej Górze.Team Bustowskilosowa wiadomość

Animex Berlinki wyrok z uzasadnieniem

Animex Berlinki wyrok z uzasadnieniem

Spełniając waszą prośbę skierowaną do nas drogą elektroniczną i telefonicznie, publikujemy wyrok w sprawie firmy Animex Foods - producenta między innym...

Team Bustowskilosowa wiadomość

Agresywna Magda Gessler zaatakowała Bustowskiego

Agresywna Magda Gessler zaatakowała Bustowskiego

Podczas Kuchennych Rewolucji w Karpaczu dnia 24.07.2021 roku, agresywna Magda Gessler zaatakowała niszcząc telefon. Szarpała się także z Filipem ciągnąc ...

Team Bustowskilosowa wiadomość

Ryba - trzecia wojna | teledysk

Ryba - trzecia wojna | teledysk

Polecamy obejrzenie teledysku którego słowa są na topie. W teledysku wspomniano także o nas.

[ poprzednia strona ]


STOP! TRUCIA GLIFOSATEM
Podziękowania

Logo Przebudzeni Konsumenci | Marcin Bustowski

Dnia 20 stycznia 2021 roku w Warszawie w Sądzie Rejonowym odbyła się rozprawa w której byłem oskarżony przez firmę Animex uważającą się za lidera na rynku mięsa w Polsce. Składam serdeczne podziękowania wszystkim którzy przyjechali z różnych miast w Polsce, żeby mnie w tym dniu wspierać. Pokazaliście co potraficie, Korytarz w sądzie był wypełniony po brzegi, jesteście wspaniali za co Wam jeszcze raz dziękuję.

Marcin Bustowski
Matrix - WygrajmyRazem.pl - Marcin Bustowski

Żyjemy w matrixie

Państwo MATRIX w którym żyjemy nie jest nam przyjazne. Rzeczywistość ta została wykreowana przez polityków, korporacje zagraniczne, koncerny farmaceutyczne i spożywcze wspierane przez władzę okupacyjną. Mam nadzieję, że wspólnie uda nam się wygrać walkę ze złem. Wygrajmy Razem!

Teleduperele - Darmowe ogłoszenia bez płacenia!

Teleduperele.pl - Ogłoszenia bez płacenia

Pomożemy Ci sprzedać wszystkie duperele!

hop top