Napływają do nas niepokojące informacje

... o tym, że w organizmach dzieci w różnych częściach Polski coraz częściej wykrywany jest glifosat – składnik środka chwastobójczego używanego w...

data publikacji: 20-05-2021


Napływają do nas niepokojące informacje

Z niecierpliwością czekamy na decyzję


Na ostatnim Zarządzie Powiatu Lubińskiego doszliśmy do wniosku, że warto przebadać najmłodszych mieszkańców naszego Powiatu.
Chcielibyśmy – wzorem na przykład Jeleniej Góry – zbadać dzieci na obecność glifosatu. Akcję przeprowadzilibyśmy w wybranych grupach dzieci w każdej gminie Powiatu Lubińskiego.  Środek ochrony roślin Roundup, który bardzo często stosują polscy rolnicy, zawiera właśnie glifosat.
Gdy dopracujemy szczegóły akcji, niezwłocznie o wszystkim Państwa poinformuję - napisał w komunikacie Pan Adam Myrda, Starosta Powiatu Lubińskiego. Pod opublikowaną wiadomością posypały się komentarze z okrzykami "Brawo" i "Super".[ powrót ]


STOP! TRUCIA GLIFOSATEM
Podziękowania

Logo Przebudzeni Konsumenci | Marcin Bustowski

Dnia 20 stycznia 2021 roku w Warszawie w Sądzie Rejonowym odbyła się rozprawa w której byłem oskarżony przez firmę Animex uważającą się za lidera na rynku mięsa w Polsce. Składam serdeczne podziękowania wszystkim którzy przyjechali z różnych miast w Polsce, żeby mnie w tym dniu wspierać. Pokazaliście co potraficie, Korytarz w sądzie był wypełniony po brzegi, jesteście wspaniali za co Wam jeszcze raz dziękuję.

Marcin Bustowski
Matrix - WygrajmyRazem.pl - Marcin Bustowski

Żyjemy w matrixie

Państwo MATRIX w którym żyjemy nie jest nam przyjazne. Rzeczywistość ta została wykreowana przez polityków, korporacje zagraniczne, koncerny farmaceutyczne i spożywcze wspierane przez władzę okupacyjną. Mam nadzieję, że wspólnie uda nam się wygrać walkę ze złem. Wygrajmy Razem!

Zrzutka - WygrajmyRazem.pl - Marcin Bustowski

Dziękuję Wam za każdą złotówkę

Moja codzienna walka jaką toczę z wrogim systemem, wiąże się ze sporymi wydatkami - wyjazdy, badania, materiały reklamowe, megafony, porady prawne i wiele innych rzeczy które pochłaniają znaczne kwoty. Bez Was nie byłoby to mozliwe.
Proszę o wspieranie moich działań dla dobra nas wszystkich.

hop top