Żegnamy Dr Piotra Wojciechowskiego

Dnia 18.02.2023 roku zmarł Dr Piotr Wojciechowski, lekarz medycyny, major Wojska Polskiego oraz członek Polskiego Stowarzyszenia Niezależnych Lekarzy i Naukowców. Prześladowany przez Izby Lekarskie.

data publikacji: 22-02-2023Był przyjacielem Polaków


Dr Piotr Wojciechowski śmiało i z przekonaniem ostrzegał Polaków w tym także tych najmłodszych przed eksperymentalnymi preparatami genetycznymi. W rozmowie z redaktor Edytą Paradowską informował o realnych zagrożeniach z tym związanych.

Swój zawodowy dorobek życia poświęcił ratowaniu ludzi przed skutkami eksperymentu medycznego w napędzaniu którego udział brali lekarze, politycy, sportowcy, piosenkarze, dziennikarze, znani ludzie i ci którzy byli spragnieni zdobycia pieniędzy kosztem zdrowia innych. Sąd Wojskowy Izby Lekarskiej skierował wobec Niego 17 zarzutów. Dr Piotr Wojciechowski odszedł od nas dnia 18.02.2023 roku.

Uroczystość pogrzebowa odbędzie się w czwartek, 23 lutego 2023 roku o godzinie 13:45 na Cmentarzu komunalnym w Bydgoszczy przy ulicy Wiślanej.

Pogrążeni w smutku składamy kondolencje rodzinie.


Musisz to zobaczyć: źródło wiadomościTeam Bustowskilosowa wiadomość

Tucz nakładczy musi być zlikwidowany

Tucz nakładczy musi być zlikwidowany

Zanim sięgniesz w markecie do lodówki po tackę z mięsem, przypomnij sobie obraz zdjęć które Ci pokazuję.

Team Bustowskilosowa wiadomość

Burmistrz Kamiennej Góry i jego naganne zachowanie

Burmistrz Kamiennej Góry i jego naganne zachowanie

Burmistrz Kamiennej Góry Janusz Chodasewicz nasyła Policję na osoby które przychodzą do Urzędu Miasta

Team Bustowskilosowa wiadomość

Izby Rolnicze należy zlikwidować

Izby Rolnicze należy zlikwidować

Przez 20 lat spadła ilość Gospodarstw Rolnych, a podatek dla Izby jest taki sam. Między innymi dzięki Izbom Rolniczym mamy złej jakości żywność w mark...

[ poprzednia strona ]


STOP! TRUCIA GLIFOSATEM
Podziękowania

Logo Przebudzeni Konsumenci | Marcin Bustowski

Dnia 20 stycznia 2021 roku w Warszawie w Sądzie Rejonowym odbyła się rozprawa w której byłem oskarżony przez firmę Animex uważającą się za lidera na rynku mięsa w Polsce. Składam serdeczne podziękowania wszystkim którzy przyjechali z różnych miast w Polsce, żeby mnie w tym dniu wspierać. Pokazaliście co potraficie, Korytarz w sądzie był wypełniony po brzegi, jesteście wspaniali za co Wam jeszcze raz dziękuję.

Marcin Bustowski
Matrix - WygrajmyRazem.pl - Marcin Bustowski

Żyjemy w matrixie

Państwo MATRIX w którym żyjemy nie jest nam przyjazne. Rzeczywistość ta została wykreowana przez polityków, korporacje zagraniczne, koncerny farmaceutyczne i spożywcze wspierane przez władzę okupacyjną. Mam nadzieję, że wspólnie uda nam się wygrać walkę ze złem. Wygrajmy Razem!

Teleduperele - Darmowe ogłoszenia bez płacenia!

Teleduperele.pl - Ogłoszenia bez płacenia

Pomożemy Ci sprzedać wszystkie duperele!

hop top