Żegnamy Dr Piotra Wojciechowskiego

Dnia 18.02.2023 roku zmarł Dr Piotr Wojciechowski, lekarz medycyny, major Wojska Polskiego oraz członek Polskiego Stowarzyszenia Niezależnych Lekarzy i Naukowców. Prześladowany przez Izby Lekarskie.

data publikacji: 22-02-2023Był przyjacielem Polaków


Dr Piotr Wojciechowski śmiało i z przekonaniem ostrzegał Polaków w tym także tych najmłodszych przed eksperymentalnymi preparatami genetycznymi. W rozmowie z redaktor Edytą Paradowską informował o realnych zagrożeniach z tym związanych.

Swój zawodowy dorobek życia poświęcił ratowaniu ludzi przed skutkami eksperymentu medycznego w napędzaniu którego udział brali lekarze, politycy, sportowcy, piosenkarze, dziennikarze, znani ludzie i ci którzy byli spragnieni zdobycia pieniędzy kosztem zdrowia innych. Sąd Wojskowy Izby Lekarskiej skierował wobec Niego 17 zarzutów. Dr Piotr Wojciechowski odszedł od nas dnia 18.02.2023 roku.

Uroczystość pogrzebowa odbędzie się w czwartek, 23 lutego 2023 roku o godzinie 13:45 na Cmentarzu komunalnym w Bydgoszczy przy ulicy Wiślanej.

Pogrążeni w smutku składamy kondolencje rodzinie.


Musisz to zobaczyć: źródło wiadomościTeam Bustowskilosowa wiadomość

Roundup rekordowe odszkodowanie za wywołanie raka

Roundup rekordowe odszkodowanie za wywołanie raka

Chory na raka dostanie 280 milionów dolarów. Sąd uznał, że śmiertelną chorobę wywołał u niego środek na chwasty zawierający glifosat

Team Bustowskilosowa wiadomość

Partia Polityczna Przebudzeni Konsumenci

Partia Polityczna Przebudzeni Konsumenci

Niniejszym powiadamiam i wyjaśniam, ja wolny człowiek Marcin Bustowski, iż dopełniły się starania o rejestrację Partii Politycznej Przebudzeni Konsumenci...

Team Bustowskilosowa wiadomość

24.12.2021 Życzenia Świąteczne od Team Bustowski

24.12.2021 Życzenia Świąteczne od Team Bustowski

Spokojnych Świat Bożego Narodzenia od całego zespołu Team Bustowski

[ poprzednia strona ]


STOP! TRUCIA GLIFOSATEM
Podziękowania

Logo Przebudzeni Konsumenci | Marcin Bustowski

Dnia 20 stycznia 2021 roku w Warszawie w Sądzie Rejonowym odbyła się rozprawa w której byłem oskarżony przez firmę Animex uważającą się za lidera na rynku mięsa w Polsce. Składam serdeczne podziękowania wszystkim którzy przyjechali z różnych miast w Polsce, żeby mnie w tym dniu wspierać. Pokazaliście co potraficie, Korytarz w sądzie był wypełniony po brzegi, jesteście wspaniali za co Wam jeszcze raz dziękuję.

Marcin Bustowski
Matrix - WygrajmyRazem.pl - Marcin Bustowski

Żyjemy w matrixie

Państwo MATRIX w którym żyjemy nie jest nam przyjazne. Rzeczywistość ta została wykreowana przez polityków, korporacje zagraniczne, koncerny farmaceutyczne i spożywcze wspierane przez władzę okupacyjną. Mam nadzieję, że wspólnie uda nam się wygrać walkę ze złem. Wygrajmy Razem!

Teleduperele - Darmowe ogłoszenia bez płacenia!

Teleduperele.pl - Ogłoszenia bez płacenia

Pomożemy Ci sprzedać wszystkie duperele!

hop top