Żegnamy Dr Piotra Wojciechowskiego

Dnia 18.02.2023 roku zmarł Dr Piotr Wojciechowski, lekarz medycyny, major Wojska Polskiego oraz członek Polskiego Stowarzyszenia Niezależnych Lekarzy i Naukowców. Prześladowany przez Izby Lekarskie.

data publikacji: 22-02-2023Był przyjacielem Polaków


Dr Piotr Wojciechowski śmiało i z przekonaniem ostrzegał Polaków w tym także tych najmłodszych przed eksperymentalnymi preparatami genetycznymi. W rozmowie z redaktor Edytą Paradowską informował o realnych zagrożeniach z tym związanych.

Swój zawodowy dorobek życia poświęcił ratowaniu ludzi przed skutkami eksperymentu medycznego w napędzaniu którego udział brali lekarze, politycy, sportowcy, piosenkarze, dziennikarze, znani ludzie i ci którzy byli spragnieni zdobycia pieniędzy kosztem zdrowia innych. Sąd Wojskowy Izby Lekarskiej skierował wobec Niego 17 zarzutów. Dr Piotr Wojciechowski odszedł od nas dnia 18.02.2023 roku.

Uroczystość pogrzebowa odbędzie się w czwartek, 23 lutego 2023 roku o godzinie 13:45 na Cmentarzu komunalnym w Bydgoszczy przy ulicy Wiślanej.

Pogrążeni w smutku składamy kondolencje rodzinie.


Musisz to zobaczyć: źródło wiadomościTeam Bustowskilosowa wiadomość

Przemówienie Bustowskiego podczas Rady Miasta Karpacz

Przemówienie Bustowskiego podczas Rady Miasta Karpacz

Dnia 30.06.2021 roku mielismy spotkanie z Radnymi MIasta Karpacz. Poruszyliśmy problem szczepień.

Team Bustowskilosowa wiadomość

Tucz nakładczy musi być zlikwidowany

Tucz nakładczy musi być zlikwidowany

Zanim sięgniesz w markecie do lodówki po tackę z mięsem, przypomnij sobie obraz zdjęć które Ci pokazuję.

Team Bustowskilosowa wiadomość

zawiadomienie przeciwko dyrektorom sanepidu

zawiadomienie przeciwko dyrektorom sanepidu

Do Prokuratury Okręgowej w Jeleniej Górze złożyłem zawiadomienie o możliwości popełnienia przestępstwa z art. 231&1 k.k. w związku z art. 118 k.k. ora...

[ poprzednia strona ]


STOP! TRUCIA GLIFOSATEM
Podziękowania

Logo Przebudzeni Konsumenci | Marcin Bustowski

Dnia 20 stycznia 2021 roku w Warszawie w Sądzie Rejonowym odbyła się rozprawa w której byłem oskarżony przez firmę Animex uważającą się za lidera na rynku mięsa w Polsce. Składam serdeczne podziękowania wszystkim którzy przyjechali z różnych miast w Polsce, żeby mnie w tym dniu wspierać. Pokazaliście co potraficie, Korytarz w sądzie był wypełniony po brzegi, jesteście wspaniali za co Wam jeszcze raz dziękuję.

Marcin Bustowski
Matrix - WygrajmyRazem.pl - Marcin Bustowski

Żyjemy w matrixie

Państwo MATRIX w którym żyjemy nie jest nam przyjazne. Rzeczywistość ta została wykreowana przez polityków, korporacje zagraniczne, koncerny farmaceutyczne i spożywcze wspierane przez władzę okupacyjną. Mam nadzieję, że wspólnie uda nam się wygrać walkę ze złem. Wygrajmy Razem!

Zrzutka - WygrajmyRazem.pl - Marcin Bustowski

Dziękuję Wam za każdą złotówkę

Moja codzienna walka jaką toczę z wrogim systemem, wiąże się ze sporymi wydatkami - wyjazdy, badania, materiały reklamowe, megafony, porady prawne i wiele innych rzeczy które pochłaniają znaczne kwoty. Bez Was nie byłoby to mozliwe.
Proszę o wspieranie moich działań dla dobra nas wszystkich.

hop top