Obejrzyjcie jak działa aparat represji na narodzie polskim.

Dnia 02 marca 2022 roku w firmie SĄD REJONOWY II Wydział Karny w Oświęcimiu odbyło się o godzinie 09:00 w sali nr 110 rozpatrzenie zażalenia Szczepana Krzewickiego. Wobec Szczepana zastosowano areszt. Sprawa będzie miała ciąg dalszy z całą pewnością, ponieważ zachowanie pracownika firmy SĄD REJONOWY zasługuje na potępienie.

data publikacji: 02-03-2022


Bustowski TVTylko ten który ma coś do ukrycia, nie godzi się na filmowanie


Szczepan Krzewicki zaskarżył postanowienie Prokuratury z dnia 29.10.2021 roku o odmowie wszczęcia śledztwa w sprawie przekroczenia uprawnień przez pracowników firmy POLICJA z Oświęcimia, które miały miejsce dnia 14 08.2021 roku.

Na wokandzie firmy SĄD REJONOWY w Oświęcimiu nie ma informacji o imieniu i nazwisku pracownika firmy SĄD REJONOWY który dnia 02 marca 2022 roku okazał wobec Szczepana swoją władzę. Opublikujemy imię i nazwisko jak tylko ustalimy.

Skarżenie się do nich na nich

Dnia 02 marca 2022 roku w firmie SĄD REJONOWY odbyło się posiedzenie w przedmiocie rozpatrzenia zażalenia wniesionego przez Szczepana.
Podczas przedstawienia sądowego zajmujący stanowisko sędziego pokazał swoją władzę i w bezczelny sposób zarządził wobec Szczepana karę porządkową dziesięciu dni pozbawienia wolności pomimo, że nie zachowywał się w sposób niewłaściwy.
W sprawie zażalenia zajmujący stanowisko sędziego w firmie SĄD REJONOWY nie znalazł podstaw, żeby decyzję prokuratora podważyć. Wg niego, choć on sam stwierdził, że postanowienie jest sądu, decyzja prokuratora była słuszna. Dodał, że postanowienie sądu (budynku) jest ostateczne.

Wspieramy Szczepana

Dnia 03.03.2022 o godzinie 09:00 spotykamy się przed budynkiem sądu rejonowego w Oświęcimiu. Wszyscy mile widziani.Team Bustowskilosowa wiadomość

Zarobki lekarzy, pielęgniarek i dyrektora szpitala

Zarobki lekarzy, pielęgniarek i dyrektora szpitala

Dotarliśmy do informacji o zarobkach lekarzy, pielęgniarek i dyrektora szpitala w Wadowicach.

Team Bustowskilosowa wiadomość

Armand Armani o Prawie Naturalnym

Armand Armani o Prawie Naturalnym

Żyjemy w Matrixie, wszystkie urzędy które władza okupacyjna nazywa państwowymi, są zarejestrowane jako prywatne firmy w Waszyngtonie.

Team Bustowskilosowa wiadomość

Pohorecka i Bustowski gośćmi wRealu24

Pohorecka i Bustowski gośćmi wRealu24

Razem z Kasią Pohorecką gościliśmy u Piotra Szlachtowicz wRealu24

[ poprzednia strona ]


STOP! TRUCIA GLIFOSATEM
Podziękowania

Logo Przebudzeni Konsumenci | Marcin Bustowski

Dnia 20 stycznia 2021 roku w Warszawie w Sądzie Rejonowym odbyła się rozprawa w której byłem oskarżony przez firmę Animex uważającą się za lidera na rynku mięsa w Polsce. Składam serdeczne podziękowania wszystkim którzy przyjechali z różnych miast w Polsce, żeby mnie w tym dniu wspierać. Pokazaliście co potraficie, Korytarz w sądzie był wypełniony po brzegi, jesteście wspaniali za co Wam jeszcze raz dziękuję.

Marcin Bustowski
Matrix - WygrajmyRazem.pl - Marcin Bustowski

Żyjemy w matrixie

Państwo MATRIX w którym żyjemy nie jest nam przyjazne. Rzeczywistość ta została wykreowana przez polityków, korporacje zagraniczne, koncerny farmaceutyczne i spożywcze wspierane przez władzę okupacyjną. Mam nadzieję, że wspólnie uda nam się wygrać walkę ze złem. Wygrajmy Razem!

Zrzutka - WygrajmyRazem.pl - Marcin Bustowski

Dziękuję Wam za każdą złotówkę

Moja codzienna walka jaką toczę z wrogim systemem, wiąże się ze sporymi wydatkami - wyjazdy, badania, materiały reklamowe, megafony, porady prawne i wiele innych rzeczy które pochłaniają znaczne kwoty. Bez Was nie byłoby to mozliwe.
Proszę o wspieranie moich działań dla dobra nas wszystkich.

hop top