Jest Animex, są parówki i są Berlinki

Zapraszamy wszystkich 28.04.2021 do Sądu Okręgowego w Jeleniej Górze na rozprawę z Animexem - Krakuski, Berlinki...

data publikacji: 24-04-2021


Bustowski TV28.04.2021 Sąd Okręgowy w Jelenia Górze


Drogi Animexie, powiedzcie Polakom z jakich świn GMO są robione wędlinki i parówki. Kto dla Was hoduje te świnie, w jakich warunkach i jak one są karmione. Czy badacie mocz świn na pozostałosci Glifosatu rakotwórczego z pasz z soji importowanej. Jaki u Was jest dobrostan zwierząt. Domagamy się wejścia na fermy, żeby pokazać Polakom jak to wygląda naprawdę. Wszyscy powinni to zobaczyć! Udowodnijcie nam, że nie jest tak jak mówimy!

Zapraszam wszystkich konsumentów oraz media do Sądu Okręgowego w Jeleniej Górze, ul. Wojska Polskiego 56, dnia 28.04.2021. O godzinie 09:00 rozpocznie się rozprawa z trucicielem narodu polskiego.

Gdyby ktoś chciał przyjechać z daleka, Kasia Pohorecka pomoże załatwić nocleg - telefon 514 475 146

Poszukuję rolników poszkodowanych przez Agriplus i pracowników zakładów Animex którzy chcą ujawnić prawdę. Dzwońcie do mnie 792 434 657

Wygrajmy Razem!

Marcin BustowskiTeam Bustowskilosowa wiadomość

Kolejna rozmowa z senatorem Krzysztofem Mróz

Kolejna rozmowa z senatorem Krzysztofem Mróz

Posłuchajcie kolejnej rozmowy tym razem Katarzyny Pohoreckiej z sebatorem Krzysztofem Mróz z Jeleniej Góry w sprawie trucia glifosatem

Team Bustowskilosowa wiadomość

Matrix kontra prawo naturalne

Matrix kontra prawo naturalne

W dniu dzisiejszym w firmie SĄD REJONOWY w Warszawie odbył się spektakl w sprawie obostrzeń, maseczek, zgromadzeń. Pracownik firmy SĄD REJONOWY zatrudnion...

Team Bustowskilosowa wiadomość

Szynka konfekcjonowana Sokołów test wytrzymałości

Szynka konfekcjonowana Sokołów test wytrzymałości

Otrzymałem ciekawą wiadomość od Pani, która ze swoją szefową poddała testowi na wytrzymałość zapakowaną, krojoną szynkę marki Sokołów.

[ poprzednia strona ]


STOP! TRUCIA GLIFOSATEM
Podziękowania

Logo Przebudzeni Konsumenci | Marcin Bustowski

Dnia 20 stycznia 2021 roku w Warszawie w Sądzie Rejonowym odbyła się rozprawa w której byłem oskarżony przez firmę Animex uważającą się za lidera na rynku mięsa w Polsce. Składam serdeczne podziękowania wszystkim którzy przyjechali z różnych miast w Polsce, żeby mnie w tym dniu wspierać. Pokazaliście co potraficie, Korytarz w sądzie był wypełniony po brzegi, jesteście wspaniali za co Wam jeszcze raz dziękuję.

Marcin Bustowski
Matrix - WygrajmyRazem.pl - Marcin Bustowski

Żyjemy w matrixie

Państwo MATRIX w którym żyjemy nie jest nam przyjazne. Rzeczywistość ta została wykreowana przez polityków, korporacje zagraniczne, koncerny farmaceutyczne i spożywcze wspierane przez władzę okupacyjną. Mam nadzieję, że wspólnie uda nam się wygrać walkę ze złem. Wygrajmy Razem!

Teleduperele - Darmowe ogłoszenia bez płacenia!

Teleduperele.pl - Ogłoszenia bez płacenia

Pomożemy Ci sprzedać wszystkie duperele!

hop top