Postanowienie Sądu z uzasadnieniem

Dnia 12.07.2021 roku Sąd Rejonowy w Jeleniej Górze wydał postanowienie w sprawie mojego zażalenia na zatrzymanie mnie przez Policję dnia 06.02.2021 roku.

data publikacji: 12-07-2021


Bustowski TVKomediancie, zrobię jak obiecałem


Przypomnę, że dnia 06.02.2021 roku w sposób spektakularny zostałem zatrzymaney przez jeleniogórską Policję. Przetrzymwano mnie przez siedem godzin w kajdankach, nie dostałem wody, a jeden z policjantów zeznał w sądzie, że miałem dostęp do wody w toalecie (najwyraźniej miał na myśli spłuczkę). Tego samego dnia po decyzji Prokuratury w Jeleniej Górze zostałem zwolniony co nie zostało oficjalnie potwierdzone. Formalnie nadal jestem zatrzymany.

W dniu dzisiejszym Sąd Rejonowy w Jeleniej Górze wydał oficjalne postanowienie na moje zażalenie w sprawie zatrzymania. W uzasadnieniu przyznał, że zatrzymanie było dokonane z naruszeniem przepisów prawa, a ja byłem potraktowany w sposób niewłaściwy.

"Sąd stwierdził nielegalność, nieprawidłowość oraz niezasadność zatrzymania Marcina Bustowskiego w dniu 06.02.2021 r."

Zapowiadam pozwy o odszkodowanie od jeleniogórskich komendantów oraz wobec firmy Policja. Nadmienię, że nie będę wyciągał konsekwencji prawnych wobec policjantów którzy w tym dniu uczestniczyli w zatrzymanieu, a była to znaczna grupa wraz z oddziałem antykonfliktowym. CDN...

Marcin Bustowski

Wygrajmy Razem!

Team Bustowskilosowa wiadomość

Sprzeciw od wyroku nakazowego w matrixowym sądzie

Sprzeciw od wyroku nakazowego w matrixowym sądzie

Pracownicy matrixowych sądów które służą systemowi do zwalczania ludzi piją z plastikowych butelek, jedzą schemizowane produkty i wystawiają orzeczenia...

Team Bustowskilosowa wiadomość

Korporacje są świadome tego co sprzedają

Korporacje są świadome tego co sprzedają

Tylko od Was zależy czy my to zmienimy i czy Wasze dzieci i my będziemy dalej truci.

Team Bustowskilosowa wiadomość

Pracownicy Sanepidu się buntują

Pracownicy Sanepidu się buntują

Zbuntowani pracownicy Sanepidów mają dość, nie chcą kontrolować firm i nakładać mandatów. Obawiają się pozwów.

[ poprzednia strona ]


STOP! TRUCIA GLIFOSATEM
Podziękowania

Logo Przebudzeni Konsumenci | Marcin Bustowski

Dnia 20 stycznia 2021 roku w Warszawie w Sądzie Rejonowym odbyła się rozprawa w której byłem oskarżony przez firmę Animex uważającą się za lidera na rynku mięsa w Polsce. Składam serdeczne podziękowania wszystkim którzy przyjechali z różnych miast w Polsce, żeby mnie w tym dniu wspierać. Pokazaliście co potraficie, Korytarz w sądzie był wypełniony po brzegi, jesteście wspaniali za co Wam jeszcze raz dziękuję.

Marcin Bustowski
Matrix - WygrajmyRazem.pl - Marcin Bustowski

Żyjemy w matrixie

Państwo MATRIX w którym żyjemy nie jest nam przyjazne. Rzeczywistość ta została wykreowana przez polityków, korporacje zagraniczne, koncerny farmaceutyczne i spożywcze wspierane przez władzę okupacyjną. Mam nadzieję, że wspólnie uda nam się wygrać walkę ze złem. Wygrajmy Razem!

Teleduperele - Darmowe ogłoszenia bez płacenia!

Teleduperele.pl - Ogłoszenia bez płacenia

Pomożemy Ci sprzedać wszystkie duperele!

hop top