Postanowienie Sądu z uzasadnieniem

Dnia 12.07.2021 roku Sąd Rejonowy w Jeleniej Górze wydał postanowienie w sprawie mojego zażalenia na zatrzymanie mnie przez Policję dnia 06.02.2021 roku.

data publikacji: 12-07-2021


Bustowski TVKomediancie, zrobię jak obiecałem


Przypomnę, że dnia 06.02.2021 roku w sposób spektakularny zostałem zatrzymaney przez jeleniogórską Policję. Przetrzymwano mnie przez siedem godzin w kajdankach, nie dostałem wody, a jeden z policjantów zeznał w sądzie, że miałem dostęp do wody w toalecie (najwyraźniej miał na myśli spłuczkę). Tego samego dnia po decyzji Prokuratury w Jeleniej Górze zostałem zwolniony co nie zostało oficjalnie potwierdzone. Formalnie nadal jestem zatrzymany.

W dniu dzisiejszym Sąd Rejonowy w Jeleniej Górze wydał oficjalne postanowienie na moje zażalenie w sprawie zatrzymania. W uzasadnieniu przyznał, że zatrzymanie było dokonane z naruszeniem przepisów prawa, a ja byłem potraktowany w sposób niewłaściwy.

"Sąd stwierdził nielegalność, nieprawidłowość oraz niezasadność zatrzymania Marcina Bustowskiego w dniu 06.02.2021 r."

Zapowiadam pozwy o odszkodowanie od jeleniogórskich komendantów oraz wobec firmy Policja. Nadmienię, że nie będę wyciągał konsekwencji prawnych wobec policjantów którzy w tym dniu uczestniczyli w zatrzymanieu, a była to znaczna grupa wraz z oddziałem antykonfliktowym. CDN...

Marcin Bustowski

Wygrajmy Razem!

Team Bustowskilosowa wiadomość

Zbieramy pieniądze na operację

Zbieramy pieniądze na operację

Przyłączamy się do akcji zbierania pieniędzy na operację dla Marcina Jakubowskiego. Jeden za wszystkich - Wszycy za jednego!

Team Bustowskilosowa wiadomość

18.06.2021 Team Bustowski gościnnie w Brzegu Dolnym

18.06.2021 Team Bustowski gościnnie w Brzegu Dolnym

Dnia 18.06.2021 roku w Brzegu Dolnym rozpoczęło się szczepienie dzieci. Team Bustowski dojechał na miejsce w momencie kiedy pielęgniarki w pośpiechu opusz...

Team Bustowskilosowa wiadomość

Miliardowe obroty Animex i zerowy podatek dochodowy

Miliardowe obroty Animex i zerowy podatek dochodowy

Ciekawe jak duże wsparcie finansowe dostał Animex od rządu okupacyjnego? Ilu zatrudnia Ukraińców, a ilu Polaków?

[ poprzednia strona ]


STOP! TRUCIA GLIFOSATEM
Podziękowania

Logo Przebudzeni Konsumenci | Marcin Bustowski

Dnia 20 stycznia 2021 roku w Warszawie w Sądzie Rejonowym odbyła się rozprawa w której byłem oskarżony przez firmę Animex uważającą się za lidera na rynku mięsa w Polsce. Składam serdeczne podziękowania wszystkim którzy przyjechali z różnych miast w Polsce, żeby mnie w tym dniu wspierać. Pokazaliście co potraficie, Korytarz w sądzie był wypełniony po brzegi, jesteście wspaniali za co Wam jeszcze raz dziękuję.

Marcin Bustowski
Matrix - WygrajmyRazem.pl - Marcin Bustowski

Żyjemy w matrixie

Państwo MATRIX w którym żyjemy nie jest nam przyjazne. Rzeczywistość ta została wykreowana przez polityków, korporacje zagraniczne, koncerny farmaceutyczne i spożywcze wspierane przez władzę okupacyjną. Mam nadzieję, że wspólnie uda nam się wygrać walkę ze złem. Wygrajmy Razem!

Zrzutka - WygrajmyRazem.pl - Marcin Bustowski

Dziękuję Wam za każdą złotówkę

Moja codzienna walka jaką toczę z wrogim systemem, wiąże się ze sporymi wydatkami - wyjazdy, badania, materiały reklamowe, megafony, porady prawne i wiele innych rzeczy które pochłaniają znaczne kwoty. Bez Was nie byłoby to mozliwe.
Proszę o wspieranie moich działań dla dobra nas wszystkich.

hop top