Postanowienie Sądu z uzasadnieniem

Dnia 12.07.2021 roku Sąd Rejonowy w Jeleniej Górze wydał postanowienie w sprawie mojego zażalenia na zatrzymanie mnie przez Policję dnia 06.02.2021 roku.

data publikacji: 12-07-2021


Bustowski TVKomediancie, zrobię jak obiecałem


Przypomnę, że dnia 06.02.2021 roku w sposób spektakularny zostałem zatrzymaney przez jeleniogórską Policję. Przetrzymwano mnie przez siedem godzin w kajdankach, nie dostałem wody, a jeden z policjantów zeznał w sądzie, że miałem dostęp do wody w toalecie (najwyraźniej miał na myśli spłuczkę). Tego samego dnia po decyzji Prokuratury w Jeleniej Górze zostałem zwolniony co nie zostało oficjalnie potwierdzone. Formalnie nadal jestem zatrzymany.

W dniu dzisiejszym Sąd Rejonowy w Jeleniej Górze wydał oficjalne postanowienie na moje zażalenie w sprawie zatrzymania. W uzasadnieniu przyznał, że zatrzymanie było dokonane z naruszeniem przepisów prawa, a ja byłem potraktowany w sposób niewłaściwy.

"Sąd stwierdził nielegalność, nieprawidłowość oraz niezasadność zatrzymania Marcina Bustowskiego w dniu 06.02.2021 r."

Zapowiadam pozwy o odszkodowanie od jeleniogórskich komendantów oraz wobec firmy Policja. Nadmienię, że nie będę wyciągał konsekwencji prawnych wobec policjantów którzy w tym dniu uczestniczyli w zatrzymanieu, a była to znaczna grupa wraz z oddziałem antykonfliktowym. CDN...

Marcin Bustowski

Wygrajmy Razem!

Team Bustowskilosowa wiadomość

Jarosław Kaczyński jest człowiekiem czy powłoką

Jarosław Kaczyński jest człowiekiem czy powłoką

W moich wczorajszych przemysleniach poddałem wątpliwości fakt, że Jarosław Kaczyński żyje i jest człowiekiem. Moje przeczucia nie muszą być fantazją,...

Team Bustowskilosowa wiadomość

Mikołajki w Paradise Club w Lubaniu 04.12.2021

Mikołajki w Paradise Club w Lubaniu 04.12.2021

06.12.2021 Podsumowanie | W Paradise Club w miejscowości Lubań, będziesz mieć okazję wesprzeć zbiórkę na badanie dzieci na zawartość rakotwórczego g...

Team Bustowskilosowa wiadomość

Prawo Naruralne na nowej domenie

Prawo Naruralne na nowej domenie

Prawo naturalne w nowej odsłonie. Aktualności, informacje, dyskusje na forum!

[ poprzednia strona ]


STOP! TRUCIA GLIFOSATEM
Podziękowania

Logo Przebudzeni Konsumenci | Marcin Bustowski

Dnia 20 stycznia 2021 roku w Warszawie w Sądzie Rejonowym odbyła się rozprawa w której byłem oskarżony przez firmę Animex uważającą się za lidera na rynku mięsa w Polsce. Składam serdeczne podziękowania wszystkim którzy przyjechali z różnych miast w Polsce, żeby mnie w tym dniu wspierać. Pokazaliście co potraficie, Korytarz w sądzie był wypełniony po brzegi, jesteście wspaniali za co Wam jeszcze raz dziękuję.

Marcin Bustowski
Matrix - WygrajmyRazem.pl - Marcin Bustowski

Żyjemy w matrixie

Państwo MATRIX w którym żyjemy nie jest nam przyjazne. Rzeczywistość ta została wykreowana przez polityków, korporacje zagraniczne, koncerny farmaceutyczne i spożywcze wspierane przez władzę okupacyjną. Mam nadzieję, że wspólnie uda nam się wygrać walkę ze złem. Wygrajmy Razem!

Zrzutka - WygrajmyRazem.pl - Marcin Bustowski

Dziękuję Wam za każdą złotówkę

Moja codzienna walka jaką toczę z wrogim systemem, wiąże się ze sporymi wydatkami - wyjazdy, badania, materiały reklamowe, megafony, porady prawne i wiele innych rzeczy które pochłaniają znaczne kwoty. Bez Was nie byłoby to mozliwe.
Proszę o wspieranie moich działań dla dobra nas wszystkich.

hop top