List Otwarty do sędziego Jarosława Staszkiewicz

Dnia 27 stycznia 2023 roku złożyliśmy w biurze podawczym SĄDU REJONOWEGO w Jeleniej Górze List Otwarty adresowany do sędziego Jarosława Staszkiewicz który był przewodniczącym w sprawie karnej gdzie złożyłem prawie 900 stron materiałów dowodowych wskazujących na przestępstwa przeciwko ludzkości.

data publikacji: 27-01-2023


Bustowski TVCzy Jarosław Staszkiewicz zareaguje?


List Otwarty który jest zaadresowany do sędziego Jarosława Staszkiewicz mają otrzymać także sędziowie wszystkich wydziałów SĄDU REJONOWEGO i SĄDU OKRĘGOWEGO w Jeleniej Górze, SĄD REJONOWY w Kamiennej Górze i Lwówku Śląskim, SĄD NAJWYŻSZY, RZECZNIK PRAW OBYWATELSKICH oraz Prezes SĄDU APELACYJNEGO we Wrocławiu.

O co chodzi? - zapraszam do lektury.

Bustowski MarcinPobierz plik


Team Bustowskilosowa wiadomość

Armand i Magda witają morawieckiego w Bolesławcu

Armand i Magda witają morawieckiego w Bolesławcu

Armand i Magda z Team Bustowski pojechali dzisiaj do Bolesławca przywitać morawieckiego.

Team Bustowskilosowa wiadomość

Czy Minister Puda jest reprezentantem korporacji ?

Czy Minister Puda jest reprezentantem korporacji ?

Dlaczego Minister Puda nie zarządzi obligatoryjnych badań moczu świń z Ferm Agriplus Venekera z których robią dzieciom parówki?

Team Bustowskilosowa wiadomość

Rolnictwo oparte o GMO i glifosat

Rolnictwo oparte o GMO i glifosat

To nie rolnictwo, a rozbójnictwo! Modyfikowana żywność zalewa markety

[ poprzednia strona ]


STOP! TRUCIA GLIFOSATEM
Podziękowania

Logo Przebudzeni Konsumenci | Marcin Bustowski

Dnia 20 stycznia 2021 roku w Warszawie w Sądzie Rejonowym odbyła się rozprawa w której byłem oskarżony przez firmę Animex uważającą się za lidera na rynku mięsa w Polsce. Składam serdeczne podziękowania wszystkim którzy przyjechali z różnych miast w Polsce, żeby mnie w tym dniu wspierać. Pokazaliście co potraficie, Korytarz w sądzie był wypełniony po brzegi, jesteście wspaniali za co Wam jeszcze raz dziękuję.

Marcin Bustowski
Matrix - WygrajmyRazem.pl - Marcin Bustowski

Żyjemy w matrixie

Państwo MATRIX w którym żyjemy nie jest nam przyjazne. Rzeczywistość ta została wykreowana przez polityków, korporacje zagraniczne, koncerny farmaceutyczne i spożywcze wspierane przez władzę okupacyjną. Mam nadzieję, że wspólnie uda nam się wygrać walkę ze złem. Wygrajmy Razem!

Zrzutka - WygrajmyRazem.pl - Marcin Bustowski

Dziękuję Wam za każdą złotówkę

Moja codzienna walka jaką toczę z wrogim systemem, wiąże się ze sporymi wydatkami - wyjazdy, badania, materiały reklamowe, megafony, porady prawne i wiele innych rzeczy które pochłaniają znaczne kwoty. Bez Was nie byłoby to mozliwe.
Proszę o wspieranie moich działań dla dobra nas wszystkich.

hop top