Petycja w sprawie uchylenia aresztu

Petycja o uwolnienie z aresztu śledczego osadzonych redaktorów NPTV Marcina Osadowskiego, Wojciecha Olszańskiego oraz Piotra Rybaka, organizatorów wiecu o charakterze - artystyczno – satyrycznym który odbył się w Kaliszu dnia 11.11.2021r.

data publikacji: 28-11-2021Liczymy, że nasza petycja poparta kilkoma tysiącami podpisów zostanie pozytywnie rozpatrzona.


 W związku z zastosowaniem aresztu wobec organizatorów wiecu w Kaliszu, podczas którego został zorganizowany występ artystyczny w trakcie którego spalono rekwizyt zawierający kopie faktów historycznych sprzed prawie 1000 lat, oraz okazano okrzykami sprzeciw wobec ich treści, domagamy się uwolnienia osadzonych: Marcina Osadowskiego, Piotra Rybaka i Wojciecha Olszańskiego.

Dziękujemy wszystkim, którzy składali w formie elektronicznej podpisy popierające petycję. Dnia 29.11.2021 r. petycja została przekazana do Kancelarii Prezydenta,  Ministerstwa Sprawiedliwości oraz za pośrednictwem Sądu Rejonowego w Kaliszu do Sadu Okręgowego, gdzie dnia 30.11.2021 r. będzie rozpatrywane zażalenie na postanowienie Sądu Rejonowego w przedmiocie tymczasowego aresztowania Kamratów.

Treść PetycjiPobierz Petycję PDFPotwierdzenia złożenia Petycji


Musisz to zobaczyć: Nadal można podpisywać petycję onlineTeam Bustowskilosowa wiadomość

Życzenia noworoczne od Team Bustowski

Życzenia noworoczne od Team Bustowski

Stary 2021 Rok dobiega końca. Zostały ostatnie godziny dzielące nas od wejścia w Nowy 2022 Rok.

Team Bustowskilosowa wiadomość

Autyzm, glifosat i NOPy skutki stosowania glifosatu

Autyzm, glifosat i NOPy skutki stosowania glifosatu

Przygotowaliśmy dla Ciebie dokument PDF z opracowaniem dotyczącym szkodliwego Glifosatu. W przedostatnim dniu 2021 roku o skutkach stosowania Glifosatu w roln...

Team Bustowskilosowa wiadomość

Armand Armani o Prawie Naturalnym

Armand Armani o Prawie Naturalnym

Żyjemy w Matrixie, wszystkie urzędy które władza okupacyjna nazywa państwowymi, są zarejestrowane jako prywatne firmy w Waszyngtonie.

[ poprzednia strona ]


STOP! TRUCIA GLIFOSATEM
Podziękowania

Logo Przebudzeni Konsumenci | Marcin Bustowski

Dnia 20 stycznia 2021 roku w Warszawie w Sądzie Rejonowym odbyła się rozprawa w której byłem oskarżony przez firmę Animex uważającą się za lidera na rynku mięsa w Polsce. Składam serdeczne podziękowania wszystkim którzy przyjechali z różnych miast w Polsce, żeby mnie w tym dniu wspierać. Pokazaliście co potraficie, Korytarz w sądzie był wypełniony po brzegi, jesteście wspaniali za co Wam jeszcze raz dziękuję.

Marcin Bustowski
Matrix - WygrajmyRazem.pl - Marcin Bustowski

Żyjemy w matrixie

Państwo MATRIX w którym żyjemy nie jest nam przyjazne. Rzeczywistość ta została wykreowana przez polityków, korporacje zagraniczne, koncerny farmaceutyczne i spożywcze wspierane przez władzę okupacyjną. Mam nadzieję, że wspólnie uda nam się wygrać walkę ze złem. Wygrajmy Razem!

Zrzutka - WygrajmyRazem.pl - Marcin Bustowski

Dziękuję Wam za każdą złotówkę

Moja codzienna walka jaką toczę z wrogim systemem, wiąże się ze sporymi wydatkami - wyjazdy, badania, materiały reklamowe, megafony, porady prawne i wiele innych rzeczy które pochłaniają znaczne kwoty. Bez Was nie byłoby to mozliwe.
Proszę o wspieranie moich działań dla dobra nas wszystkich.

hop top