Petycja w sprawie uchylenia aresztu

Petycja o uwolnienie z aresztu śledczego osadzonych redaktorów NPTV Marcina Osadowskiego, Wojciecha Olszańskiego oraz Piotra Rybaka, organizatorów wiecu o charakterze - artystyczno – satyrycznym który odbył się w Kaliszu dnia 11.11.2021r.

data publikacji: 28-11-2021Liczymy, że nasza petycja poparta kilkoma tysiącami podpisów zostanie pozytywnie rozpatrzona.


 W związku z zastosowaniem aresztu wobec organizatorów wiecu w Kaliszu, podczas którego został zorganizowany występ artystyczny w trakcie którego spalono rekwizyt zawierający kopie faktów historycznych sprzed prawie 1000 lat, oraz okazano okrzykami sprzeciw wobec ich treści, domagamy się uwolnienia osadzonych: Marcina Osadowskiego, Piotra Rybaka i Wojciecha Olszańskiego.

Dziękujemy wszystkim, którzy składali w formie elektronicznej podpisy popierające petycję. Dnia 29.11.2021 r. petycja została przekazana do Kancelarii Prezydenta,  Ministerstwa Sprawiedliwości oraz za pośrednictwem Sądu Rejonowego w Kaliszu do Sadu Okręgowego, gdzie dnia 30.11.2021 r. będzie rozpatrywane zażalenie na postanowienie Sądu Rejonowego w przedmiocie tymczasowego aresztowania Kamratów.

Treść PetycjiPobierz Petycję PDFPotwierdzenia złożenia Petycji


Musisz to zobaczyć: Nadal można podpisywać petycję onlineTeam Bustowskilosowa wiadomość

Zdrowie to wolność - spotkanie w Poznaniu

Zdrowie to wolność - spotkanie w Poznaniu

Dnia 27.03.2022 roku tym razem w Poznaniu odbędzie się kolejna edycja ciekawego spotkania w którym udział wezmą między innymi Marcin Bustowski, Hubert Cze...

Team Bustowskilosowa wiadomość

Obligatoryjna kontrola moczu świń jest konieczna

Obligatoryjna kontrola moczu świń jest konieczna

Dnia 16.11.2021 roku jako partia Przebudzeni Konsumenci skierowaliśmy do Ministra Rolnictwa Pana Henryka Kowalczyka pismo wzywające do podjęcia działań.

Team Bustowskilosowa wiadomość

Interwencja w Agencji Rolnictwa we Wrocławiu

Interwencja w Agencji Rolnictwa we Wrocławiu

Dnia 01.07.2021 interweniowaliśmy w Agencji Modernizacji i Restrukturyzacji Rolnictwa we Wrocławiu

[ poprzednia strona ]


STOP! TRUCIA GLIFOSATEM
Podziękowania

Logo Przebudzeni Konsumenci | Marcin Bustowski

Dnia 20 stycznia 2021 roku w Warszawie w Sądzie Rejonowym odbyła się rozprawa w której byłem oskarżony przez firmę Animex uważającą się za lidera na rynku mięsa w Polsce. Składam serdeczne podziękowania wszystkim którzy przyjechali z różnych miast w Polsce, żeby mnie w tym dniu wspierać. Pokazaliście co potraficie, Korytarz w sądzie był wypełniony po brzegi, jesteście wspaniali za co Wam jeszcze raz dziękuję.

Marcin Bustowski
Matrix - WygrajmyRazem.pl - Marcin Bustowski

Żyjemy w matrixie

Państwo MATRIX w którym żyjemy nie jest nam przyjazne. Rzeczywistość ta została wykreowana przez polityków, korporacje zagraniczne, koncerny farmaceutyczne i spożywcze wspierane przez władzę okupacyjną. Mam nadzieję, że wspólnie uda nam się wygrać walkę ze złem. Wygrajmy Razem!

Zrzutka - WygrajmyRazem.pl - Marcin Bustowski

Dziękuję Wam za każdą złotówkę

Moja codzienna walka jaką toczę z wrogim systemem, wiąże się ze sporymi wydatkami - wyjazdy, badania, materiały reklamowe, megafony, porady prawne i wiele innych rzeczy które pochłaniają znaczne kwoty. Bez Was nie byłoby to mozliwe.
Proszę o wspieranie moich działań dla dobra nas wszystkich.

hop top