Petycja w sprawie uchylenia aresztu

Petycja o uwolnienie z aresztu śledczego osadzonych redaktorów NPTV Marcina Osadowskiego, Wojciecha Olszańskiego oraz Piotra Rybaka, organizatorów wiecu o charakterze - artystyczno – satyrycznym który odbył się w Kaliszu dnia 11.11.2021r.

data publikacji: 28-11-2021Liczymy, że nasza petycja poparta kilkoma tysiącami podpisów zostanie pozytywnie rozpatrzona.


 W związku z zastosowaniem aresztu wobec organizatorów wiecu w Kaliszu, podczas którego został zorganizowany występ artystyczny w trakcie którego spalono rekwizyt zawierający kopie faktów historycznych sprzed prawie 1000 lat, oraz okazano okrzykami sprzeciw wobec ich treści, domagamy się uwolnienia osadzonych: Marcina Osadowskiego, Piotra Rybaka i Wojciecha Olszańskiego.

Dziękujemy wszystkim, którzy składali w formie elektronicznej podpisy popierające petycję. Dnia 29.11.2021 r. petycja została przekazana do Kancelarii Prezydenta,  Ministerstwa Sprawiedliwości oraz za pośrednictwem Sądu Rejonowego w Kaliszu do Sadu Okręgowego, gdzie dnia 30.11.2021 r. będzie rozpatrywane zażalenie na postanowienie Sądu Rejonowego w przedmiocie tymczasowego aresztowania Kamratów.

Treść PetycjiPobierz Petycję PDFPotwierdzenia złożenia Petycji


Musisz to zobaczyć: Nadal można podpisywać petycję onlineTeam Bustowskilosowa wiadomość

Prokuratura w Poznaniu zasypana zawiadomieniami

Prokuratura w Poznaniu zasypana zawiadomieniami

07.02.2021 roku Stowarzyszenie Pancerni Poznań powiadomili na Facebook, że walczą razem ze mną ramię w ramię!

Team Bustowskilosowa wiadomość

Co mogą zmienić marsze i protesty

Co mogą zmienić marsze i protesty

Marsze i manifestacje nie są sposobem na zmianę jakości naszego życia. Mam tego dość i liczę, że pójdzie za mną wielu świadomych Polaków.

Team Bustowskilosowa wiadomość

Zadyma żeby zmylić tok myślenia konsumentów

Zadyma żeby zmylić tok myślenia konsumentów

Można się pomylić, że sanepid działa prawdłowo, widząc, że GIS kazał wycofać ze sprzedaży partię produktów Animexu. Ta pokazówka jest wierzchołk...

[ poprzednia strona ]


STOP! TRUCIA GLIFOSATEM
Podziękowania

Logo Przebudzeni Konsumenci | Marcin Bustowski

Dnia 20 stycznia 2021 roku w Warszawie w Sądzie Rejonowym odbyła się rozprawa w której byłem oskarżony przez firmę Animex uważającą się za lidera na rynku mięsa w Polsce. Składam serdeczne podziękowania wszystkim którzy przyjechali z różnych miast w Polsce, żeby mnie w tym dniu wspierać. Pokazaliście co potraficie, Korytarz w sądzie był wypełniony po brzegi, jesteście wspaniali za co Wam jeszcze raz dziękuję.

Marcin Bustowski
Matrix - WygrajmyRazem.pl - Marcin Bustowski

Żyjemy w matrixie

Państwo MATRIX w którym żyjemy nie jest nam przyjazne. Rzeczywistość ta została wykreowana przez polityków, korporacje zagraniczne, koncerny farmaceutyczne i spożywcze wspierane przez władzę okupacyjną. Mam nadzieję, że wspólnie uda nam się wygrać walkę ze złem. Wygrajmy Razem!

Zrzutka - WygrajmyRazem.pl - Marcin Bustowski

Dziękuję Wam za każdą złotówkę

Moja codzienna walka jaką toczę z wrogim systemem, wiąże się ze sporymi wydatkami - wyjazdy, badania, materiały reklamowe, megafony, porady prawne i wiele innych rzeczy które pochłaniają znaczne kwoty. Bez Was nie byłoby to mozliwe.
Proszę o wspieranie moich działań dla dobra nas wszystkich.

hop top