Petycja w sprawie uchylenia aresztu

Petycja o uwolnienie z aresztu śledczego osadzonych redaktorów NPTV Marcina Osadowskiego, Wojciecha Olszańskiego oraz Piotra Rybaka, organizatorów wiecu o charakterze - artystyczno – satyrycznym który odbył się w Kaliszu dnia 11.11.2021r.

data publikacji: 28-11-2021Liczymy, że nasza petycja poparta kilkoma tysiącami podpisów zostanie pozytywnie rozpatrzona.


 W związku z zastosowaniem aresztu wobec organizatorów wiecu w Kaliszu, podczas którego został zorganizowany występ artystyczny w trakcie którego spalono rekwizyt zawierający kopie faktów historycznych sprzed prawie 1000 lat, oraz okazano okrzykami sprzeciw wobec ich treści, domagamy się uwolnienia osadzonych: Marcina Osadowskiego, Piotra Rybaka i Wojciecha Olszańskiego.

Dziękujemy wszystkim, którzy składali w formie elektronicznej podpisy popierające petycję. Dnia 29.11.2021 r. petycja została przekazana do Kancelarii Prezydenta,  Ministerstwa Sprawiedliwości oraz za pośrednictwem Sądu Rejonowego w Kaliszu do Sadu Okręgowego, gdzie dnia 30.11.2021 r. będzie rozpatrywane zażalenie na postanowienie Sądu Rejonowego w przedmiocie tymczasowego aresztowania Kamratów.

Treść PetycjiPobierz Petycję PDFPotwierdzenia złożenia Petycji


Musisz to zobaczyć: Nadal można podpisywać petycję onlineTeam Bustowskilosowa wiadomość

Broń biologiczna w maskach

Broń biologiczna w maskach

Maski którymi władza okupacyjna nakazuje nam zakrywać usta i nos w mojej ocenie są bronią bilogiczną wynierzoną w nas wszystkich.

Team Bustowskilosowa wiadomość

Marsz przeciwko Monsanto - Bayer we Francji

Marsz przeciwko Monsanto - Bayer we Francji

W sobotę 21 maja 2022 r. dziesiąty rok z rzędu tysiące ludzi ponownie zmobilizuje się, aby potępić przemysłowy system agrochemiczny i jego katastrofalne...

Team Bustowskilosowa wiadomość

Zgłoszenie projektu w ramach kowarskiego budżetu 2021

Zgłoszenie projektu w ramach kowarskiego budżetu 2021

W ramach Kowarskiego Budżetu Obywatelskiego na 2021 rok złożylismy do Rady Miejskiej w Kowarach propozycję projektu. Nie słowa, a czyny. Po tym nas rozlicz...

[ poprzednia strona ]


STOP! TRUCIA GLIFOSATEM
Podziękowania

Logo Przebudzeni Konsumenci | Marcin Bustowski

Dnia 20 stycznia 2021 roku w Warszawie w Sądzie Rejonowym odbyła się rozprawa w której byłem oskarżony przez firmę Animex uważającą się za lidera na rynku mięsa w Polsce. Składam serdeczne podziękowania wszystkim którzy przyjechali z różnych miast w Polsce, żeby mnie w tym dniu wspierać. Pokazaliście co potraficie, Korytarz w sądzie był wypełniony po brzegi, jesteście wspaniali za co Wam jeszcze raz dziękuję.

Marcin Bustowski
Matrix - WygrajmyRazem.pl - Marcin Bustowski

Żyjemy w matrixie

Państwo MATRIX w którym żyjemy nie jest nam przyjazne. Rzeczywistość ta została wykreowana przez polityków, korporacje zagraniczne, koncerny farmaceutyczne i spożywcze wspierane przez władzę okupacyjną. Mam nadzieję, że wspólnie uda nam się wygrać walkę ze złem. Wygrajmy Razem!

Zrzutka - WygrajmyRazem.pl - Marcin Bustowski

Dziękuję Wam za każdą złotówkę

Moja codzienna walka jaką toczę z wrogim systemem, wiąże się ze sporymi wydatkami - wyjazdy, badania, materiały reklamowe, megafony, porady prawne i wiele innych rzeczy które pochłaniają znaczne kwoty. Bez Was nie byłoby to mozliwe.
Proszę o wspieranie moich działań dla dobra nas wszystkich.

hop top