Petycja w sprawie uchylenia aresztu

Petycja o uwolnienie z aresztu śledczego osadzonych redaktorów NPTV Marcina Osadowskiego, Wojciecha Olszańskiego oraz Piotra Rybaka, organizatorów wiecu o charakterze - artystyczno – satyrycznym który odbył się w Kaliszu dnia 11.11.2021r.

data publikacji: 28-11-2021Liczymy, że nasza petycja poparta kilkoma tysiącami podpisów zostanie pozytywnie rozpatrzona.


 W związku z zastosowaniem aresztu wobec organizatorów wiecu w Kaliszu, podczas którego został zorganizowany występ artystyczny w trakcie którego spalono rekwizyt zawierający kopie faktów historycznych sprzed prawie 1000 lat, oraz okazano okrzykami sprzeciw wobec ich treści, domagamy się uwolnienia osadzonych: Marcina Osadowskiego, Piotra Rybaka i Wojciecha Olszańskiego.

Dziękujemy wszystkim, którzy składali w formie elektronicznej podpisy popierające petycję. Dnia 29.11.2021 r. petycja została przekazana do Kancelarii Prezydenta,  Ministerstwa Sprawiedliwości oraz za pośrednictwem Sądu Rejonowego w Kaliszu do Sadu Okręgowego, gdzie dnia 30.11.2021 r. będzie rozpatrywane zażalenie na postanowienie Sądu Rejonowego w przedmiocie tymczasowego aresztowania Kamratów.

Treść PetycjiPobierz Petycję PDFPotwierdzenia złożenia Petycji


Musisz to zobaczyć: Nadal można podpisywać petycję onlineTeam Bustowskilosowa wiadomość

Armand i Magda witają morawieckiego w Bolesławcu

Armand i Magda witają morawieckiego w Bolesławcu

Armand i Magda z Team Bustowski pojechali dzisiaj do Bolesławca przywitać morawieckiego.

Team Bustowskilosowa wiadomość

Pan Jerzy Łużniak wspiera akcję z badaniami dzieci

Pan Jerzy Łużniak wspiera akcję z badaniami dzieci

Jeżeli wyniki będą tak niepokojące, jak na próbach dokonywanych do tej pory - wystąpimy do Ministra Środowiska i Ministra Zdrowia, aby te badania rozszer...

Team Bustowskilosowa wiadomość

Obowiązek wywieszania flagi polskiej- gdzie i kiedy?

Obowiązek wywieszania flagi polskiej- gdzie i kiedy?

W dniu wczorajszym tj 14.03.2023 roku było Narodowe Święto Chrztu Polski. Zgodnie z Ustawą urzędy miały obowiązek wywieszenia flagi naszego kraju.

[ poprzednia strona ]


STOP! TRUCIA GLIFOSATEM
Podziękowania

Logo Przebudzeni Konsumenci | Marcin Bustowski

Dnia 20 stycznia 2021 roku w Warszawie w Sądzie Rejonowym odbyła się rozprawa w której byłem oskarżony przez firmę Animex uważającą się za lidera na rynku mięsa w Polsce. Składam serdeczne podziękowania wszystkim którzy przyjechali z różnych miast w Polsce, żeby mnie w tym dniu wspierać. Pokazaliście co potraficie, Korytarz w sądzie był wypełniony po brzegi, jesteście wspaniali za co Wam jeszcze raz dziękuję.

Marcin Bustowski
Matrix - WygrajmyRazem.pl - Marcin Bustowski

Żyjemy w matrixie

Państwo MATRIX w którym żyjemy nie jest nam przyjazne. Rzeczywistość ta została wykreowana przez polityków, korporacje zagraniczne, koncerny farmaceutyczne i spożywcze wspierane przez władzę okupacyjną. Mam nadzieję, że wspólnie uda nam się wygrać walkę ze złem. Wygrajmy Razem!

Teleduperele - Darmowe ogłoszenia bez płacenia!

Teleduperele.pl - Ogłoszenia bez płacenia

Pomożemy Ci sprzedać wszystkie duperele!

hop top