Sąd nie dał mi się wypowiedzieć!

Podczas rozprawy z powództwa Animexu która odbyła się dnia 28.04.2021 roku w Sądzie Okręgowym w Jeleniej Górze, przewodnicząca SSO Lidia Orzechowska-Korpikiewicz nie dopuściła mnie do głosu oraz wybiórczo traktowała materiał dowodowy w sprawie.

data publikacji: 29-04-2021


Bustowski TVSąd Okręgowy to firma


Przewodnicząca SSO Lidia Orzechowska-Korpikiewicz jest pracownikiem Sądu Okręgowego który zarejestrowany jest jako prywatna firma i posiada D-U-N-S® Nummer: 42-240-6453 potwierdzający moje twierdzenia.


SĄD OKRĘGOWY W JELENIEJ GÓRZE TO PRYWATNA FIRMA

Stosunkowo niedawno na stronach internetowych sądów, prokuratur... pojawiła się zakładka (Majątek i dochody jednostki oraz sprawozdania finansowe). Nieruchomości w których mieszczą się urzędy które dawniej były państwoe należą do urzędów które zarejestrowane są jako prywatne firmy, a powinny stanowić majątek narodowy! Sąd powinien być niezależną instytucją państwową. Tym czasem jest zupełnie inaczej, sądy nie są nam przyjazne co potwierdziła Lidia Orzechowska-Korpikiewicz która nie zdaje sobie sprawy z tego, że także jest truta każdego dnia. Gdziekolwiek by kupowała i cokolwiek by jadła nie ma możliwości, żeby uniknęła glifosatu. Nie liczę na sprawiedliwy wyrok urzędu który przestał być państwowy, jest zarejestrowany jako prywatna firma i jest nastawiony na generowanie zysków.

W chwili obecnej nie czas na zadawanie pytań. Czas na dalsze działania. Prawda się obroni. Proszę wszystkich którzy współpracuja z Animexem, Tarczyńskim i Sokołów, skontaktujcie się ze mną. Wasze dane nie zostaną ujawnione. Apeluję także do kierowców którzy wożą mięso. Sprawa będzie miała ciąg dalszy.Team Bustowskilosowa wiadomość

Święto Rolnika Polskiego w Wagnerówce - polecam

Święto Rolnika Polskiego w Wagnerówce - polecam

Dnia 13.06.2021 roku w Wagnerówce odbędzie się Świeto Rolnika Polskiego. Będę obecny - wszystkim polecam!

Team Bustowskilosowa wiadomość

Wsparcie finansowe na sprawy sądowe

Wsparcie finansowe na sprawy sądowe

Moja codzienna walka jaką toczę z wrogim systemem, wiąże się ze sporymi wydatkami - wyjazdy, badania, materiały reklamowe, megafony, porady prawne i wiele...

Team Bustowskilosowa wiadomość

Pohorecka i Bustowski gośćmi wRealu24

Pohorecka i Bustowski gośćmi wRealu24

Razem z Kasią Pohorecką gościliśmy u Piotra Szlachtowicz wRealu24

[ poprzednia strona ]


STOP! TRUCIA GLIFOSATEM
Podziękowania

Logo Przebudzeni Konsumenci | Marcin Bustowski

Dnia 20 stycznia 2021 roku w Warszawie w Sądzie Rejonowym odbyła się rozprawa w której byłem oskarżony przez firmę Animex uważającą się za lidera na rynku mięsa w Polsce. Składam serdeczne podziękowania wszystkim którzy przyjechali z różnych miast w Polsce, żeby mnie w tym dniu wspierać. Pokazaliście co potraficie, Korytarz w sądzie był wypełniony po brzegi, jesteście wspaniali za co Wam jeszcze raz dziękuję.

Marcin Bustowski
Matrix - WygrajmyRazem.pl - Marcin Bustowski

Żyjemy w matrixie

Państwo MATRIX w którym żyjemy nie jest nam przyjazne. Rzeczywistość ta została wykreowana przez polityków, korporacje zagraniczne, koncerny farmaceutyczne i spożywcze wspierane przez władzę okupacyjną. Mam nadzieję, że wspólnie uda nam się wygrać walkę ze złem. Wygrajmy Razem!

Teleduperele - Darmowe ogłoszenia bez płacenia!

Teleduperele.pl - Ogłoszenia bez płacenia

Pomożemy Ci sprzedać wszystkie duperele!

hop top