Czy Sędzia zatruty glifosatem może myśleć rozsądnie?

Pracownicy matrixowych sądów które służą systemowi do zwalczania ludzi piją z plastikowych butelek, jedzą schemizowane produkty i wystawiają orzeczenia, nakazy, postanowienia i wyroki które są nielogiczne.

data publikacji: 10-08-2021


Bustowski TVMatrixowa logika po Glifosacie


Firma SĄD REJONOWY W JELENIEJ GÓRZE (pracownik pełniący funkcję sędziego Anna Skibińska) dnia 03 lipca 2021 wydała postanowienie umarzające postępowanie w sprawie wykroczeń z art 116 K.W. , a kosztami obciążyła skarb państwa - Sygnatura akt II W 412/21

Ta sama firma SĄD REJONOWY w postępowaniu nakazowym - Sygn. akt II W 500/21 nakłożyła karę w kwocie 2000 zł (dwa tysiące złotych) z art. 51 KW, art 116 KW oraz Sygn. akt II w 647/21 z tego samego art. z kodeksu wykroczeń nałożył karę w wysokości 5000 zł (pięć tysięcy złotych).

Należałoby przebadać sędziów, prokuratorów i policjantów na zawartość Glifosatu w ich organizmach, bo sami najprawdopodobniej nie rozumieją swojego bełkotu prawnego z prawa matrixowego. W sprawie tej złożyliśmy sprzeciw z prawa naturalnego.Team Bustowskilosowa wiadomość

Ludobójstwo na ogromną skalę

Ludobójstwo na ogromną skalę

Patrząc na wydarzenia jakie obecnie mają miejsce bez wątpienia mamy do czynienia z wypełnieniem ustawowych znamion art. 118 & 1 kk przez stronę rządową i...

Team Bustowskilosowa wiadomość

Miliardowe obroty Animex i zerowy podatek dochodowy

Miliardowe obroty Animex i zerowy podatek dochodowy

Ciekawe jak duże wsparcie finansowe dostał Animex od rządu okupacyjnego? Ilu zatrudnia Ukraińców, a ilu Polaków?

Team Bustowskilosowa wiadomość

Dr Andrzej Banach o Bustowskim

Dr Andrzej Banach o Bustowskim

GLIFOSAT czyli RUNDUP (ale i pod inną nazwą np:Tajfun), to trucizna znajdująca się w polskim chlebie, zbożach(pła...

[ poprzednia strona ]


STOP! TRUCIA GLIFOSATEM
Podziękowania

Logo Przebudzeni Konsumenci | Marcin Bustowski

Dnia 20 stycznia 2021 roku w Warszawie w Sądzie Rejonowym odbyła się rozprawa w której byłem oskarżony przez firmę Animex uważającą się za lidera na rynku mięsa w Polsce. Składam serdeczne podziękowania wszystkim którzy przyjechali z różnych miast w Polsce, żeby mnie w tym dniu wspierać. Pokazaliście co potraficie, Korytarz w sądzie był wypełniony po brzegi, jesteście wspaniali za co Wam jeszcze raz dziękuję.

Marcin Bustowski
Matrix - WygrajmyRazem.pl - Marcin Bustowski

Żyjemy w matrixie

Państwo MATRIX w którym żyjemy nie jest nam przyjazne. Rzeczywistość ta została wykreowana przez polityków, korporacje zagraniczne, koncerny farmaceutyczne i spożywcze wspierane przez władzę okupacyjną. Mam nadzieję, że wspólnie uda nam się wygrać walkę ze złem. Wygrajmy Razem!

Zrzutka - WygrajmyRazem.pl - Marcin Bustowski

Dziękuję Wam za każdą złotówkę

Moja codzienna walka jaką toczę z wrogim systemem, wiąże się ze sporymi wydatkami - wyjazdy, badania, materiały reklamowe, megafony, porady prawne i wiele innych rzeczy które pochłaniają znaczne kwoty. Bez Was nie byłoby to mozliwe.
Proszę o wspieranie moich działań dla dobra nas wszystkich.

hop top