Glifosat przeciwskazaniem do szczepień

Rządzący planują szczepienie nieletnich na podstawie zastępczych orzeczeń sądów rodzinnych jeżeli rodzic nie wyrazi na to zgody.

data publikacji: 19-05-2021


Bustowski TVSąd ma decydować za rodzica!


Podanie szczepionki osobom u których wykryto glifosat w organizmie stwarza realne zagrożenie wywołania negatywnych i nieodwracalnych skutków zdrowotnych u dzieci.

Kolejne szaleństwo władzy okupacyjnej może stać się podstawą do tego aby sądy wydawały decyzję o podaniu szczepionki dziecku którego rodzice się temu sprzeciwili. Czy Sąd Rodzinny w takiej sytuacji przewiduje skierowanie dziecka na kontrolne badania przed wydaniem postanowienia lub orzeczenia? W dniu dzisiejszym tj 19.05.2021 złożyliśmy pismo z zapytaniem do Sądu Okręgowego w Jeleniej Górze.

Na stronie "pobierz plik" przygotowaliśmy wzór pisma które możecie wydrukować i złożyć do Sądu Rejonowego Wydział Rodzinny Nieletnich w swoim mieście. Jeżeli wyniki badań u waszych dzieci wskazują na obecność glifosatu w organizmie, może to być podstawą do przeciwskazań do szczepienia.

Wygrajmy Razem!

Marcin BustowskiTeam Bustowskilosowa wiadomość

Dr Andrzej Banach o Bustowskim

Dr Andrzej Banach o Bustowskim

GLIFOSAT czyli RUNDUP (ale i pod inną nazwą np:Tajfun), to trucizna znajdująca się w polskim chlebie, zbożach(pła...

Team Bustowskilosowa wiadomość

List otwarty do zarządu Laboratorium Alab

List otwarty do zarządu Laboratorium Alab

Dnia 08.05.2021 roku Alab poinformował telefonicznie, że wycofuje się z udzielania rabatu na badanie Glifosat – skł. herbicydów w moczu.

Team Bustowskilosowa wiadomość

Tucz nakładczy musi być zlikwidowany

Tucz nakładczy musi być zlikwidowany

Zanim sięgniesz w markecie do lodówki po tackę z mięsem, przypomnij sobie obraz zdjęć które Ci pokazuję.

[ poprzednia strona ]


STOP! TRUCIA GLIFOSATEM
Podziękowania

Logo Przebudzeni Konsumenci | Marcin Bustowski

Dnia 20 stycznia 2021 roku w Warszawie w Sądzie Rejonowym odbyła się rozprawa w której byłem oskarżony przez firmę Animex uważającą się za lidera na rynku mięsa w Polsce. Składam serdeczne podziękowania wszystkim którzy przyjechali z różnych miast w Polsce, żeby mnie w tym dniu wspierać. Pokazaliście co potraficie, Korytarz w sądzie był wypełniony po brzegi, jesteście wspaniali za co Wam jeszcze raz dziękuję.

Marcin Bustowski
Matrix - WygrajmyRazem.pl - Marcin Bustowski

Żyjemy w matrixie

Państwo MATRIX w którym żyjemy nie jest nam przyjazne. Rzeczywistość ta została wykreowana przez polityków, korporacje zagraniczne, koncerny farmaceutyczne i spożywcze wspierane przez władzę okupacyjną. Mam nadzieję, że wspólnie uda nam się wygrać walkę ze złem. Wygrajmy Razem!

Zrzutka - WygrajmyRazem.pl - Marcin Bustowski

Dziękuję Wam za każdą złotówkę

Moja codzienna walka jaką toczę z wrogim systemem, wiąże się ze sporymi wydatkami - wyjazdy, badania, materiały reklamowe, megafony, porady prawne i wiele innych rzeczy które pochłaniają znaczne kwoty. Bez Was nie byłoby to mozliwe.
Proszę o wspieranie moich działań dla dobra nas wszystkich.

hop top