Władza okupacyjna wysługuje się sanepidem do gnębienia przesiębiorców

Zbuntowani pracownicy Sanepidów mają dość, nie chcą kontrolować firm i nakładać mandatów. Obawiają się pozwów.

data publikacji: 11-02-2021


Bustowski TVList szefowej sanepidowskiej Solidarności


W liście wysłanym do GIS szefowa sanepidowskiej Solidarności pyta "Po co mamy nakładać mandaty, które i tak są anulowane?".

W liście który wyciekł do mediów urzędnicy skarżą się, że są znieważani, wyśmiewani, szykanowani i poniżani podczas kontroli przedsiębiorców.  Pracownicy sanepidów obawiają się także pozwów za przeprowadzane kontrole na podstawie nielegalnego rozporządzenia premiera.

W liście szefowej Solidarności Doroty Walczak do którego dotarło RadioZet, żądają podjęcia w trybie pilnym działań w celu zabezpieczenia  pracowników Sanepidu którzy obawiają się publicznych linczów. Podczas kontroli są nagrywani, a ich wizerunek jest ujawniany w internecie. Obawiają się pozwów od przedsiębiorców. (druki zawiafomienia do Prokuratury do pobrania na naszej stronie)/

Instrukcja dla sanepidu

"Udawane kontrole żywności i przygotowane wcześniej, prawie gotowe decyzje nakładające karę administracyjną do 30 tyś zł. Tak Sanepid ma walczyć z otwartymi mimo zakazu lokalami. Są to fragmenty wewnętrznej instrukcji. Pracownicy Sanepidów są zszokowani jej zapisami.

instrukcja dla sanepidu

Nielegalne rozporządzenia Mateusza Morawieckiego

List który wyciekł do mediów pokazuje, że sam sanepid rozporządzenia na podstawie których podejmuje czynności nazywa nielegalnymi.

W liście czytamy między innymi, że pracownicy sanepidu nie wyrażają zgody i nie pozwalają, aby przedsiębiorcy mogli tworzyć listy pracowników łamiących prawo. Nie zgadzają się, by każdy pracownik sanepidu łamiący prawo realizując czynności na podstawie nielegalnego rozporządzenia premiera miał zostać napiętnowany, a listy miały posłużyć do przygotowywania pozwów które pozwolą pociągnąć te osoby do odpowiedzialności.

Po co nakładamy mandaty skoro są anulowane?

"Po co nakładamy mandaty skoro są anulowane" - takie pytanie w liście zadaje Dorota Walczak. Coraz częstrze wyroki sądów które anulują nakładane przez sanepid kary na podstawie rozporządzeń premiera powodują, że pracownicy sanepidów się przebudzają.Team Bustowskilosowa wiadomość

Zgłoszenie projektu w ramach kowarskiego budżetu 2021

Zgłoszenie projektu w ramach kowarskiego budżetu 2021

W ramach Kowarskiego Budżetu Obywatelskiego na 2021 rok złożylismy do Rady Miejskiej w Kowarach propozycję projektu. Nie słowa, a czyny. Po tym nas rozlicz...

Team Bustowskilosowa wiadomość

Parówkowa afera w sejmie

Parówkowa afera w sejmie

Parówkowy zamęt grubymi nićmi szyty, tak uważa Beata Szydło. Kaczyński twierdzi, że parówki zewrą jeszcze bardziej nasze szeregi!

Team Bustowskilosowa wiadomość

Wyniki badan dziecka na glifosat

Wyniki badan dziecka na glifosat

Róbcie badania na zawartość glifosatu w organizmie. Wyniki badań przesyłajcie do mnie. O szczegółach akcji powiadomię we właściwym momencie.

[ poprzednia strona ]


STOP! TRUCIA GLIFOSATEM
Podziękowania

Logo Przebudzeni Konsumenci | Marcin Bustowski

Dnia 20 stycznia 2021 roku w Warszawie w Sądzie Rejonowym odbyła się rozprawa w której byłem oskarżony przez firmę Animex uważającą się za lidera na rynku mięsa w Polsce. Składam serdeczne podziękowania wszystkim którzy przyjechali z różnych miast w Polsce, żeby mnie w tym dniu wspierać. Pokazaliście co potraficie, Korytarz w sądzie był wypełniony po brzegi, jesteście wspaniali za co Wam jeszcze raz dziękuję.

Marcin Bustowski
Matrix - WygrajmyRazem.pl - Marcin Bustowski

Żyjemy w matrixie

Państwo MATRIX w którym żyjemy nie jest nam przyjazne. Rzeczywistość ta została wykreowana przez polityków, korporacje zagraniczne, koncerny farmaceutyczne i spożywcze wspierane przez władzę okupacyjną. Mam nadzieję, że wspólnie uda nam się wygrać walkę ze złem. Wygrajmy Razem!

Teleduperele - Darmowe ogłoszenia bez płacenia!

Teleduperele.pl - Ogłoszenia bez płacenia

Pomożemy Ci sprzedać wszystkie duperele!

hop top