Zawiadomienie na dyrektorów sanepidu - druki do pobrania

Do Prokuratury Okręgowej w Jeleniej Górze złożyłem zawiadomienie o możliwości popełnienia przestępstwa z art. 231&1 k.k. w związku z art. 118 k.k. oraz 160&1 k.k. wobec Dyrektora Wojewódzkiego Sanepidu we Wrocławiu i Powiatowej Dyrektor Sanepidu w Jeleniej Górze.

data publikacji: 01-02-2021Udostępniam gotowe druki zawiadomienia do Prokuratury na Dyrektora Sanepidu - pobierajcie, udostępniajcie, składajcie w Prokuraturach w całym kraju!


W zwiazku z nieprawnymi działaniami jakie mają miejsce w naszym kraju między innymi przez Sanepid wykorzystywany przez Mateusza Morawieckiego do napiętnowania przedsiębiorców, zarówno gastronomii, hotelarzy jak i pozostałej przedsiębiorczości, a nie pełniący funkcji kontrolnej i nadzorczej nad jakością żywności, dnia 22 stycznia 2021 roku odwiedziliśmy Sanepid w Jeleniej Górze, a następnie dnia 29 stycznia 2021 roku złożyliśmy wizytę w Sanepidzie we Wrocławiu. Materiał filmowy z obu wydarzeń jest dostępny w internecie.

W dniu dzisiejszym tj. 01 lutego złożyłem do Prokuratury Okręgowej w Jeleniej Górze zawiadomienie o podejrzeniu popełnieniu przestępstwa przez Dyrektorów obu sanepidów. Zapowiadamy, że będziemy odwiedzali w naszym kraju także inne placówki korporacyjne  pod nazwą Sanepid. Sładajcie zawiadomienia w swoich miastach. Udostępniam gotowy druk zawiadomienia w pliku edytowalnym i PDF.
Druk zawiadomienia do Prokuratury do pobrania


Pobierajcie i składajcie zawiadomienia do Prokuratury Okręgowej na dyrektorów sanepidu w sprawie niedopełnieniu obowiązków służbowych. Uzasadnieniem zawiadomienia jest raport NIKu. Wystarczy wydrukować, wypełnić imię, nazwisko, adres zawiadamiającego, adres Prokuratury, podpis i złożyć osobiście w Prokuraturze Okręgowej lub wysłać listem - koniecznie poleconym.
Każdy Restaurator, Przedsiębiorca, Hotelarz gnębieny przez Sanepid w asyście Policji, proszony jest o wywieszenie kopii złożonego zawiadomienia u siebie w lokalach. Niech przestaną czuć się bezkarnie. Sanepid i Policja nie mogą być elementem represji NARODU POLSKIEGO na zlecenie gangstera Mateusza Morawieckiego.

Marcin Bustowski
Polacy, Wygrajmy Razem!
Pobierz druk zawiadomienia w pliku PDF drukuj, wypałniaj, składaj w Prokuraturze i wesprzyj autora jeżeli uznasz, że warto!Pobierz druk zawiadomienia w pliku .doc drukuj, wypełniaj, składaj w Prokuraturze i wesprzyj autora jeżeli uznasz, że warto!Ocena ogólna Najwyższej Izby Kontroli - PDF Najważniejsza strona 9 dokumentuTeam Bustowskilosowa wiadomość

Nadal zbieramy podpisy na rejestrację partii

Nadal zbieramy podpisy na rejestrację partii

Sąd w Warszawie po raz kolejny odrzucił nam część podpisów popierających rejestrację Przebudzonych Konsumentów

Team Bustowskilosowa wiadomość

Pliki do pobrania

Pliki do pobrania

Udostępniamy Wam pliki do pobrania i linki do stron na których są rzeczy do pobrania. Listę Dokumentów będziemy stale aktualizować.

Team Bustowskilosowa wiadomość

Izby Rolnicze należy zlikwidować

Izby Rolnicze należy zlikwidować

Przez 20 lat spadła ilość Gospodarstw Rolnych, a podatek dla Izby jest taki sam. Między innymi dzięki Izbom Rolniczym mamy złej jakości żywność w mark...

[ poprzednia strona ]


STOP! TRUCIA GLIFOSATEM
Podziękowania

Logo Przebudzeni Konsumenci | Marcin Bustowski

Dnia 20 stycznia 2021 roku w Warszawie w Sądzie Rejonowym odbyła się rozprawa w której byłem oskarżony przez firmę Animex uważającą się za lidera na rynku mięsa w Polsce. Składam serdeczne podziękowania wszystkim którzy przyjechali z różnych miast w Polsce, żeby mnie w tym dniu wspierać. Pokazaliście co potraficie, Korytarz w sądzie był wypełniony po brzegi, jesteście wspaniali za co Wam jeszcze raz dziękuję.

Marcin Bustowski
Matrix - WygrajmyRazem.pl - Marcin Bustowski

Żyjemy w matrixie

Państwo MATRIX w którym żyjemy nie jest nam przyjazne. Rzeczywistość ta została wykreowana przez polityków, korporacje zagraniczne, koncerny farmaceutyczne i spożywcze wspierane przez władzę okupacyjną. Mam nadzieję, że wspólnie uda nam się wygrać walkę ze złem. Wygrajmy Razem!

Zrzutka - WygrajmyRazem.pl - Marcin Bustowski

Dziękuję Wam za każdą złotówkę

Moja codzienna walka jaką toczę z wrogim systemem, wiąże się ze sporymi wydatkami - wyjazdy, badania, materiały reklamowe, megafony, porady prawne i wiele innych rzeczy które pochłaniają znaczne kwoty. Bez Was nie byłoby to mozliwe.
Proszę o wspieranie moich działań dla dobra nas wszystkich.

hop top