Zawiadomienie na dyrektorów sanepidu - druki do pobrania

Do Prokuratury Okręgowej w Jeleniej Górze złożyłem zawiadomienie o możliwości popełnienia przestępstwa z art. 231&1 k.k. w związku z art. 118 k.k. oraz 160&1 k.k. wobec Dyrektora Wojewódzkiego Sanepidu we Wrocławiu i Powiatowej Dyrektor Sanepidu w Jeleniej Górze.

data publikacji: 01-02-2021Udostępniam gotowe druki zawiadomienia do Prokuratury na Dyrektora Sanepidu - pobierajcie, udostępniajcie, składajcie w Prokuraturach w całym kraju!


W zwiazku z nieprawnymi działaniami jakie mają miejsce w naszym kraju między innymi przez Sanepid wykorzystywany przez Mateusza Morawieckiego do napiętnowania przedsiębiorców, zarówno gastronomii, hotelarzy jak i pozostałej przedsiębiorczości, a nie pełniący funkcji kontrolnej i nadzorczej nad jakością żywności, dnia 22 stycznia 2021 roku odwiedziliśmy Sanepid w Jeleniej Górze, a następnie dnia 29 stycznia 2021 roku złożyliśmy wizytę w Sanepidzie we Wrocławiu. Materiał filmowy z obu wydarzeń jest dostępny w internecie.

W dniu dzisiejszym tj. 01 lutego złożyłem do Prokuratury Okręgowej w Jeleniej Górze zawiadomienie o podejrzeniu popełnieniu przestępstwa przez Dyrektorów obu sanepidów. Zapowiadamy, że będziemy odwiedzali w naszym kraju także inne placówki korporacyjne  pod nazwą Sanepid. Sładajcie zawiadomienia w swoich miastach. Udostępniam gotowy druk zawiadomienia w pliku edytowalnym i PDF.
Druk zawiadomienia do Prokuratury do pobrania


Pobierajcie i składajcie zawiadomienia do Prokuratury Okręgowej na dyrektorów sanepidu w sprawie niedopełnieniu obowiązków służbowych. Uzasadnieniem zawiadomienia jest raport NIKu. Wystarczy wydrukować, wypełnić imię, nazwisko, adres zawiadamiającego, adres Prokuratury, podpis i złożyć osobiście w Prokuraturze Okręgowej lub wysłać listem - koniecznie poleconym.
Każdy Restaurator, Przedsiębiorca, Hotelarz gnębieny przez Sanepid w asyście Policji, proszony jest o wywieszenie kopii złożonego zawiadomienia u siebie w lokalach. Niech przestaną czuć się bezkarnie. Sanepid i Policja nie mogą być elementem represji NARODU POLSKIEGO na zlecenie gangstera Mateusza Morawieckiego.

Marcin Bustowski
Polacy, Wygrajmy Razem!
Pobierz druk zawiadomienia w pliku PDF drukuj, wypałniaj, składaj w Prokuraturze i wesprzyj autora jeżeli uznasz, że warto!Pobierz druk zawiadomienia w pliku .doc drukuj, wypełniaj, składaj w Prokuraturze i wesprzyj autora jeżeli uznasz, że warto!Ocena ogólna Najwyższej Izby Kontroli - PDF Najważniejsza strona 9 dokumentuTeam Bustowskilosowa wiadomość

Decyzja Sądu w sprawie zatrzymania Bustowskiego

Decyzja Sądu w sprawie zatrzymania Bustowskiego

Dnia 12.07.2021 roku Sąd Rejonowy w Jeleniej Górze wydał postanowienie w sprawie mojego zażalenia na zatrzymanie mnie przez Policję dnia 06.02.2021 roku.

Team Bustowskilosowa wiadomość

Ozonujemy mięso kupione w Lidlu

Ozonujemy mięso kupione w Lidlu

Sprawdzaj mięso przed spożyciem, bo to może uratować życie.

Team Bustowskilosowa wiadomość

Petycja do Prezydenta Dudy

Petycja do Prezydenta Dudy

Dnia 01.10.2019 roku złożyliśmy w Kancelarii Prezydenta petycję w sprawie analizy i reakcji na raport NIK

[ poprzednia strona ]


STOP! TRUCIA GLIFOSATEM
Podziękowania

Logo Przebudzeni Konsumenci | Marcin Bustowski

Dnia 20 stycznia 2021 roku w Warszawie w Sądzie Rejonowym odbyła się rozprawa w której byłem oskarżony przez firmę Animex uważającą się za lidera na rynku mięsa w Polsce. Składam serdeczne podziękowania wszystkim którzy przyjechali z różnych miast w Polsce, żeby mnie w tym dniu wspierać. Pokazaliście co potraficie, Korytarz w sądzie był wypełniony po brzegi, jesteście wspaniali za co Wam jeszcze raz dziękuję.

Marcin Bustowski
Matrix - WygrajmyRazem.pl - Marcin Bustowski

Żyjemy w matrixie

Państwo MATRIX w którym żyjemy nie jest nam przyjazne. Rzeczywistość ta została wykreowana przez polityków, korporacje zagraniczne, koncerny farmaceutyczne i spożywcze wspierane przez władzę okupacyjną. Mam nadzieję, że wspólnie uda nam się wygrać walkę ze złem. Wygrajmy Razem!

Zrzutka - WygrajmyRazem.pl - Marcin Bustowski

Dziękuję Wam za każdą złotówkę

Moja codzienna walka jaką toczę z wrogim systemem, wiąże się ze sporymi wydatkami - wyjazdy, badania, materiały reklamowe, megafony, porady prawne i wiele innych rzeczy które pochłaniają znaczne kwoty. Bez Was nie byłoby to mozliwe.
Proszę o wspieranie moich działań dla dobra nas wszystkich.

hop top