Proszę Was o pomoc w dokończeniu zrzutki

Walka z korporacjami które nas trują wciąż trwa. Nie mogę ujawniać strategii działania, ale proszę o pomoc finansową w walce.

data publikacji: 19-02-2021Do zakończenia określonego celu zrzutki pozostało niewiele.


Kochani,

Zwracam się do Was z ogromną prośbą o pomoc. Potrzebne są pieniądze na walkę z korporacjami które nas trują. Proces sądowy z Animexem który zakończył się dnia 20.01.2021 roku nie oznacza zakończenia działań.

Organizuje zbiórkę finansową na koszty w procesach karnych i cywilnych z Animex Morliny Berlinki oraz Agriplus spółką córką zajmująca się hodowlą świń w tuczu nakładczym z którymi to firmami walczył już Andrzej Lepper.

Firmy te z branży mięsnej wytoczyły 3 procesy, 2 cywilne oraz jeden Karny z art 212 KK. Kolejnym który wytoczył 2 procesy za pomówienie otrzymania dotacji w dziwnych okolicznościach w kwocie 89 tyś zł jest lider Agrounii Pan Michał Kołodziejczak, który domaga się 36 tyś zł odszkodowania za pomówienie!!!

Do zakończenia zbiórki brakuje na dzień dzisiejszy 14,500 zł. Do tej pory wpłynęło od Was ponad 45,000 zł za co Wam bardzo dziękuję

Wygrajmy Razem!

Link do zrzutki znajdziecie w menu "zrzutka".Team Bustowskilosowa wiadomość

Pracownicy Sanepidu się buntują

Pracownicy Sanepidu się buntują

Zbuntowani pracownicy Sanepidów mają dość, nie chcą kontrolować firm i nakładać mandatów. Obawiają się pozwów.

Team Bustowskilosowa wiadomość

Krzysztof Tołwiński komentuje raport NIK

Krzysztof Tołwiński komentuje raport NIK

Rolnicy produkują dobry surowiec, a państwo będąc niewydolnym w nadzorze na etapie przetwarzania pozwala na fałszowanie i chemizację żywności.

Team Bustowskilosowa wiadomość

Planujemy protest w sprawie aresztowanych Kamratów

Planujemy protest w sprawie aresztowanych Kamratów

Wojtek Olszański i Marcin Osadowski są osadzeni w areszcie śledczym w Sieradzu Ustalamy gdzie został aresztowany Piotr Rybak.

[ poprzednia strona ]


STOP! TRUCIA GLIFOSATEM
Podziękowania

Logo Przebudzeni Konsumenci | Marcin Bustowski

Dnia 20 stycznia 2021 roku w Warszawie w Sądzie Rejonowym odbyła się rozprawa w której byłem oskarżony przez firmę Animex uważającą się za lidera na rynku mięsa w Polsce. Składam serdeczne podziękowania wszystkim którzy przyjechali z różnych miast w Polsce, żeby mnie w tym dniu wspierać. Pokazaliście co potraficie, Korytarz w sądzie był wypełniony po brzegi, jesteście wspaniali za co Wam jeszcze raz dziękuję.

Marcin Bustowski
Matrix - WygrajmyRazem.pl - Marcin Bustowski

Żyjemy w matrixie

Państwo MATRIX w którym żyjemy nie jest nam przyjazne. Rzeczywistość ta została wykreowana przez polityków, korporacje zagraniczne, koncerny farmaceutyczne i spożywcze wspierane przez władzę okupacyjną. Mam nadzieję, że wspólnie uda nam się wygrać walkę ze złem. Wygrajmy Razem!

Zrzutka - WygrajmyRazem.pl - Marcin Bustowski

Dziękuję Wam za każdą złotówkę

Moja codzienna walka jaką toczę z wrogim systemem, wiąże się ze sporymi wydatkami - wyjazdy, badania, materiały reklamowe, megafony, porady prawne i wiele innych rzeczy które pochłaniają znaczne kwoty. Bez Was nie byłoby to mozliwe.
Proszę o wspieranie moich działań dla dobra nas wszystkich.

hop top