Żeby Wam nie ubyło, a nas wzmocniło

Dnia 21.04.2021 planujemy kolejny wyjazd do Warszawy tym razem pod Ministerstwo Rolnictwa. Zwracamy się do Was z prośbą o wsparcie finansowe.

data publikacji: 08-04-2021Pomożecie?


Proszenie Was o pomoc nie jest dla nas rzeczą łatwą ale bez tego niestety działania Bustowski Team w niektórych przypadkach okazują się niemożliwe do zrealizowania.

Przy ostatniej zrzutce na zorganizowanie pikiety pod firmą Bayer w Warszawie dnia 29.03.2021 r. w zaledwie kilka dni udało się zebrać ponad 100% potrzebnej kwoty. Bardzo Wam za to dziękujemy. Pokazaliście, że jesteście razem z nami pomimo, że nie wszyscy mogli nas wspierać na miejscu w Warszawie.

Podczas wyjazdu udało nam się zrealizować planowany cel pod siedzibą firmy Bayer gdzie złożyliśmy pismo z żądaniami. Następnego dnia odwiedziliśmy także Rzecznika Praw Pacjenta i narobiliśmy niemałego szumu u Rzecznika Praw Dziecka. Z zebranych pieniędzy pięcioma samochodami przyjechaliśmy z Jeleniej Góry do Warszawy pokonuąc w obie strony ponad 1100 km. Oplaciliśmy nocleg dla całej grupy i wyżywiliśmy dzieci, Zebranymi pieniędzmi gospodarowaliśmy bardzo oszczędnie. Nie zabrakło na zakup identyfikatorów i kamizelek z nadrukiem PRZEBUDZENI KONSUMENCI.

Tym razem planujemy wyjazd do Warszawy pod Ministerstwo Rolnictwa. Wstępnie data ustalona jest na 21.04.2021. Zapraszamy w tym dniu wszystkie dzieciaki. Będzie okazja do spotkania się i rozmów, a Panu Grzegorzowi Puda który jest Ministrem Rolnictwa przekażemy stosowne pismo.

Zwracamy się po raz kolejny o pomoc finansową na koszty wyjazdu i organizacji. Z uwagi na to, że Zrzutka utrudnia nam wypłacanie zebranych pieniędzy, prosimy o wpłaty bezpośrednio na podane numery rachunków bankowych.

Rachunek DE 47 5001 0517 5418 2272 89

Rachunek PL 22 1020 2124 0000 8402 0207 0787


Za każdą złotówkę bardzo dziękujemy. Ziarnko do ziarnka, uzbiera się miarka!

Wygrajmy Razem!Team Bustowskilosowa wiadomość

Animex czekamy na was w Sądzie 28.04.2021

Animex czekamy na was w Sądzie 28.04.2021

Zapraszamy wszystkich 28.04.2021 do Sądu Okręgowego w Jeleniej Górze na rozprawę z Animexem - Krakuski, Berlinki...

Team Bustowskilosowa wiadomość

Robimy badania na zawartość glifosatu w organiźmie

Robimy badania na zawartość glifosatu w organiźmie

Badajcie się na obecność glifosatu w organizmie! Nie czekajcie! Bo jak nic nie będziecie robić, to będziecie chorować! - tak na FB napisał mieszkaniec S...

Team Bustowskilosowa wiadomość

Zawiadomiłem Policję o wykryciu przestępstwa

Zawiadomiłem Policję o wykryciu przestępstwa

Dnia 17.02.2021 roku złożyłem na ręce Policji zawiadomienie przeciwko Panu Morawieckiemu, Panu Dudzie, Panu Szumowskiemu i innym osobom które bezpośrednio...

[ poprzednia strona ]


STOP! TRUCIA GLIFOSATEM
Podziękowania

Logo Przebudzeni Konsumenci | Marcin Bustowski

Dnia 20 stycznia 2021 roku w Warszawie w Sądzie Rejonowym odbyła się rozprawa w której byłem oskarżony przez firmę Animex uważającą się za lidera na rynku mięsa w Polsce. Składam serdeczne podziękowania wszystkim którzy przyjechali z różnych miast w Polsce, żeby mnie w tym dniu wspierać. Pokazaliście co potraficie, Korytarz w sądzie był wypełniony po brzegi, jesteście wspaniali za co Wam jeszcze raz dziękuję.

Marcin Bustowski
Matrix - WygrajmyRazem.pl - Marcin Bustowski

Żyjemy w matrixie

Państwo MATRIX w którym żyjemy nie jest nam przyjazne. Rzeczywistość ta została wykreowana przez polityków, korporacje zagraniczne, koncerny farmaceutyczne i spożywcze wspierane przez władzę okupacyjną. Mam nadzieję, że wspólnie uda nam się wygrać walkę ze złem. Wygrajmy Razem!

Teleduperele - Darmowe ogłoszenia bez płacenia!

Teleduperele.pl - Ogłoszenia bez płacenia

Pomożemy Ci sprzedać wszystkie duperele!

hop top