Teledysk uświadamiający w wykonaniu dzieci

Każdy kto wesprze nas kwotą min 30 zł przez Zrzutka.pl otrzyma w podziękowaniu listem poleconym smycz do kluczy z na...

data publikacji: 09-05-2021ZDROWE ŻYCIE ZACZYNA SIĘ OD ZDROWEJ ŻYWNOŚCI


Nie lubimy prosić o pieniądze, ale sami nie damy rady realizować wszystkich pomysłów związanych z walką o dobro dla nas wszystkich. To co robimy wymaga sporych nakładów finansowych. Wśród wydatków spore sumy pochłaniają prawnicy, materiały reklamowe, paliwo do kilku samochodów którymi Team Bustowski robi każdego dnia po kilkadziesiąt kilometrów.

Tym razem zwracamy się do Was Kochani z prośbą o dołączenie się do zrzutki na produkcję teledysku z udziałem dzieci uświadamiającego Rodaków o zagrożeniu jakie czyha na nas wszystkich w produktach żywnościowych.

Grimond Studio - w pełni profesjonalne studio nagrań z Wrocławia zajmie się produkcją jeżeli uda się nam zebrać potrzebną kwotę. Wielokrotnie pokazaliście, że możemy na Was liczyć. Mamy nadzieję, że tym razem także się nie zawiedziemy.

Na naszej stronie opublikujemy raport z wydanych pieniędzy które dzięki Waszemu wsparciu uda się zebrać.

Link do zrzutki poniżej

Gdyby ktoś nie chciał lub nie mógł przez Zrzutkę, podaję nr Konta:

Katarzyna Pohorecka, PKO BP 50 1020 5558 1111 1712 2910 0001


Musisz to zobaczyć: Zrzutka na teledysk uświadamiający z udziałem dzieciTeam Bustowskilosowa wiadomość

Wir Masz Głos przyłącza się z pomocą dla Kasi

Wir Masz Głos przyłącza się z pomocą dla Kasi

26 maja 2021 roku dom Kasi Pohoreckiej spłonął. Potrzebna jest pilna pomoc w odbudowie. Wir Masz Głos przyłączył się do akcji.

Team Bustowskilosowa wiadomość

Gates - Wielkie otwarcie wrót

Gates - Wielkie otwarcie wrót

Dariusz Kwiecień który jest pasjonatem II wojny światowej już dawno temu wspominał o wielkim otwarciu wrót. Darek był pewny, że "Wielkie Otwarcie Wrót"...

Team Bustowskilosowa wiadomość

List otwarty do zarządu Laboratorium Alab

List otwarty do zarządu Laboratorium Alab

Dnia 08.05.2021 roku Alab poinformował telefonicznie, że wycofuje się z udzielania rabatu na badanie Glifosat – skł. herbicydów w moczu.

[ poprzednia strona ]


STOP! TRUCIA GLIFOSATEM
Podziękowania

Logo Przebudzeni Konsumenci | Marcin Bustowski

Dnia 20 stycznia 2021 roku w Warszawie w Sądzie Rejonowym odbyła się rozprawa w której byłem oskarżony przez firmę Animex uważającą się za lidera na rynku mięsa w Polsce. Składam serdeczne podziękowania wszystkim którzy przyjechali z różnych miast w Polsce, żeby mnie w tym dniu wspierać. Pokazaliście co potraficie, Korytarz w sądzie był wypełniony po brzegi, jesteście wspaniali za co Wam jeszcze raz dziękuję.

Marcin Bustowski
Matrix - WygrajmyRazem.pl - Marcin Bustowski

Żyjemy w matrixie

Państwo MATRIX w którym żyjemy nie jest nam przyjazne. Rzeczywistość ta została wykreowana przez polityków, korporacje zagraniczne, koncerny farmaceutyczne i spożywcze wspierane przez władzę okupacyjną. Mam nadzieję, że wspólnie uda nam się wygrać walkę ze złem. Wygrajmy Razem!

Zrzutka - WygrajmyRazem.pl - Marcin Bustowski

Dziękuję Wam za każdą złotówkę

Moja codzienna walka jaką toczę z wrogim systemem, wiąże się ze sporymi wydatkami - wyjazdy, badania, materiały reklamowe, megafony, porady prawne i wiele innych rzeczy które pochłaniają znaczne kwoty. Bez Was nie byłoby to mozliwe.
Proszę o wspieranie moich działań dla dobra nas wszystkich.

hop top