Wygrajmy Razem! pomóżmy walecznej Kasi

Kasia jako jedna z nielicznych sprzeciwiła się zamykaniu lokali gastronomicznych. Została zaatakowana przez Sanepid, Policję i Prokuraturę. Za Kasią wstawił się Marcin Bustowski którego w spektakularny sposób zatrzymała Policja. Dzisiaj Kasia potrzebuje pomocy, pomaga też innym.

data publikacji: 10-03-2021Zrzutka dla walecznej Kasi na walkę z systemem


Kasię Pohorecką znamy z odważnej decyzji związanej z niezamykaniem Bistro Smaki Karkonoszy w Karpaczu. Niewielu przedsiębiorców poszło za Kasią.

Zrzutka na pomoc dla Kasi

Przypomnijmy, że za Kasią wstawił się Marcin Bustowski którego następnie w spektakularny sposób zatrzymała jeleniogórska Policja. Kasia cały czas toczy walkę z Sanepidem, Policją i Prokuraturą w Jeleniej Górze na podstawie rozporządzenia Morawieckiego nie mającego umocowania w Ustawach. Zakazy mogłyby być respektowane w przypadku ogłoszenia klęski żywiołowej. Sanepid chce nałożyć na Kasię karę 30 tyś złotych. Skierowano wobec niej akt oskarżenia z art 165 KK.

  • Art 165 K.K. Sprowadzenie stanów powszechnie niebezpiecznych dla życia lub zdrowia.
  • Ten sam artykuł należałoby zastosować wobec władzy okupacyjnej za zorganizowanie wyborów w czasie (pandemii).

Dziś Kasia walczy o byt rodziny. Dołączyła do Team Bustowski i walczy o wolność wszystkich. Zwracam się z prośbą o wsparcie dla walecznej Kasi. W chwili obecnej bez pomocy dobrego prawnika nie da sobie rady w walce z wrogim systemem.

Proszę o rozpowszechnianie zbiórki dla Kasi na zrzutka pl. Jednocześnie zbieramy na nowe telefony dla Psiego Patrolu tj Marcina Bustowskiego, Armaniego i Generała. Nikogo nie zostawimy z problemem. Wygrajmy Razem!Team Bustowskilosowa wiadomość

Wzór skargi do sądu na objęcie dziecka kwarantaną

Wzór skargi do sądu na objęcie dziecka kwarantaną

Pablo udostępnił nam wzór skargi do sądu na objęcie małoletniego kwarantanną

Team Bustowskilosowa wiadomość

Czy Sanepid otworzy przed nami drzwi

Czy Sanepid otworzy przed nami drzwi

Produkty żywnościowe które kupiliśmy dzisiaj w jeleniogórskim Lidlu zawieźliśmy do Sanepidu lecz zamknięto przed nami drzwi. Dzięki Policjantom udało ...

Team Bustowskilosowa wiadomość

Parówki Kraina Wędl z bakterią Listeria monocytogenes

Parówki Kraina Wędl z bakterią Listeria monocytogenes

GIS po raz kolejny zawiadamia o wykryciu bakterii Listeria monocytogenes w parówkach z szynki Kraina Wędlin

[ poprzednia strona ]


STOP! TRUCIA GLIFOSATEM
Podziękowania

Logo Przebudzeni Konsumenci | Marcin Bustowski

Dnia 20 stycznia 2021 roku w Warszawie w Sądzie Rejonowym odbyła się rozprawa w której byłem oskarżony przez firmę Animex uważającą się za lidera na rynku mięsa w Polsce. Składam serdeczne podziękowania wszystkim którzy przyjechali z różnych miast w Polsce, żeby mnie w tym dniu wspierać. Pokazaliście co potraficie, Korytarz w sądzie był wypełniony po brzegi, jesteście wspaniali za co Wam jeszcze raz dziękuję.

Marcin Bustowski
Matrix - WygrajmyRazem.pl - Marcin Bustowski

Żyjemy w matrixie

Państwo MATRIX w którym żyjemy nie jest nam przyjazne. Rzeczywistość ta została wykreowana przez polityków, korporacje zagraniczne, koncerny farmaceutyczne i spożywcze wspierane przez władzę okupacyjną. Mam nadzieję, że wspólnie uda nam się wygrać walkę ze złem. Wygrajmy Razem!

Teleduperele - Darmowe ogłoszenia bez płacenia!

Teleduperele.pl - Ogłoszenia bez płacenia

Pomożemy Ci sprzedać wszystkie duperele!

hop top