Wygrajmy Razem! pomóżmy walecznej Kasi

Kasia jako jedna z nielicznych sprzeciwiła się zamykaniu lokali gastronomicznych. Została zaatakowana przez Sanepid, Policję i Prokuraturę. Za Kasią wstawił się Marcin Bustowski którego w spektakularny sposób zatrzymała Policja. Dzisiaj Kasia potrzebuje pomocy, pomaga też innym.

data publikacji: 10-03-2021Zrzutka dla walecznej Kasi na walkę z systemem


Kasię Pohorecką znamy z odważnej decyzji związanej z niezamykaniem Bistro Smaki Karkonoszy w Karpaczu. Niewielu przedsiębiorców poszło za Kasią.

Zrzutka na pomoc dla Kasi

Przypomnijmy, że za Kasią wstawił się Marcin Bustowski którego następnie w spektakularny sposób zatrzymała jeleniogórska Policja. Kasia cały czas toczy walkę z Sanepidem, Policją i Prokuraturą w Jeleniej Górze na podstawie rozporządzenia Morawieckiego nie mającego umocowania w Ustawach. Zakazy mogłyby być respektowane w przypadku ogłoszenia klęski żywiołowej. Sanepid chce nałożyć na Kasię karę 30 tyś złotych. Skierowano wobec niej akt oskarżenia z art 165 KK.

  • Art 165 K.K. Sprowadzenie stanów powszechnie niebezpiecznych dla życia lub zdrowia.
  • Ten sam artykuł należałoby zastosować wobec władzy okupacyjnej za zorganizowanie wyborów w czasie (pandemii).

Dziś Kasia walczy o byt rodziny. Dołączyła do Team Bustowski i walczy o wolność wszystkich. Zwracam się z prośbą o wsparcie dla walecznej Kasi. W chwili obecnej bez pomocy dobrego prawnika nie da sobie rady w walce z wrogim systemem.

Proszę o rozpowszechnianie zbiórki dla Kasi na zrzutka pl. Jednocześnie zbieramy na nowe telefony dla Psiego Patrolu tj Marcina Bustowskiego, Armaniego i Generała. Nikogo nie zostawimy z problemem. Wygrajmy Razem!Team Bustowskilosowa wiadomość

Podsumowanie 2022 Roku

Podsumowanie 2022 Roku

Życzymy sobie i Wam, żeby 2023 Rok przyniósł szybki upadek wszystkich partii politycznych, a Polską zaczęli rządzić Polacy którym będzie zalezało, ż...

Team Bustowskilosowa wiadomość

Uświadamiamy Konsumentów w Lidlu w Jeleniej Górze

Uświadamiamy Konsumentów w Lidlu w Jeleniej Górze

Polacy wynoszą z molochów takich jak Lidl, Biedronka, Kaufland, Carrefour i inne, pełne torby chemicznej żywności. Sklepy te powinny być przekwalifikowane...

Team Bustowskilosowa wiadomość

Ministerstwo Zdrowia przetacza krew z Glifosatem

Ministerstwo Zdrowia przetacza krew z Glifosatem

"Pan wystarczająco dużo mi napsuł już krwi. Pan jest znany tu" - tak powiedział do mnie lekarz który w autobusie p...

[ poprzednia strona ]


STOP! TRUCIA GLIFOSATEM
Podziękowania

Logo Przebudzeni Konsumenci | Marcin Bustowski

Dnia 20 stycznia 2021 roku w Warszawie w Sądzie Rejonowym odbyła się rozprawa w której byłem oskarżony przez firmę Animex uważającą się za lidera na rynku mięsa w Polsce. Składam serdeczne podziękowania wszystkim którzy przyjechali z różnych miast w Polsce, żeby mnie w tym dniu wspierać. Pokazaliście co potraficie, Korytarz w sądzie był wypełniony po brzegi, jesteście wspaniali za co Wam jeszcze raz dziękuję.

Marcin Bustowski
Matrix - WygrajmyRazem.pl - Marcin Bustowski

Żyjemy w matrixie

Państwo MATRIX w którym żyjemy nie jest nam przyjazne. Rzeczywistość ta została wykreowana przez polityków, korporacje zagraniczne, koncerny farmaceutyczne i spożywcze wspierane przez władzę okupacyjną. Mam nadzieję, że wspólnie uda nam się wygrać walkę ze złem. Wygrajmy Razem!

Teleduperele - Darmowe ogłoszenia bez płacenia!

Teleduperele.pl - Ogłoszenia bez płacenia

Pomożemy Ci sprzedać wszystkie duperele!

hop top