Zawiadomienie na Mateusza Morawieckiego i Ministrów Zdrowia

Dnia 03 lutego 2021 roku złożyliśmy zawiadomienie do Prokuratury Okręgowej w Jeleniej Górze skierowane przeciwko Mateuszowi Morawieckiemu oraz Ministrom Zdrowia. Zdajemy sobie sprawę, że jest to skarżenie się do nich na nich ale liczymy, że Prokurator się zreflektuje, przejrzy na oczy i zechce przyczynić się do zapoczątkowania ratowania naszego kraju.

data publikacji: 04-02-2021Czy Prokurator zechce zatrzymać szaleństwo w którym także uczestniczy?


Ci którzy służą władzy okupacyjnej która ewidentnie działa na szkodę nas wszystkich, najwyraźniej nie zdają sobie sprawy z tego, że jadą na tym samym wozie który stacza się w ogromną przepaść. W wielu ostatnich postępowaniach administracyjnych, procesach sądowych i działaniach pracowników administracyjnych zauważamy, że decyzje zapadające w sprawach w których władza okupacyjna nie jest nam przychylna są wydawane na naszą korzyść. Miejmy nadzieję, że także w tym przypadku tak będzie.


Team Bustowskilosowa wiadomość

Czy Minister Puda jest reprezentantem korporacji ?

Czy Minister Puda jest reprezentantem korporacji ?

Dlaczego Minister Puda nie zarządzi obligatoryjnych badań moczu świń z Ferm Agriplus Venekera z których robią dzieciom parówki?

Team Bustowskilosowa wiadomość

petycja w sprawie trucia żywnością

petycja w sprawie trucia żywnością

Celem Petycji jest powstrzymanie masowego trucia chemicznymi dodatkami do żywności oraz stosowania antybiotyków bez kontroli w hodowlach przemysłowych, czeg...

Team Bustowskilosowa wiadomość

Podziękowania od Kasi Pohoreckiej i jej rodziny

Podziękowania od Kasi Pohoreckiej i jej rodziny

Dziękuję serdecznie za wpłaty i za wszystko co robicie dla mnie i mojej rodziny. Pomoc płynie z całego kraju, a nawet od Rodaków mieszkających zagranicą...

[ poprzednia strona ]


STOP! TRUCIA GLIFOSATEM
Podziękowania

Logo Przebudzeni Konsumenci | Marcin Bustowski

Dnia 20 stycznia 2021 roku w Warszawie w Sądzie Rejonowym odbyła się rozprawa w której byłem oskarżony przez firmę Animex uważającą się za lidera na rynku mięsa w Polsce. Składam serdeczne podziękowania wszystkim którzy przyjechali z różnych miast w Polsce, żeby mnie w tym dniu wspierać. Pokazaliście co potraficie, Korytarz w sądzie był wypełniony po brzegi, jesteście wspaniali za co Wam jeszcze raz dziękuję.

Marcin Bustowski
Matrix - WygrajmyRazem.pl - Marcin Bustowski

Żyjemy w matrixie

Państwo MATRIX w którym żyjemy nie jest nam przyjazne. Rzeczywistość ta została wykreowana przez polityków, korporacje zagraniczne, koncerny farmaceutyczne i spożywcze wspierane przez władzę okupacyjną. Mam nadzieję, że wspólnie uda nam się wygrać walkę ze złem. Wygrajmy Razem!

Teleduperele - Darmowe ogłoszenia bez płacenia!

Teleduperele.pl - Ogłoszenia bez płacenia

Pomożemy Ci sprzedać wszystkie duperele!

hop top