Prawo naturalne - omówienie i dokumenty do pobrania

Znajdziecie u nas informacje dotyczące prawa naturalnego. Wytłumaczmy wam co to jest prawo naturalne, jak funkcjonuje, jak się w nim odnaleźć, jak się nim posługiwać.

Udostępniamy dokumenty, które
pomogą wam wyjść z matrixa.


Kilka słów o Prawie Naturalnym


Armand

UWAGA! Pobieranie plików na stronie WygrajmyRazem dotyczących Prawa Naturalnego zostało zlikwidowane. Od teraz każdy dotychczasowy link przekierowuje na stronę PrawoNaturalne.com

Prawo naturalne - wyjaśnienie czym jest

Wielu z was zadaje lub zada pytanie co to jest prawo naturalne. W jakim świecie i prawie żyjemy w chwili obecnej?
Pierwszy zasadniczym pytaniem jakie musimy sobie zadać jest: Kim jestem? Większość odpowie: Człowiekiem. Ja jednak odpowiem, że NIE.
Jesteśmy firmą - niewolnikami nieświadomie zarejestrowanymi przez naszych rodziców, w dniu naszych narodzin, w USC. Należymy do korporacji REPUBLIC POLAND OF. Nasz akt urodzenia to kontrakt.
Żyjemy w prawie morskim stworzonym sztucznie. Zgodnie z nim każdy człowiek jest niewolnikiem, a państwa są korporacjami, zaś korporacją matką jest City of London Corporation. Polska jest zarejestrowana w USA w rejestrze EDGAR pod numerem 0000079312. Jesteś więc niewolnikiem i NIC i NIKT nie należy do ciebie, ale o tym napiszę później.
Co to jest prawo naturalne? To prawo pochodzące od Stwórcy czyli Matki Natury. Zgodnie z tym prawem każda istota, w tym człowiek jest wolny i może czynić co zechce nie krzywdząc innych istot.

Pamiętajcie najważniejsze zasady Prawa Naturalnego

1. Nie krzywdź

2. Nie pozwól krzywdzić innych i siebie

Udostępnianie i kopiowanie (bezpłatne) tylko za zgodą

Jak wypełniać dokumenty?

Wyjaśnię wam jak wypełniamy dokumenty oraz jak się podpisujemy będąc w prawie naturalnym.

1.Na początek niech każdy z was sprawdzi swój dowód osobisty, jak napisane są wasze dane, wszystko z dużej litery. Czemu? To właśnie oznacza że jesteście niewolnikami, inwentarzem o danym numerze PESEL w korporacji REPUBLIC POLAND OF. Dużymi literami zapisuje się istoty fikcyjne, tak jak nazwy firm lub osób martwych. Jako żywa i świadoma swych praw istota nie będąca własnością państwa handlowego, podpisujemy się małymi literami np. ( jan z rodu kowalski ©) . Podpis taki oznacza istotę żywą - c zkowieka wolnego.

2.Bardzo ważną kwestią jest kolor jakim się podpisujemy, od tej pory kolor waszego podpisu jako istot żywych i wolnych to czerwień. Czerwony to kolor życia, krwi która płynie w naszych żyłach.

3.Na końcu każdego podpisu umieszczamy wyraz Copyright © oznacza on iż wasz podpis jest zastrzeżony i nikt oprócz was nie może go używać.

4. Mężatki muszą się podpisywać swoim panieńskim nazwiskiem.

5. Dzieci podpisują się nazwiskiem po ojcu.
* Dzieci które ukończyły 13 rok życia mogą podpisywać się same.
* Osoby, które mają problem z podpisywaniem się (np. niepełnosprawni ) mogą "podpisać "się czerwonym odciskiem kciuka.


Deklaracja wolności - PDF

Deklaracja wolnosci jest pierwszym dokumentem, który musimy napisać i złożyć. Robimy to, ponieważ chcąc być wolnymi istotami musimy poinformować obecne organy władzy o tym fakcie, że wypowiadamy im kontrakt i nie chcemy już podlegać żadnym ich jurysdykcją ( m. in. prawu morskiemu w którym funkcjonujemy )
- Deklaracje wolności składamy w kancelariach prezydenta, premiera i sejmu. Dokumenty możemy złożyć osobiście, mailowo lub drogą pocztową.
- Jeżeli składacie dokument osobiście musicie mieć 3 egzemplarze. Orginał zostaje w urzędzie, a kopie są dla was.
- Jeżeli mailowo to do każdej kancelarii wysyłamy osobny mail, który możecie wydrukować jako potwierdzenie
- Jeżeli drogą pocztową to musicie wysłać list za potwierdzeniem odbioru i zrobić zdjęcie co i kiedy wysłaliście.
Pamiętajcie że podpisujecie się z małych liter i czerwonym długopisem z zaznaczonym copyright.

Do pobrania - Deklaracja Wolności

Druk jest zastrzeżony przez autora. Można go bezpłatnie pobrać. Sprzedaż druku jest zabroniona Deklaracja wolności PDF Deklaracja Wolności doc

Deklaracja samostanowienia - PDF

Deklaracja samostanowienia jest deklaracją w której ogłaszamy swoją nietykalność osobistą, medyczną i materialną.
- Deklaracje samostanowienia składamy w kancelariach prezydenta, premiera i sejmu. Dokumenty możemy złożyć osobiście, mailowo lub drogą pocztową.
- Jeżeli składacie dokument osobiście musicie mieć 3 egzemplarze. Orginał zostaje w urzędzie, a kopie są dla was.
- Jeżeli mailowo to do każdej kancelarii wysyłacie osobny mail, który należy wydrukować jako potwierdzenie. Wysyłając warto ustawić potwierdzenie odebrania wiadomości.
- Jeżeli drogą pocztową to musicie wysłać list za potwierdzeniem odbioru i zrobić zdjęcie co i kiedy wysłaliście.
Pamiętajcie że podpisujecie się z małych liter i czerwonym długopisem z zaznaczonym copyright.

Do pobrania - Deklaracja Samostanowienia

Druk jest zastrzeżony przez autora. Można go bezpłatnie pobrać. Sprzedaż druku jest zabroniona Deklaracja Samostanowienia PDF Deklaracja Samostanowienia doc

Wydobycie aktu urodzenia osoby dorosłej - PDF / doc

Kolejnym ( już trzecim ) dokumentem jaki musimy napisać i złożyć jest pismo o wydobycie aktu urodzenia.
- Pismo takie składamy w USC (urzędzie stanu cywilnego), w mieście w którym się urodziliscie.
- Akt urodzenia - fikcje/ kontrakt musimy odzyskać, aby stać się wolnymi istotami, gdyż nasi rodzice podpisali go w niewiedzy skazując nas nieświadomie na niewolnictwo.
- Nasz akt urodzenia to kontrakt z korporacją, aby być wolnym człowiekiem, nie być niczyim niewolnikiem potrzebujemy odzyskać swój akt urodzenia - kontrakt.

Do pobrania - Wypowiedzenie FIKCJI

Druk jest zastrzeżony przez autora. Można go bezpłatnie pobrać. Sprzedaż druku jest zabroniona Wypowiedzenie fikcji USC - osoba dorosła Wypowiedzenie fikcji USC - osoba dorosła

Wydobycie aktu urodzenia dziecka - PDF / doc

Większość z was ma dzieci i także zglosiliście ich urodzenie w USC. Tym samym nieświadomie podpisaliście za nich kontrakt robiąc z nich niewolników. Oddaliście swoje dzieci w ręce państwa. Wy jesteście tylko OPIEKUNAMI ! Zauważcie, że podpisując każdy dokument za dziecko w szkole, przychodni, itp. widnieje napis ”podpis opiekuna” .
Teraz czas, aby odzyskać swoje dzieci, w tym celu składacie w USC pismo o wydobycie aktu urodzenia - kontraktu dziecka.

pobierz wzór - Dziecko + 1 rodzic

Wydobycie aktu urodzenia dziecko + 1 rodzic / PDF Wydobycie aktu urodzenia dziecko + 1 rodzic / Doc. Druk jest zastrzeżony przez autora. Można go bezpłatnie pobrać. Sprzedaż druku jest zabroniona

pobierz wzór - Dziecko + 2 rodziców

Wydobycie aktu urodzenia dziecko + 2 rodziców / PDF Wydobycie aktu urodzenia dziecko + 2 rodziców / Doc.

Dowód osobisty

Wyjaśnimy wam teraz co to jest dowód osobisty, którym się posługujecie będąc w prawie morskim.
Otóż tak jak już pisaliśmy wszystkie wasze dane są napisane z dużych liter, co oznacza że jesteście własnością korporacji (REPUBLIC POLAND OF) na rzecz której pracujecie bezpłatnie. Wszystkie dobra które kupujecie używając dowodu osobistego są jego własnością. Dlaczego ? Ponieważ my jesteśmy tylko wykonawcami tego dowodu.

Co to oznacza w praktyce? Oznacza to iż małżeństwo zawarły dwa dowody osobiste, a wy tylko wyraziliscie zgodę podpisując kontrakt. Ponadto potomstwo z tego związku również jest własnością korporacji.
Podobnie jest z waszymi kontami osobistymi w bankach. Jest ono własnością dowodu, a co za tym idzie korporacji, która ma do niego swobodny dostęp.
Będąc w prawie naturalnym dowodem ”osobistym" jest Dowód Tożsamości człowieka.
Naszym następnym krokiem jest rejestracja w common law court ( sąd zwyczajowy) ( CLC). Strona jest w języku angielskim z możliwością jej tłumaczenia. Rejestrując się w CLC tworząc swój nowy akt narodzin, gdyż tamten w USC wykreowany jest przez fikcyjny podmiot prawny. W CLC w rubryce płeć/sex piszemy other/inne, gdyż traktowane jest to jako człowiek - istota. Zaznaczając płeć męska lub żeńska nie będzie to w pełni poprawne. Do CLC przenosimy też wszystkie swoje własności.
Jeżeli dom, czy samochód jest na kredyt to nie możemy tego przenieść, gdyż to nie jest nasza własność. Kwestie kredytów i ich wypowiedzenie wyjaśnimy w następnym kroku.

Udostępnianie i kopiowanie (bezpłatne) tylko za zgodą

Funkcjonowanie prawa naturalnego

Wielu z was zadaje pytania, dotyczące tego jak funkcjonować w prawie naturalnym / między systemami.
Więc, prawo naturalne jest prawem wszystkich istot żywych na ziemi, jest prawem niezbywalnym, zagwarantowanym przez ONZ w deklaracji praw człowieka z 1948 roku. Prawo naturalne jest ponad prawem stanowionym.
Prawo stanowione, inaczej ustawodawcze, danego państwa. Funkcjonowanie w prawie stanowionym i równocześnie w prawie naturalnym gwarantuje nam deklaracja Praw Człowieka.
Funkcjonując w społeczeństwie możemy pracować, gdyż wszystkich danych jak, np. PESEL system nie usuwa, jednak nie mamy obowiązku noszenia dowodu osobistego.
Na przykład, pracujesz najemnie korzystać ze współpracy z matrixem, na pewnych polach to jest to do zrobienia, a inne rzeczy ogarniasz prawem naturalnym. Największą sztuką jest się umieć przełączać. Trzeba pamiętać, że dowód osobisty to twoja fikcyjna tożsamość - avatar, jeśli chcesz to jesteś żywą istotą, jeśli potrzebujesz coś załatwić podpisujesz kontrakt - avatarem - z inną firmą np urzędem, dostawcą usług itd., ale trzeba być świadomym, że jak się gdzieś rejestrujesz, będziesz podlegać pod reguły kontraktu. Trzeba podpisywać kontrakty na swoich warunkach, a nie narzuconych i oszukańczych, jak do tej pory.
Stosujemy art 122 kc. Również stosujemy przepisy z Powszechnej Deklaracji Praw Człowieka i Rezolucji Zgromadzenia Ogólnego ONZ 217A przyjęta i proklamowana 10 grudnia 1948 rok.
*Do powstania tego wpisu przyczyniła się również nasza koleżanka Justyna, za co bardzo dziękujemy.

Udostępnianie i kopiowanie (bezpłatne) tylko za zgodą

AUTONOMIA

Kolejnym ważnym, ale nie obowiązkowym / koniecznym krokiem jest ogłoszenie autonomii.
Autonomia jest to wykluczenie wszystkich praw stanowych na terytorium własnej nieruchomości, tj. domu, mieszkania. Na terytorium autonomii prawo stanowimy my.
Autonomię zgłaszamy do kancelarii prezydenta, premiera, sejmu. Możemy też poinformować o tym wszystkich obecnych posłów drogą mailową.
Dokument autonomii możemy złożyć osobiście w kancelariach do każdej składamy po 3 egzemplarze. Oryginał zostaje w kancelarii i dwie kopie są do naszego użytku. Możemy również wysłać dokument droga mailową lub pocztą tradycyjną.
- Co daje nam ogłoszenie autonomii? Ogłoszenie autonomii wraz z deklaracją wolności oraz deklaracją samostanowienia ogranicza prawo urzędu gminy do narzucania nam podatków, ogranicza działania policji, służb medycznych, wojskowych. Gdyż ich jurysdykcja nie na prawa bytu na terenie autonomii..

Do pobrania - Autonomia

BRAK PLIKU Druk jest zastrzeżony przez autora. Można go bezpłatnie pobrać. Sprzedaż druku jest zabroniona Autonomia Autonomia

Świadectwo tożsamości człowieka

Następnym krokiem jest stworzenie Świadectwa Tożsamości Człowieka.
W momencie otrzymania aktu urodzenia oraz karty szpitalnej z USC ( fotokopii z potwierdzeniem zgodnosci z oryginałem) przestajecie być własnością korporacji-niewolnikiem. Od tego momentu to wy decydujecie o swojej tożsamości.
Wasz dotychczasowy dowód osobisty możecie, ale nie musicie nosić, nie macie także obowiązku okazywania go komukolwiek.
Zauważcie ważną rzecz, dowód osobisty, czyli plastik z danymi przypisany do danej osoby.
W prawie naturalnym posługujemy się Świadectwem Tożsamości Człowieka, czyli dokument potwierdzający tożsamość istoty żywej - człowieka. Jest on respektowany, ponieważ znajduje się na nim wszystko co jest wymagane.
Wklejacie swoje zdjęcie, aby potwierdzić autentyczność świadectwa oraz swoją tożsamość. Ponadto świadectwo tożsamości muszą podpisać trzy istoty żywe, które funkcjonują w prawie naturalnym (mogą potwierdzić swój podpis odciskiem kciuka).
Nie musimy tego świadectwa nigdzie zgłaszać, nikogo nie musimy o tym informować, potwierdzeniem są podpisy. Świadectwo Tożsamości Człowieka jest bez ograniczania wiekowego.
Przykładowo: Zostajecie zatrzymani przez policję za brak maseczki. Żądają okazania dowodu tożsamości ze zdjęciem. Nie musi to być wasz dotychczasowy dowód osobisty. Okazujecie policji wasze Świadectwo Tożsamości Człowieka, które spełnia wszystkie wymagania ( jest zdjęcie, imię, nazwisko, data urodzenia, imiona rodziców). Kiedy zapytają o PESEL odpowiadacie, że nie jesteście już niewolnikami i nie potrzebujecie numeru ewidencji. Jako dowód wypowiedzenia posłuszeństwa możecie okazać deklaracje wolności, samostanowienia albo wydrukowany akt narodzin z CLC. Na tym interwencja powinna się zakończyć.


Oświadczenie pod przyrzeczeniem

Idziemy kolejny krok dalej.
Mamy Świadectwo Tożsamości Człowieka dla siebie i swoich dzieci. Jednak musimy mieć dokument potwierdzający, że nasze dziecko jest nasze.
W Matrixie był to akt urodzenia w USC, który już odzyskaliśmy, dlatego wypisujemy Oświadczenie pod przyrzeczeniem. Będzie to nasze potwierdzenie, że jesteśmy rodzicami naszego dziecka.
W oświadczeniu zawarta jest informacja, iż jesteście jedynymi prawnymi rodzicami dziecka. Jest to bardzo ważne. Oznacza to, że nie oddajecie dziecka w niewolę korporacji.
• Dokument podpisuje matka, ojciec oraz trzech świadków.
• Dokumentu nie musimy nigdzie zgłaszać.
• Dla każdego dziecka musimy mieć osobne oświadczenie.
• Dokument nie ma ograniczenia wiekowego.

Do pobrania - Oświadczenie pod przyrzeczeniem

BRAK PLIKU Druk jest zastrzeżony przez autora. Można go bezpłatnie pobrać. Sprzedaż druku jest zabroniona Oświadczenie pod przyrzeczeniem PDF Oświadczenie pod przyrzeczeniem DOC

Wypowiedzenie posłuszeństwa WŁADZOM....

Wypowiedzenie Posłuszeństwa Nielegalnej Władzy Zwierzchniczej.
Kolejnym krokiem do naszej wolności jest wypowiedzenie posłuszeństwa Władzom Zwierzchniczym.
Zgodnie z dekretem Pana Cichockiego, który udowodnił iż obecna władza jest nielegalna, działa na szkodę Państwa Polskiego i ludzi.
Wypowiadamy jej posłuszeństwo co pomoże nam w późniejszych krokach z "urzędami" lokalnymi.
• Wypowiedzenie piszemy do prezydenta i sejmu.
• Jeżeli macie możliwość składacie dokumenty osobiście. Do każdej kancelarii osobny zestaw (kopia i oryginał) kopia dla kancelarii i oryginał dla nas.
• Jeżeli wysyłamy pocztą, to wysylamy listem poleconym za potwierdzeniem odbioru. Do każdej kancelarii wysyłamy osobny list. Do każdej koperty trafia zestaw ( kopia i oryginał). Dodatkowo bierzemy jedną kopie dodatkowo jako nasze potwierdzenie wysłania, prosimy na tej kopii o pieczątkę poczty.
* Dla każdego człowieka drukujemy osobno. *
* Wypowiedzenie jest ważne od dnia dostarczenia. *

Do pobrania - Wypowiedzenie posłuszeństwa WŁADZOM...

Druk jest zastrzeżony przez autora. Można go bezpłatnie pobrać. Sprzedaż druku jest zabroniona Wypowiedzenie posłuszeństwa WŁADZOM PDF Wypowiedzenie posłuszeństwa WŁADZOM DOC

Wypowiedzenie posłuszeństwa WŁADZOM....

Wypowiedzenie posłuszeństwa władzom lokalnym!
Jeśli już dostarczyliście wypowiedzenie posłuszeństwa władzy zwierzchniej, czas wypowiedzieć posłuszeństwo lokalnym urzędom / firmą.
Działają one na polecenie władzy zwierzchniej nakładając na nas ciągle to nowe podatki, opłaty, składki, itd. . Trzeba zadać pytanie jakim prawem zabierają cześć owoców naszej pracy, co w efekcie prowadzi do ubóstwa i uzależnienia nas od "państwa" .
Dlatego chcemy wypowiedzieć posłuszeństwo "urzędom" gminy/miasta.
* WAŻNE piszemy np.:
Urząd miasta Warszawa burmistrz Jan Nowak
Dlaczego? Nie piszemy do budynku, tylko do "urzędu" który reprezentuje dana osoba. Tak samo musicie zrobić z poszczególnymi "urzędami". Szukacie kto sprawuje władzę zwierzchnią.
Pisma są do:
- urząd gminy/miasta
- urząd skarbowy
- ZUS
- policja (komenda główna i miejska)
- sanepid
- sądy (rejonowy, okręgowy)
- prokuratura

* Dobrze przemyślcie z którymi urzędami/firmami chcecie rozwiązywać kontrakt ! *
* Wyżej wymienione firmy opiszemy na naszej grupie na FB w zakładce ogłoszenia (prawo.naturalne) co dają, co zabierają *
~ Np. ZUS emerytura. wypowiecie kontakt ZUS jest zobowiązany do oddania wam zebranych składek. Jeżeli odmówi mamy prawo do ubiegania się o nie w sądzie powszechnym. (Tylko później nie wypłaci wam emerytury, składki zabraliście wy.)
Jeżeli nie wypowiecie kontraktu ZUS, nadal będzie zabierał składki, to musi wypłacić wam emeryturę.

Do pobrania - Wypowiedzenie posłuszeństwa WŁADZOM lokalnym SANEPID, US, ZUS, UM, POLICJA, GUS

BRAK PLIKU Druk jest zastrzeżony przez autora. Można go bezpłatnie pobrać. Sprzedaż druku jest zabroniona Wypowiedzenie posłuszeństwa WŁADZOM lokalnym PDF Wypowiedzenie posłuszeństwa WŁADZOM lokalnym DOC

Odpowiadamy na zadawane pytania

W pierwszej kolejności należy zająć się wydobyciem aktu urodzenia z Urzędu Stanu Cywilnego. Jest to jeden z najważnieszych kroków.
Jako FIKCJĘ należy wpisać imię i nazwisko, koniecznie DUŻYMI LTERAMI
Podpisujemy koniecznie czerwonym długopisem używając wyłącznie małych liter
jan z rodu kowalski

Struci glifosatem | WygrajmyRazem.pl - Marcin Bustowski

Struci glifosatem - dołącz

Posiadasz już wyniki badań na obecność glifosatu w organiźmie? - Prześlij do nas wyniki badań.
Jeżeli nie masz wyników zrób badanie na glifosat w dowolnym oddziale ogólnopolskiej sieci laboratoriów analiz medycznych Alab. Na hasło SOLIDARNI otrzymasz 20% rabatu.

Marcin Bustowski
Matrix - WygrajmyRazem.pl - Marcin Bustowski

Żyjemy w matrixie

Państwo MATRIX w którym żyjemy nie jest nam przyjazne. Rzeczywistość ta została wykreowana przez polityków, korporacje zagraniczne, koncerny farmaceutyczne i spożywcze wspierane przez władzę okupacyjną. Mam nadzieję, że wspólnie uda nam się wygrać walkę ze złem.

Wygrajmy Razem!

Prawo naturalne, wsparcie finansowe - WygrajmyRazem.pl

Prosimy o wsparcie

Opracowanie dokumentów które udostępniamy jest bardzo pracochłonne. Umożliwiając Tobie pobranie gotowych druków nie pobieramy żadnych opłat. Jeżeli dokumenty te okazały się przydatne i uważasz, że warto nas wesprzeć, prosimy o wpłatę dowolnej kwoty. Uzbierane w ten sposób pieniądze pozwolą nam na kontynuowanie prac.


Filtrowanie kategorii:

Wiadomości:

Prawo naturalne w nowej odsłonie

Prawo naturalne w nowej odsłonie


data publikacji: 12-04-2021

Prawo naturalne w nowej odsłonie. Aktualności, informacje, dyskusje na forum!

Warto przyjechać i porozmawiać

Warto przyjechać i porozmawiać


data publikacji: 07-04-2021

Na prośbę organizatora informujemy, że dnia 10 i 11 kwietnia 2021 roku tj w najbliższą sobotę i niedzielę odbędzie się spotkanie ludzi świadomych

Czy znasz Prawo Naturalne?

Czy znasz Prawo Naturalne?


data publikacji: 18-03-2021

ZAWIERA FILM

Żyjemy w Matrixie, wszystkie urzędy które władza okupacyjna nazywa państwowymi, są zarejestrowane jako prywatne firmy w Waszyngtonie.


[Archiwum wiadomości]
hop top