Składamy wnioski o przyjęcie w szeregi Policji

Dnia 12.02.2021 roku razem z Armandem Gadeckim oraz Generałem Witoldem Sadowskim złożyliśmy wnioski o przyjęcie do Policji


data publikacji: 12-02-2021


Czy zostaniemy przyjęci do pracy w Policji?


Korzystając z okazji trwającego naboru do Korporacji Policja, postanowiliśmy skorzystać z tej propozycji i złożyliśmy stosowne wnioski. Dokumenty przekazaliśmy w Komendzie przy ul. Armii Krajowej 5 w Jeleniej Górze (dawniej Armii Czerwonej) ponieważ do budynku przy ul. Nowowiejskiej gdzie urzęduje Pan Komendant, nie zostaliśmy wpuszczeni. Mamy nadziję, że Pan Komedi.@.nt pozytywnie je rozpatrzy i będziemy mogli jak najszybciej rozpocząć pracę w Policji, najchętniej w oddziale grupy antykonfliktowej.

Wygrajmy Razem!Bustowski TVlosowa wiadomość

Protest przy Ministerstwie Edukacji Narodowej

Dnia 26.05.2021 r będziemy protestować przy Ministerstwie Edukacji Narodowej w Warszawie. Start o godzinie 12:00

losowa wiadomość

Marcin-Bustowski w Polsacie o glifosacie

Przypomnę Wam Kochani jak w 2020 roku podczas konferencji prasowej przy jeleniogórskim Sanepidzie materiał ze spotkania przygotował i wyemitował Polsat

losowa wiadomość

Przyjdzie głód i zabawa się skończy

Jak odejdzie miska spod pyska, to naród nagle świadomość odzyska

[ powrót ]


STOP! TRUCIA GLIFOSATEM


LISTA POPARCIA Partii Przebudzeni Konsumenci

Pobierz, wydrukuj, zbierz podpisy i wyślij kurierem

Wygrajmy Razem!


Podziękowania

Logo Przebudzeni Konsumenci | Marcin Bustowski

Dnia 20 stycznia 2021 roku w Warszawie w Sądzie Rejonowym odbyła się rozprawa w której byłem oskarżony przez firmę Animex uważającą się za lidera na rynku mięsa w Polsce. Składam serdeczne podziękowania wszystkim którzy przyjechali z różnych miast w Polsce, żeby mnie w tym dniu wspierać. Pokazaliście co potraficie, Korytarz w sądzie był wypełniony po brzegi, jesteście wspaniali za co Wam jeszcze raz dziękuję.

Marcin Bustowski
Matrix - WygrajmyRazem.pl - Marcin Bustowski

Żyjemy w matrixie

Państwo MATRIX w którym żyjemy nie jest nam przyjazne. Rzeczywistość ta została wykreowana przez polityków, korporacje zagraniczne, koncerny farmaceutyczne i spożywcze wspierane przez władzę okupacyjną. Mam nadzieję, że wspólnie uda nam się wygrać walkę ze złem. Wygrajmy Razem!

Zrzutka - WygrajmyRazem.pl - Marcin Bustowski

Dziękuję Wam za każdą złotówkę

Moja codzienna walka jaką toczę z wrogim systemem, wiąże się ze sporymi wydatkami - wyjazdy, badania, materiały reklamowe, megafony, porady prawne i wiele innych rzeczy które pochłaniają znaczne kwoty. Bez Was nie byłoby to mozliwe.
Proszę o wspieranie moich działań dla dobra nas wszystkich.

hop top