Katarzyna Pohorecka już zna wyniki badań

Katarzyna Pohorecka którą znacie z odważnej decyzji związanej z otwarciem restauracji Smaki Karkonoszy już jest pewna, że jest struta glifosatem

data publikacji: 09-03-2021Zapowiadam procesy sądowe z trucicielami


Katarzyna Pohorecka którą znacie z odważnej decyzji związanej z otwarciem restauracji Smaki Karkonoszy w Karpaczu, odebrała wyniki badań swojej rodziny na zawartość glifosatu w organizmie. Ona już jest pewna, że glifosat niszczy także ją i jej rodzinę.

Będziemy składali pozew zbiorowy przeciwko tym, którzy przyczyniają się do trucia konsumentów - dołączysz do nas?

Jeżeli nie masz jeszcze wyników badań na zawartość glifosatu w organizmie, zrób badania z moczu i przyłącz się do akcji. Cały czas zbieramy wyniki badań z całej Polski. Do tej pory 100% wyników jakie nam przesyłacie wskazuje na wielokrotne przekroczenie dopuszczalnych norm.

Na hasło SOLIDARNI otrzymacie 20% zniżki w laboratoriach Alab. Firma ta ma oddziały w całej Polsce. Znajdź najbliższe laboratorium i bezzwłocznie zrób badanie na glifosat i wyślij do nas wyniki badań.Team Bustowskilosowa wiadomość

Planujemy protest w sprawie aresztowanych Kamratów

Planujemy protest w sprawie aresztowanych Kamratów

Wojtek Olszański i Marcin Osadowski są osadzeni w areszcie śledczym w Sieradzu Ustalamy gdzie został aresztowany Piotr Rybak.

Team Bustowskilosowa wiadomość

Asia Pikus w kilku zdaniach o żywności

Asia Pikus w kilku zdaniach o żywności

Firma Animex Foods jest firmą zarejestrowaną na giełdzie w Hong Kong z kapitałem własnym 6,5 miliarda PLN. Stać ją na najlepszych prawników, mimo to prz...

Team Bustowskilosowa wiadomość

Pan Jeży Łużniak zadeklarował pomoc

Pan Jeży Łużniak zadeklarował pomoc

Prezydent Miasta Jeleniej Góry, Pan Jerzy Łużniak potwierdził, że wesprze kwotą 15,000 zł badania jeleniogórskich dzieci w laboratoriach Alab.

[ poprzednia strona ]


STOP! TRUCIA GLIFOSATEM
Podziękowania

Logo Przebudzeni Konsumenci | Marcin Bustowski

Dnia 20 stycznia 2021 roku w Warszawie w Sądzie Rejonowym odbyła się rozprawa w której byłem oskarżony przez firmę Animex uważającą się za lidera na rynku mięsa w Polsce. Składam serdeczne podziękowania wszystkim którzy przyjechali z różnych miast w Polsce, żeby mnie w tym dniu wspierać. Pokazaliście co potraficie, Korytarz w sądzie był wypełniony po brzegi, jesteście wspaniali za co Wam jeszcze raz dziękuję.

Marcin Bustowski
Matrix - WygrajmyRazem.pl - Marcin Bustowski

Żyjemy w matrixie

Państwo MATRIX w którym żyjemy nie jest nam przyjazne. Rzeczywistość ta została wykreowana przez polityków, korporacje zagraniczne, koncerny farmaceutyczne i spożywcze wspierane przez władzę okupacyjną. Mam nadzieję, że wspólnie uda nam się wygrać walkę ze złem. Wygrajmy Razem!

Zrzutka - WygrajmyRazem.pl - Marcin Bustowski

Dziękuję Wam za każdą złotówkę

Moja codzienna walka jaką toczę z wrogim systemem, wiąże się ze sporymi wydatkami - wyjazdy, badania, materiały reklamowe, megafony, porady prawne i wiele innych rzeczy które pochłaniają znaczne kwoty. Bez Was nie byłoby to mozliwe.
Proszę o wspieranie moich działań dla dobra nas wszystkich.

hop top