Sprawa kryminalna nazwana sprawą karną

Firma Animex Foods jest firmą zarejestrowaną na giełdzie w Hong Kong z kapitałem własnym 6,5 miliarda PLN. Stać ją na najlepszych prawników, mimo to przegrała sprawę z Bustowskim.

data publikacji: 11-03-2021


Bustowski TVMorlinki, Berlinki, Krakuski...


W lodówkach sklepów wielko powierzchniowych znajdziemy produkty Animex Foods. Marlinki, Berlinki, Krakuski i wiele innych produktów tej firmy pod różnymi nazwami, Ich spożywanie nie gwarantuje bezpieczeństwa konsumentom. Nie podważył tego Sąd Rejonowy w Warszawie. Sprawą tą powinien zainteresować się GIS oraz Sanepidy.


  • Dlaczego politycy i organy powołane do sprawowania kontroli nad jakością żywności godzą się na wprowadzanie dio sprzedaży szkodliwych produktów spożywczych?
  • Czemu politycy zamietli pod dywan raporty w których NIK alarmuje w tej sprawie?
  • Czemu Prokuratura i Policja nie dostrzegają problemu, który także dotyczy ich samych i ich rodzin? (składaliśmy zawiadomienie)

Dnia 28.04.2021 roku w Sądzie Okręgowym w Jeleniej Górze rozpoczyna się kolejny proces sądowy z powództwa cywilnego firmy Animex Foods przeciwko mnie. Zapraszam serdecznie wszystkich w tym dniu przed sąd w Jeleniej Górze przy ul. Wojska Polskiego 54.

Obejrzyjcie krótki filmik podsumowujący Asi Pikus


Musisz to zobaczyć: Asia PikusTeam Bustowskilosowa wiadomość

Rozprawa apelacyjna z Animexem

Rozprawa apelacyjna z Animexem

W Sądzie Okręgowym w Warszawie dnia 27.05.2021 r odbędzie się rozpatrzenie apelacji wniesionej przez Animex od wyroku Sądu Rejonowego w którym czytamy, ż...

Team Bustowskilosowa wiadomość

Szynka konfekcjonowana Sokołów test wytrzymałości

Szynka konfekcjonowana Sokołów test wytrzymałości

Otrzymałem ciekawą wiadomość od Pani, która ze swoją szefową poddała testowi na wytrzymałość zapakowaną, krojoną szynkę marki Sokołów.

Team Bustowskilosowa wiadomość

Sprzeciw od wyroku nakazowego w matrixowym sądzie

Sprzeciw od wyroku nakazowego w matrixowym sądzie

Pracownicy matrixowych sądów które służą systemowi do zwalczania ludzi piją z plastikowych butelek, jedzą schemizowane produkty i wystawiają orzeczenia...

[ poprzednia strona ]


STOP! TRUCIA GLIFOSATEM
Podziękowania

Logo Przebudzeni Konsumenci | Marcin Bustowski

Dnia 20 stycznia 2021 roku w Warszawie w Sądzie Rejonowym odbyła się rozprawa w której byłem oskarżony przez firmę Animex uważającą się za lidera na rynku mięsa w Polsce. Składam serdeczne podziękowania wszystkim którzy przyjechali z różnych miast w Polsce, żeby mnie w tym dniu wspierać. Pokazaliście co potraficie, Korytarz w sądzie był wypełniony po brzegi, jesteście wspaniali za co Wam jeszcze raz dziękuję.

Marcin Bustowski
Matrix - WygrajmyRazem.pl - Marcin Bustowski

Żyjemy w matrixie

Państwo MATRIX w którym żyjemy nie jest nam przyjazne. Rzeczywistość ta została wykreowana przez polityków, korporacje zagraniczne, koncerny farmaceutyczne i spożywcze wspierane przez władzę okupacyjną. Mam nadzieję, że wspólnie uda nam się wygrać walkę ze złem. Wygrajmy Razem!

Zrzutka - WygrajmyRazem.pl - Marcin Bustowski

Dziękuję Wam za każdą złotówkę

Moja codzienna walka jaką toczę z wrogim systemem, wiąże się ze sporymi wydatkami - wyjazdy, badania, materiały reklamowe, megafony, porady prawne i wiele innych rzeczy które pochłaniają znaczne kwoty. Bez Was nie byłoby to mozliwe.
Proszę o wspieranie moich działań dla dobra nas wszystkich.

hop top