Sprawa kryminalna nazwana sprawą karną

Firma Animex Foods jest firmą zarejestrowaną na giełdzie w Hong Kong z kapitałem własnym 6,5 miliarda PLN. Stać ją na najlepszych prawników, mimo to przegrała sprawę z Bustowskim.

data publikacji: 11-03-2021


Bustowski TVMorlinki, Berlinki, Krakuski...


W lodówkach sklepów wielko powierzchniowych znajdziemy produkty Animex Foods. Marlinki, Berlinki, Krakuski i wiele innych produktów tej firmy pod różnymi nazwami, Ich spożywanie nie gwarantuje bezpieczeństwa konsumentom. Nie podważył tego Sąd Rejonowy w Warszawie. Sprawą tą powinien zainteresować się GIS oraz Sanepidy.


  • Dlaczego politycy i organy powołane do sprawowania kontroli nad jakością żywności godzą się na wprowadzanie dio sprzedaży szkodliwych produktów spożywczych?
  • Czemu politycy zamietli pod dywan raporty w których NIK alarmuje w tej sprawie?
  • Czemu Prokuratura i Policja nie dostrzegają problemu, który także dotyczy ich samych i ich rodzin? (składaliśmy zawiadomienie)

Dnia 28.04.2021 roku w Sądzie Okręgowym w Jeleniej Górze rozpoczyna się kolejny proces sądowy z powództwa cywilnego firmy Animex Foods przeciwko mnie. Zapraszam serdecznie wszystkich w tym dniu przed sąd w Jeleniej Górze przy ul. Wojska Polskiego 54.

Obejrzyjcie krótki filmik podsumowujący Asi Pikus


Musisz to zobaczyć: Asia PikusTeam Bustowskilosowa wiadomość

Generał nasz szkoli i poucza Policjantów

Generał nasz szkoli i poucza Policjantów

Dnia 06.03.2021 roku, Policjanci odbyli szkolenie które było przeprowadzone przez naszego Generała Witolda Sadowskiego.

Team Bustowskilosowa wiadomość

Przygotujemy dla Ciebie wniosek o środki finansowe

Przygotujemy dla Ciebie wniosek o środki finansowe

Jelenia Góra i Mirsk już podjęły decyzję o wsparciu finansowym akcji związanej z badaniem dzieci na zawartość w ich organizmach rakotwórczej substancji...

Team Bustowskilosowa wiadomość

Skladajcie zawiadomienia do Prokuratury na Sanepid

Skladajcie zawiadomienia do Prokuratury na Sanepid

Masowo skladajcie zawiadomienia do Prokuratury na Sanepid za niedopełnienie obowiązków służbowych.

[ poprzednia strona ]


STOP! TRUCIA GLIFOSATEM
Podziękowania

Logo Przebudzeni Konsumenci | Marcin Bustowski

Dnia 20 stycznia 2021 roku w Warszawie w Sądzie Rejonowym odbyła się rozprawa w której byłem oskarżony przez firmę Animex uważającą się za lidera na rynku mięsa w Polsce. Składam serdeczne podziękowania wszystkim którzy przyjechali z różnych miast w Polsce, żeby mnie w tym dniu wspierać. Pokazaliście co potraficie, Korytarz w sądzie był wypełniony po brzegi, jesteście wspaniali za co Wam jeszcze raz dziękuję.

Marcin Bustowski
Matrix - WygrajmyRazem.pl - Marcin Bustowski

Żyjemy w matrixie

Państwo MATRIX w którym żyjemy nie jest nam przyjazne. Rzeczywistość ta została wykreowana przez polityków, korporacje zagraniczne, koncerny farmaceutyczne i spożywcze wspierane przez władzę okupacyjną. Mam nadzieję, że wspólnie uda nam się wygrać walkę ze złem. Wygrajmy Razem!

Zrzutka - WygrajmyRazem.pl - Marcin Bustowski

Dziękuję Wam za każdą złotówkę

Moja codzienna walka jaką toczę z wrogim systemem, wiąże się ze sporymi wydatkami - wyjazdy, badania, materiały reklamowe, megafony, porady prawne i wiele innych rzeczy które pochłaniają znaczne kwoty. Bez Was nie byłoby to mozliwe.
Proszę o wspieranie moich działań dla dobra nas wszystkich.

hop top