Nawet markowe parówki kryją niespodzianki

Parówki są robione z kiepskiego surowca, bo ze świń z ferm przemysłowych, a to sama chemia. W procesie przetwarzania tego niebezpiecznego mięsa dodają masę chemii. To że usunęli E 250 Azotyn Sodu oznacza, że czymś go zastąpil. Surowiec jak był do dupy tak jest do dupy.

data publikacji: 20-03-2021


Nawet markowe parówki kryją niespodzianki

Parówka ze złrgo mięsa nawet bez E250 jest też niebezpieczna


Ból głowy, zapalenie nerek i ogólne zatrucie organizmu, ale także znacznie podwyższone ryzyko zachorowania na raka. Takie mogą być skutki nadmiernego spożycia azotynu sodu, konserwantu stosowanego w wielu produktach mięsnych, nawet tych dla dzieci.

E250, czyli azotyn sodu – związek chemiczny, który z jednej strony podkręca smak potraw, a z drugiej działa bakteriobójczo i konserwująco. To dlatego jest tak chętnie stosowany przez przetwórców mięsa, ale w odpowiednio dużej dawce jest zabójczy dla naszego organizmu.

Międzynarodowa Agencja Badań nad Rakiem WHO uznaje azotyny, w tym E250, za substancje „potencjalnie rakotwórcze”.

Co na to producenci między innymi parówek?

Przeczytajcie w poniższym artykule :


Musisz to zobaczyć: Groźny konserwant w wędlinach dla dzieci. Nawet markowe produkty mogą kryć niemiłą niespodziankę[ powrót ]


STOP! TRUCIA GLIFOSATEM
Podziękowania

Logo Przebudzeni Konsumenci | Marcin Bustowski

Dnia 20 stycznia 2021 roku w Warszawie w Sądzie Rejonowym odbyła się rozprawa w której byłem oskarżony przez firmę Animex uważającą się za lidera na rynku mięsa w Polsce. Składam serdeczne podziękowania wszystkim którzy przyjechali z różnych miast w Polsce, żeby mnie w tym dniu wspierać. Pokazaliście co potraficie, Korytarz w sądzie był wypełniony po brzegi, jesteście wspaniali za co Wam jeszcze raz dziękuję.

Marcin Bustowski
Matrix - WygrajmyRazem.pl - Marcin Bustowski

Żyjemy w matrixie

Państwo MATRIX w którym żyjemy nie jest nam przyjazne. Rzeczywistość ta została wykreowana przez polityków, korporacje zagraniczne, koncerny farmaceutyczne i spożywcze wspierane przez władzę okupacyjną. Mam nadzieję, że wspólnie uda nam się wygrać walkę ze złem. Wygrajmy Razem!

Zrzutka - WygrajmyRazem.pl - Marcin Bustowski

Dziękuję Wam za każdą złotówkę

Moja codzienna walka jaką toczę z wrogim systemem, wiąże się ze sporymi wydatkami - wyjazdy, badania, materiały reklamowe, megafony, porady prawne i wiele innych rzeczy które pochłaniają znaczne kwoty. Bez Was nie byłoby to mozliwe.
Proszę o wspieranie moich działań dla dobra nas wszystkich.

hop top