Sejmowa Komisja Rolnictwa 31.07.2019

Rolnicy produkują dobry surowiec, a państwo będąc niewydolnym w nadzorze na etapie przetwarzania pozwala na fałszowanie i chemizację żywności.

data publikacji: 03-04-2021


Bustowski TVCo o raporcie NIK myśli Krzysztpf Tołwiński?


Jeden z bardziej dramatycznych raportów Najwyższej Izby Kontroli nikogo nie zainteresował - dlaczego? Wielokrotnie zawiadamiałem Prokuraturę i Policję w tej sprawie.

Najważniejsze zdanie w omawianym raporcie mówi, że tak zorganizowany system badań nie gwarantuje pełnego bezpieczeństwa żywności w którym są stosowane substancje dodatkowe. Jest to poważne stwierdzenie. Żywność jaką każdego dnia spożywamy to mina konsumencka.

Obejrzyjcie wystąpienie Krzysztofa Tołwińskiego na Sejmowej Komisji Rolnictwa która odbyla się dnia 31.07.20219 roku. Na komisji byłem obecny razem z Krzysztofem.

Marcin Bustowski


Team Bustowskilosowa wiadomość

Matrix kontra prawo naturalne

Matrix kontra prawo naturalne

W dniu dzisiejszym w firmie SĄD REJONOWY w Warszawie odbył się spektakl w sprawie obostrzeń, maseczek, zgromadzeń. Pracownik firmy SĄD REJONOWY zatrudnion...

Team Bustowskilosowa wiadomość

Psi Ptrol wspiera Sanepid - Biedronka Gryfów Śląski

Psi Ptrol wspiera Sanepid - Biedronka Gryfów Śląski

Stacje Sanitarno Epidemiologiczne nie mają czasu na przeprowadzanie kontroli zywności ponieważ pracownicy zostali oddelegowani do gnębienia restauratorów. ...

Team Bustowskilosowa wiadomość

Starosta Powiatu Lubińskiego Adam Myrda popiera akcje

Starosta Powiatu Lubińskiego Adam Myrda popiera akcje

... o tym, że w organizmach dzieci w różnych częściach Polski coraz częściej wykrywany jest glifosat – składnik środka chwastobójczego używanego w...

[ poprzednia strona ]


STOP! TRUCIA GLIFOSATEM
Podziękowania

Logo Przebudzeni Konsumenci | Marcin Bustowski

Dnia 20 stycznia 2021 roku w Warszawie w Sądzie Rejonowym odbyła się rozprawa w której byłem oskarżony przez firmę Animex uważającą się za lidera na rynku mięsa w Polsce. Składam serdeczne podziękowania wszystkim którzy przyjechali z różnych miast w Polsce, żeby mnie w tym dniu wspierać. Pokazaliście co potraficie, Korytarz w sądzie był wypełniony po brzegi, jesteście wspaniali za co Wam jeszcze raz dziękuję.

Marcin Bustowski
Matrix - WygrajmyRazem.pl - Marcin Bustowski

Żyjemy w matrixie

Państwo MATRIX w którym żyjemy nie jest nam przyjazne. Rzeczywistość ta została wykreowana przez polityków, korporacje zagraniczne, koncerny farmaceutyczne i spożywcze wspierane przez władzę okupacyjną. Mam nadzieję, że wspólnie uda nam się wygrać walkę ze złem. Wygrajmy Razem!

Teleduperele - Darmowe ogłoszenia bez płacenia!

Teleduperele.pl - Ogłoszenia bez płacenia

Pomożemy Ci sprzedać wszystkie duperele!

hop top